Home » Testai » Pasirinkite Taro kortą ir atskleiskite savo meilės potencialą

Pasirinkite Taro kortą ir atskleiskite savo meilės potencialą

by admin

Skirkite šiek tiek laiko ir pažiūrėkite į šias 3 korteles. Kuris iš jų labiausiai traukia?

REKLAMA

Dabar, kai turite atsakymą, suraskite savo kortelę žemiau ir pažiūrėkite, ką ji atskleidžia apie jūsų meilės gyvenimą.

Jei pasirinkote…

Kortelė Nr. 1: Jūsų pasirinkta korta yra… Lazdelių karalienės taro korta

Santykiai tobulės, jei nuolat rodysite susidomėjimą savo mylimuoju!

REKLAMA

Karalienė sėdi soste, vienoje rankoje laiko lazdelę, o kitoje – saulėgrąžą. Šios kortelės raktiniai žodžiai yra „laimė“, „aistra“ ir „susidomėjimas“.

Mėgsti Taro kortų skaitymą

Jei esate pora, turėtumėte parodyti savo mylimajam, kaip jums rūpi. Tai tarsi rūpinimasis augančia saulėgrąža iš sėklos. Jei savo mylimajam skirsite daugiau dėmesio, galite tikėtis tikrų, gilių santykių.
Stenkitės praleisti daug laiko kartu, paprašykite rimto pokalbio. Be to, kartu atlikite ką nors naujo, pavyzdžiui, keliaukite į naują vietą, kad galėtumėte pasikliauti vienas kitu.

REKLAMA

Saulėgrąžų sėkla reiškia „galimybę sutikti savo svajonių merginą / svajonių berniuką“.
Jei esate vienišas, būkite drąsus ir atverkite savo širdį meilei. Galbūt užmegsite romaną su savo svajonių mergina / svajonių berniuku. Būkite atsargūs, kad nebūtumėte savininkiškas meilužis.

Kortelė Nr. 2: Jūsų pasirinkta korta yra… vežimo taro korta

Aistringa meilė kaip liepsna!

Jaunas karalius važiuoja ant vežimo. Šis karalius imasi veiksmų turėdamas aiškų tikslą. Skaičius 7 šioje kortelėje reiškia „likimą“.

REKLAMA

Mėgsti Taro kortų skaitymą

Ši kortelė reiškia „veiksmą“ ir „įsigijimą“. Galite tikėtis aistringos meilės.
Jei esate pora, skambinu ir pasakysiu, kad jūsų meilužis jus labai myli. Jūs abu labai mylite vienas kitą. Tačiau būkite atsargūs, kad neprarastumėte meilės.

Jei esate vienišas, likimo sutiksite ką nors. Ar turite ką nors savo širdyje, bet sunku išreikšti savo tikrus jausmus? Nebijok! Turėtumėte kuo dažniau išreikšti savo meilę tam, kurį labai mylite!

REKLAMA

3 kortelė: jūsų pasirinkta korta yra… Kardų karalius

Jūs imsite lyderio poziciją santykiuose!

Vienas susimąstęs žmogus sėdi ant avino galvos kaip ant sosto.
Auksinė, brangakmeniais papuošta karūna ant galvos ir skydas dešinėje rodo, kad jis yra imperatorius. Jo ilga balta barzda pasakoja apie jo išmintį ir ilgametę patirtį. Ši imperatoriaus korta rodo užsispyrusį, stiprios valios žmogų, turintį kantrybės.

Mėgsti Taro kortų skaitymą

REKLAMA

Ši korta simbolizuoja autoritetą, galią ir kantrybę. Jei palaikote santykius su kuo nors, imate vadovauti. Viskas vyks taip, kaip tikiesi. BET tu turėtum būti atsargus, kad nebūtum toks valdingas. Kaip žinia, santykiuose svarbu bendravimas ir gera pusiausvyra.

Jei esi vienišas ir turi ką nors savo širdyje, greitai laimėsi jo/jos širdį!
Jei manote, kad jis (ji) yra tas pats, darykite viską, ką galite, kad jis (ji) jus įsimylėtų. Kita vertus, jei nuspręstumėte pasiduoti, galėtumėte lengvai jį/ją pamiršti. Taigi tai tikrai priklauso nuo jūsų sprendimo!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas