Home » Testai » Pasirinkite Taro kortą ir atraskite savo likimą meilėje

Pasirinkite Taro kortą ir atraskite savo likimą meilėje

by admin

Taro kortos pas mus atkeliavo nuo viduramžių, apėmė šimtmečius, neprarado savo aktualumo iki šių dienų. Gebu stebuklingai skaityti ateitį ir tiksliai nuspėti žmogaus likimą.

REKLAMA

Trijų taro kortų išdėstymas apibūdins jūsų esamą situaciją meilės požiūriu ir suteiks užuominų apie artimiausią ateitį. Atidžiai peržiūrėkite tris toliau pateiktas kortas ir išsirinkite tą, kuri jus labiausiai traukia.

Jei pasirinkote kortelę Nr. 1:

Korta reiškia sėkmę meilės santykiuose. Viskas jūsų rankose, svarbiausia nelikti be darbo. Dabar pats tinkamiausias laikas stiprinti mūsų santykius. Tai reiškia lyderystę, rūpestį ir dorybę.

Norėdami gauti ištikimą gyvenimo draugą, pasitikėkite savo jausmais. Parodykite, kokie svarbūs jūsų santykiai. Santykiuose esate lyderis, o tolimesnė jų raida priklauso tik nuo jūsų.

REKLAMA

Taro kortos taip pat sėkmingos vienišoms širdims. Netrukus pakeliui sutiksite vyrą, kuris suteiks jums nuoširdžių jausmų. Kortelė dažnai reiškia greitą šeimos papildymą.

Jei pasirinkote kortelę Nr. 2:

Meilėje tau labai pasiseks. Jūsų gyvenime yra ryški juosta. Netrukus meilė jus užvaldys. Jei ilgą laiką palaikote santykius su žmogumi, pamatysite, kad mylite jį labiau, nei manote.

Jei esate vienišas, artimiausiu metu jūsų širdį užkariaus riteris. Svarbiausia tikėti sėkme ir nekreipti dėmesio į kliūtis, viską galite įveikti. Jūsų atveju sėkmingiausios yra meilės taro kortos.

REKLAMA

Jei pasirinkote kortelę Nr. 3:

Tiesiog kurkite planus, laikas juos įgyvendinti. Pasinaudokite visais savo pranašumais ir užkariaukite savo sielos draugą. Pasirinkę šią kortelę, dabar galėsite įgyvendinti visas savo romantiškas svajones. Štai kodėl jums užtenka valios ir išradingumo. Jūsų likimas yra arti jūsų ir esate dėmesingas gerovei.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas