Home » Testai » Pasirinkite gėlę ir atraskite žinutę nuo savo angelo sargo

Pasirinkite gėlę ir atraskite žinutę nuo savo angelo sargo

by admin

Jei jums reikia patarimo, šis testas skirtas būtent jums.

Pasirinkite gėlę ir sužinokite, kokią žinią ji jums neša

Gėlė Nr. 1:

Laikas atsikratyti baimių, kurias galima jausti dvasinio tobulėjimo atžvilgiu . Kreipkitės pagalbos į savo angelą sargą, paskambinkite jam prieš miegą ir paprašykite patarimo ar pagalbos

Labai rekomenduojama atkreipti ypatingą dėmesį į ženklus, kurių gausu aplink jus, nes juos perduoda aukštesnės jėgos . Jūsų prašymu jūsų angelai duoda jums signalus ir išteklius, kad galėtumėte sėkmingai plėtoti savo intuityvius gebėjimus.

Gėlė Nr. 2:

Graži ir ryški gėlė sako, kad esate aiškiai pervargęs ir laikas pereiti prie poilsio ir pramogų. Greičiausiai jūsų gyvenime įvykę neigiami energijos įvykiai (nemalonios situacijos, sunkumai) priėjo prie logiškos išvados.

Jūsų angelai yra čia ir greitai praneša, kad dabar tinkamas laikas atsipalaiduoti ir smagiai praleisti laiką. Klausykite savo angelų , suteikite jiems galimybę nepraleisti viso savo laiko darbe ir gyventi su džiaugsmu.

Gėlė Nr. 3:

Tikriausiai pastaruoju metu jus vargina tam tikri žmonės ar situacijos jūsų gyvenime. Graži saulėgrąža siekia jums pasakyti, kad turite padaryti viską, kas jūsų galioje, kad būtumėte aukščiau jų . Didelė tikimybė, kad jus pasieks gandai, net jei tai tuščios kalbos ir apkalbos.

Todėl prieš darydami išvadas ir elgdamiesi su žmogumi, apie kurį apkalbama, įsitikinkite, kad yra patikimų ir teisingų faktų. Priešingu atveju vėliau karčiai gailėsitės, kad pradėjote veikti neatskleidę tiesos apie visas susijusias šalis. Jūsų angelai padės jums atrasti faktus, jei jų paklausite.

Gėlė Nr. 4:

Pusiausvyra! Harmonija! Balansas! Kaip sakoma: „Yra laiko darbui, bet yra laiko ir pramogoms“, štai ką pienžolė tau atneša. Pats laikas organizuoti atostogas . Atrodo, kad viskam aplinkui reikia jūsų dėmesio ir pagalbos.

Dėl to gali nukentėti jūsų sveikata, todėl jūsų angelai siunčia jums žinią, kad nėra nieko blogo atidėti savo pareigas. Skirkite kelias valandas poilsiui ir suprasite, kad galite rasti pusiausvyrą tarp darbo ir poilsio.

JUMS TAIP PAT PATIKS