Home » Horoskopai » Taro horoskopas savaitei: Mergelės pateks į bėdą, o Žuvims pasiseks

Taro horoskopas savaitei: Mergelės pateks į bėdą, o Žuvims pasiseks

by admin

Pirmoji liepos savaitė, nuo 1 iki 7 dienos, ruošia staigmenas Žuvims, Jaučiui ir Liūtui. Tačiau ne visiems pasiseks.

REKLAMA

Ką Taro horoskopas žada visiems Zodiako ženklams.

Avinas

Ši savaitė bus kupina karjeros augimo galimybių. Jūsų ryžtas ir praktiškumas padės pasiekti sėkmės. Nebijokite pasidalinti savo idėjomis ir ginti savo požiūrį. Tačiau būkite atsargūs su neapgalvotomis išlaidomis, tai skaudžiai atsitrenks į jūsų piniginę.

Jautis

Leiskite laiką su savo artimaisiais, parodykite jiems savo meilę ir rūpestį. Jei esate vienišas, eikite pasivaikščioti, turėsite galimybę surasti savo meilę. Jei jau turite antrąją pusę, nepamirškite skirti dėmesio savo partneriui, kad išlaikytumėte harmoniją santykiuose.

REKLAMA

Vėžys

Nebijokite sunkumų, galite pasiekti tai, ko norite. Be to, galite sulaukti labai malonios staigmenos. Venkite streso ir žalingų įpročių, jie gali turėti neigiamos įtakos jūsų sveikatai. Taip pat galite pagalvoti apie poilsį, išvykti į kelionę.

Liūtas

Turite visas galimybes pasisekti darbe, tačiau neskubėkite išleisti savo pelno. Būkite atsargūs ir nepriimkite visų pasiūlymų, pasverkite privalumus ir trūkumus. Nepasitikėk tais, kurie to nenusipelnė.

Mergelė

Išlaikykite darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą, nes pusiausvyra jūsų gyvenime gali sukelti problemų. Venkite nereikalingų ginčų su artimaisiais, jie nepadės rasti tiesos. Ieškokite kompromisų ir neleiskite skandalams sugadinti visą jūsų savaitę.

REKLAMA

Svarstyklės

Galite užmegzti romaną su kolega. Kelis kartus pagalvokite, ar esate pasiruošę galimoms pasekmėms. Galimos ir spontaniškos išlaidos; Tačiau galėsite išlaikyti savo finansinę padėtį.

Skorpionas

Galite gauti premiją arba dosnią dovaną. Jūsų pastangos pagaliau bus pastebėtos, suteiks džiaugsmo. Tačiau galimi nesutarimai santykiuose su artimaisiais ar draugais. Nerauk nosies.

Šaulys

Šią savaitę išgelbės stebuklas, padėsiantis atsikratyti problemų. Suorganizuokite romantišką vakarienę savo mylimam žmogui. Jei esate vienišas, laikas nuspręsti dėl pasimatymų, pasitikėkite likimu.

REKLAMA

Ožiaragis

Naujos karjeros galimybės suteiks pasitikėjimo savo jėgomis. Pasidalinkite savo sėkme su tais, kurie padėjo jums pasiekti tokių aukštumų. O asmeniniame gyvenime tikėkitės netikėtumų. Galbūt sutiksite savo likimą.

Vandenis

Spontaniška kelionė gali tapti nepamirštamu nuotykiu. Nepasiduokite nuotykiams. Nuspręskite ką nors grandiozinio, Taro kortos žada jums naujo ir labai įdomaus gyvenimo skyriaus pradžią.

Žuvys

Būkite pozityvūs, ši savaitė jus maloniai nustebins. Galėsite pagerinti savo finansinę padėtį. Tačiau nepamirškite apie poilsį. Susitikimas su draugais padės atitraukti mintis nuo rutinos.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas