Home » Naujienos » Įdomūs faktai apie persų kates: ko nežino daugelis šeimininkų

Įdomūs faktai apie persų kates: ko nežino daugelis šeimininkų

by admin

Kalbant apie persų kates, į galvą ateina ryškūs jos bruožai, nes ši veislė yra plačiai pripažinta populiariausia kačių veisle visame pasaulyje. Persai užkariavo tiek vakarinės, tiek rytinės pasaulio dalių širdis.

Papasakosime įdomių faktų apie šią veislę.

1. Visame pasaulyje žinomos veislės Persų katės, apibūdinamos kaip garsiausia kačių veislė pasaulyje, šimtmečius traukė dėmesį ir garbinimą.

Šie nuostabūs kompanionai pirmą kartą buvo atvežti iš Europos į Ameriką įgėlimo dienomis, o vėliau užkariavo kačių mylėtojų širdis visame pasaulyje.

Jų stebuklinga nosis gali būti ne kiekvieno arbata, tačiau jų asmenybė palieka nepamirštamą įspūdį.

2. Kilmė ir tyrimai Persai į Ameriką atkeliavo iš Europos, tačiau jų šaknis galima atsekti senovės Persijoje, kuri yra dabartiniame Irane.

Atsidavęs Europos tyrinėtojas, keliaujantis per Persiją ieškoti prieskonių ir papuošalų, susidūrė su Persų Kate. Pripažindami jo, kaip brangaus talismano, potencialą, 20 amžiuje jiems pavyko sugrąžinti šias kates į Europą.

3. Išvaizdos evoliucija Persų katės ne visada turėjo estetines savybes, kurias šiandien pripažįstame. Kaip bebūtų keista, šios katės, atvykusios į Europą, patyrė didžiulius pokyčius.

Tai buvo ne iki amžiaus pabaigos, kad britų Persai įgijo išraiškingą išvaizdą. Profesionalūs veisėjai selektyviai kirto su Angolos katėmis, kad pasiektų norimas fizines savybes.

4. Kačių aristokratas Dėl savo prabangių ilgų plaukų persų katės jau seniai siejamos su gausos, kilnumo ir kilnumo sąvokomis. Anglijos karalienė Viktorija, aistringa šios veislės gerbėja, užima ypatingą vietą tarp garsiosios persų katės mėgėjų.

5. Vilnos dilema Persų kačių kailio gausa neabejotinai patraukia daugelio širdis, tačiau kiti stebisi, ar verta laikyti šias kates. Jų ilgas kailis reikalauja kruopštaus dėmesio ir dėmesio.

Norint išvengti ašmenų, svarbu reguliariai valyti, todėl dažnai reikalingos specialios priežiūros procedūros. Kai kurie savininkai kreipiasi į profesionalius kirpėjus, kad užtikrintų, jog jų persų paltai atrodo tobulai.

Prisiminkite, kad katės laikomos vienu paslaptingiausių augintinių ir turi daug ženklų bei įsitikinimų, susijusių su jų egzistavimu.

JUMS TAIP PAT PATIKS