Home » Testai » Pasirinkite paukštį ir sužinokite, kokio jausmo jums šiuo metu trūksta

Pasirinkite paukštį ir sužinokite, kokio jausmo jums šiuo metu trūksta

by admin

Kad būtume patenkinti gyvenimu, mums reikia visokių dalykų. Kartais paprastas jausmas gali pasiekti visišką laimę. Galbūt meilė palengvėjimas ar stiprybė.

REKLAMA

Šiandien paruošėme jums psichologinį testą, kuris atskleis jums, kokio jausmo jūsų gyvenime trūksta.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti paukštį, kuris jums atrodo labiausiai. Rezultatas jus nustebins.

Paukštis Nr. 1 – Ramybė

Nuolat esi užsiėmęs ir dirbi vieną darbą po kito. Jaučiatės taip, kad niekada negalėsite ramiai sėdėti, o kai tik baigsite vieną iš savo projektų, iškart imkitės kito.

REKLAMA

Problema ta, kad esate linkę nuleisti savo interesus žemiau kitų. Svarbu, kad išmoktumėte pasakyti „ne“, nes labai pavargsite nuo daugelio dalykų, kurie gali turėti įtakos jūsų sveikatai.

Paukščio Nr. 2 – Reljefas

Praeityje gavote daug psichologinių traumų, kurios jumyse vis dar gyvos. Nesugebėjote atleisti ir paleisti situacijų, kurių nebegalite pakeisti. Nuolat galvoji, kas tau negerai, kodėl tu to nusipelnei.

Turite suprasti, kad tai, ką kiti daro jums, apibūdina ne jus, o juos. Priimk, kad žmonės yra tokie, kokie yra. Tačiau nenustebkite, jei nesusitvarkysite su savo jausmais, nes nelabai juos parodote, todėl sprendimas negali būti lengvai pasiekiamas.

REKLAMA

Paukštis Nr. 3 – Atsipalaidavimas

Negalite sustoti, o jūsų smegenys nuolat dirba, kad ką nors padarytų. Kol eini miegoti ir atsibundi, esi darbe, o jei atsisėdi pusvalandžiui pailsėti, iškart apmaudu. Tai negali tęstis ilgai, kad jūsų nesuerzintumėte.

Jūs esate tokie žmonės, kurie niekada nepasiduoda ir tęs, kol gaus tai, ko nori. Nieko blogo, bet reikia šiek tiek atsipalaiduoti, kad pasikrautumėte išsikrovusias baterijas, kitaip rizikuojate savo sveikata.

Paukštis Nr. 4 – Pasitikėjimas

Jūs galvojate apie save daug mažiau, nei esate iš tikrųjų. Norite būti per daug malonus kitiems, kurie niekaip neatspindi jūsų. Jūs negalite toleruoti kritikos ir negalite lengvai jos priimti, jei nesugebate kažko atlikti tobulai. Dėl šios priežasties išvengiate daugelio situacijų, kai jaučiate, kad nesate pakankamai geras.

REKLAMA

Taigi jūs atmetate savo vystymosi galimybę, o tai yra didelė klaida. Stenkitės nevertinti visko aplinkui rimtai ir išmokite pripažinti, kad kartais klystate, nes esate žmogus, kaip ir visi kiti.

Paukštis Nr. 5 – Dvasinė parama

Jūs esate tas žmogus, kuris gali valandų valandas klausytis kitų žmonių problemų negalvodamas apie jus. Jūs mielai padedate kitiems ir visada duodate jiems naudingų patarimų. Esate žinomas kaip žmogus, kuriam viskas gerai, visada linksmas ir viskuo patenkintas, nes niekada niekuo nesiskundžiate.

Tačiau kartais reikia žmogaus, kuriam galėtum išlieti širdį, tačiau esi pripratęs prie savo vaidmens ir jauti, kad niekam tai nerūpi. Pakeiskite tai ir pasidalykite viskuo, kas vargina jūsų širdį, su žmogumi, kuriuo pasitikite. Iš karto jausitės daug geriau.

REKLAMA

Paukštis Nr. 6 – Skatinimas

Esate kaip magas, galintis iš nieko sukurti stebuklą. Esate pasiruošę padaryti viską, kad savo šeimai, savo artimiesiems suteiktų tai, ko jiems reikia ir kad jų kasdienybė būtų laiminga. Turėtumėte žinoti, kad to daryti nereikia.

Jei norite, visada galite gauti pagalbos ir padėti. Pasidalykite savo baimėmis su kuo nors ir paprašykite pagalbos, jei manote, kad jums jos reikia. Jūs visai ne vienas. Tik kartas nuo karto reikia pailsėti.

Paukštis Nr. 7 – Teigiamas požiūris

Turėdami monotoniją ir gyvenimo monotoniją, jausitės pasimetę. Jaučiate, kad jūsų liepsna dingo ir nebeturite entuziazmo, kurį turėjote anksčiau. Manote, kad neturite laiko dalykams, kurie tikrai gali jus išpildyti ar padėti jūsų asmeniniam tobulėjimui. Niekada neturėtumėte visiškai su tuo sutikti.

REKLAMA

Pasistenkite suplanuoti savo laiką taip, kad turėtumėte galimybę šiek tiek padirbėti sau. Iškelkite mažiau tikslų ir pasiekite juos po vieną. Sėkmės jausmas, kurį jie atneša, pastūmės jus į priekį ir grąžins jums gyvenimo džiaugsmą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas