Home » Horoskopai » Karjera, finansai, meilė: savaitės horoskopas nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

Karjera, finansai, meilė: savaitės horoskopas nuo 2024 m. birželio 24 d. iki birželio 30 d.

by admin

Artėjanti savaitė nuo birželio 24 iki 30 d. kiekvienam Zodiako ženklui atneš savo unikalias galimybes ir iššūkius. Kažkas susiras naują meilę, kažkas kils karjeros laiptais, o kitiems šis laikotarpis taps šeimyninių problemų ir asmeninių rūpesčių sprendimo laiku. Astrologės Irinos Duškinos horoskope sužinosite, ko tikėtis profesinėje ir romantiškoje sferoje, taip pat kaip sekasi su finansais ir sveikata. Kokių staigmenų jums yra paruošusios žvaigždės.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams ateinanti savaitė žada reikšmingą finansinės padėties pagerėjimą. Jūsų pastangos ir atsidavimas bus apdovanoti. Profesinius pasiekimus puikiai įvertins vadovybė, o tai gali paskatinti karjeros augimą.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučio laukia darbinga ir konstruktyvi savaitė. Jūsų požiūris padės padaryti jūsų darbo procesus nuspėjamus, o keliones produktyvias. Pirmoje savaitės pusėje gali iškilti paveldimų problemų, kurias reikia greitai išspręsti. Romantiškoje sferoje viskas klostysis harmoningai: savaitgalis žada būti nuostabiai praleistas su partneriais ar gerbėjais.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams savaitę teks pakili nuotaika. Profesinė sfera ir verslas atneš ryškių džiaugsmo priežasčių, nes užimsite vadovaujančias pareigas. Savaitės pabaigoje džiugins romantiški santykiai, žadantys nepamirštamą savaitgalį. Finansinė padėtis bus stabili, o galimybių tobulėti atsiras kitą savaitę.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai iki savaitgalio turėtų vengti pavojingo vairavimo. Profesiniai reikalai išsispręs lengvai ir greitai. Romantiškoje sferoje tikimasi stabilumo ir harmonijos su perspektyvomis pereiti į naują santykių lygį.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turės galimybę aiškiai išreikšti save ir savo idėjas. Romantiška sfera maloniai papildys savaitės sėkmę: jūsų laukia pasimatymai, dovanos ir staigmenos, o galbūt rimti pasiūlymai vedyboms. Jūsų finansinė padėtis bus stabili, o sveikata puiki.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms savaitė prabėgs darbo ženklu. Nuo pirmadienio ims intensyvėti darbo procesai, teks pasinerti į visus darbo etapus ir susitikti su partneriais bei konkurentais. Asmeniniam gyvenimui laiko liks nedaug, tačiau pastangų rezultatas bus įspūdingas. Jūsų finansinė padėtis palaipsniui gerės jūsų pastangų dėka.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklės bus užsiėmusios santykiais su artimaisiais ir sveikatos problemomis. Profesinė sfera bus stabili, o antroje savaitės pusėje gali atsirasti įdomių pasiūlymų keisti darbą ar pareigas. Romantiška sfera atneš malonių įspūdžių ir staigmenų. Materialiu požiūriu verta parodyti dosnumą ir labdarą, o tai padės pritraukti pinigų srautus ateityje.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams teks susitelkti į profesinius reikalus ir finansus. Jūsų produktyvumas ir susikaupimas pagrindiniam dalykui padės greitai pasiekti rezultatų. Romantiškoje sferoje galimi nauji santykiai, dėka jūsų intuicijos ir noro rizikuoti. Finansinė padėtis palaipsniui gerės.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šaulio laukia palankūs pokyčiai. Galėsite atkurti kai kurias savo gyvenimo sritis, pradėdami naujus pelningus projektus ar deklaruodami save kūrybinėje srityje. Teigiamas ir drąsus požiūris į naujus dalykus atvers jums daug galimybių.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Savaitė Ožiaragiams suteiks progų gerai dirbti ir taip pat gerai pailsėti. Darbo procesai bus efektyvūs ir neužims daug laiko. Ypač geros perspektyvos bus dirbantiems teisės, finansų ar karinių reikalų srityse, kur galimas karjeros augimas ir pajamų padidėjimas.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniai galės greitai išspręsti susikaupusias problemas dėl savo lengvo ir pozityvaus požiūrio. Būsite kupini jėgų ir optimizmo, noras derėtis ir bendrauti atneš nuostabių rezultatų. Profesinėje srityje Jūsų organizaciniai gebėjimai padės atverti naujas karjeros galimybes.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvys turės įtemptą savaitę, daug reikalų ir rūpesčių dėl artimųjų ir namų. Socialiniai renginiai gali padėti atsipalaiduoti ir pasikrauti. Romantinėje sferoje didelių permainų nenumatoma, kaip ir finansinėje situacijoje, finansuose, sveikatos srityje.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas