Home » Testai » Teisingai pradėkite naują savaitę – gaukite svarbų patarimą naudodami Taro kortas

Teisingai pradėkite naują savaitę – gaukite svarbų patarimą naudodami Taro kortas

by admin

Išsirinkite kortelę ir sužinokite, kurią klaidą reikės ištaisyti ateityje! 

REKLAMA

Kortelės Nr. 1

Tam tikra idėja atsiras jūsų galvoje ir jei galėsite ją plėtoti; atneš jums sėkmę, kurios ieškojote.

Dabar pats laikas imtis veiksmų, kad šie planai būtų paversti jūsų galvoje! Kartais teks dirbti dvigubai daugiau, kad svajonės išsipildytų.

Galite imtis veiksmų įgyvendindami projektą, kuris jus labai nudžiugins, tačiau tam turėsite sutaupyti laiko ar pinigų ir paaukoti kitą jums patinkančią veiklą. Nesijaudinkite, rezultatas bus vertas šios aukos, dėl šios veiklos atsiras naujų galimybių pagerinti savo gyvenimą!

REKLAMA

Kortelės Nr. 2

Tu kažkam patinki, bet manai, kad jis/ji tavęs netraukia. Jei prieisite prie šio žmogaus, pamatysite, kad tarp jūsų gali būti tam tikra chemija. Turite palikti neapibrėžtumą!

Turite paleisti maištaujančią dvasią. Jūs praleidote daug laiko, išlaikydami represinį požiūrį į save, darydami tai, ko nenorėjote ir pan.

Atėjo laikas viską paleisti. Daugiau galvok apie save, neleisk kitiems nuspręsti už tave.

REKLAMA

Kortelės Nr. 3

Turi įvykti kažkas, kas atvers tavo akis. Dėl šio įvykio pagaliau galėsite lengvai atsikvėpti, nes iš jūsų gyvenimo dings neįtikimas įsipareigojimas!

Jūs neturėtumėte būti nusivylę ir liūdni. Taro korta jums sako, kad turite paleisti ir pasakyti viską, ką laikote savyje, nes jūsų problema nebus išspręsta, kol jos neišreikšite!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas