Home » Naujienos » Vos 2 šaukštai šio produkto privers jūsų čiaupus spindėti

Vos 2 šaukštai šio produkto privers jūsų čiaupus spindėti

by admin

Kalkių nuosėdų valymas iš čiaupų yra įprasta, bet dažnai sunki užduotis, kuri gali pareikalauti daug laiko ir pastangų. Laimei, yra paprastų ir veiksmingų būdų greitai ir lengvai atkurti maišytuvų blizgesį ir švarą.

Baltasis actas yra vienas populiariausių kalkių valiklių. Jis yra prieinamas, nebrangus ir nekenksmingas aplinkai.

Norėdami išvalyti maišytuvą baltuoju actu, lygiomis dalimis sumaišykite baltąjį actą ir šiltą vandenį. Šiame tirpale pamirkykite minkštą skudurėlį ir apvyniokite jį aplink maišytuvą.

Jei susikaupimas yra ypač užsispyręs, naudokite plastikinį maišelį, pripildytą tirpalo, ir suriškite aplink maišytuvą, kad jis visiškai apsemtų.

Palikite čiaupą maišelyje per naktį, kad actas ištirptų kalkių nuosėdas. Ryte švelniai nušveiskite maišytuvą dantų šepetėliu arba neabrazyvine kempine. Pastebėsite, kad kalkių nuosėdos lengvai nusivalo, todėl maišytuvas atrodys blizgus.

Citrinų rūgštis yra dar viena veiksminga priemonė maišytuvams valyti nuo kalkių nuosėdų. Jis turi malonesnį aromatą nei actas ir yra mažiau agresyvus čiaupo medžiagoms.

Norėdami išvalyti maišytuvą citrinos rūgštimi, ištirpinkite 2 šaukštus citrinos rūgšties puodelyje karšto vandens. Šiame tirpale pamirkykite minkštą skudurėlį ir apvyniokite jį aplink maišytuvą.

Palikite čiaupą per naktį, kad citrinos rūgštis prasiskverbtų ir suminkštėtų kalkių nuosėdos.

Ryte tiesiog nuvalius maišytuvą kempinėle ar dantų šepetėliu pašalinsite likučius. Dėl šiek tiek poliruojančio citrinos rūgšties poveikio jūsų čiaupas bus ne tik švarus, bet ir putojantis.

Papildomi patarimai ir atsargumo priemonės

  1. Prieš naudodami bet kokį maišytuvo valiklį, išbandykite jį nedideliame plote, kad įsitikintumėte, jog maišytuvo medžiaga nesukelia neigiamos reakcijos.
  2. Norėdami apsaugoti rankų odą, naudokite pirštines.
  3. Labai dažnai acto ar citrinos rūgšties naudojimas gali palaipsniui pabloginti kai kurių maišytuvų apdailą.

Naudodami šiuos paprastus ir efektyvius metodus galite ne tik padaryti savo čiaupus atsparius kalkių nuosėdoms, bet ir prailginti jų tarnavimo laiką bei išlaikyti jų blizgesį.

JUMS TAIP PAT PATIKS