Home » Horoskopai » 2024 metų liepos mėnesio prognozė pagal Taro kortas visiems Zodiako ženklams

2024 metų liepos mėnesio prognozė pagal Taro kortas visiems Zodiako ženklams

by admin

Taro kortos pasakys, kokių staigmenų visiems Zodiako ženklams pateiks 2024-ųjų liepa. Kas laukia jūsų ir jūsų artimųjų, skaitykite mūsų straipsnyje.

REKLAMA

AVINAS: 6 puodeliai

Avinai, čia tavo gatvėje „sunkvežimis su meduoliu apvirto“ (p.). Būkite pasirengę dovanoms ir komplimentams. 2024-ųjų liepa atneš daug malonių susitikimų. Korta pataria tapti lyderiu ir vesti visus su savimi, nes tau viskas pavyks.

JAUTIS: Princesė

Diskai Liepa Jaučiui bus stabili ir stipri. Priimant sprendimus svarbu neskubėti. Verta įvertinti situaciją iš visų pusių ir vengti pasyvumo. Galite sulaukti gerų naujienų apie naują šeimos papildymą.

DVYNIAI: Princesė

Kardai Dvyniams antrasis vasaros mėnuo bus geras metas pradėti studijas. Bet koks tikslas, kurį šio Zodiako ženklo atstovai išsikėlė sau, bus pasiektas. Neužsiimk savęs paieškomis ir nelygink savęs su kitais, kad nesulėtėtų tobulėjimas – daugiau veiksmų, o ne minčių.

REKLAMA

VĖŽYS: imperatorienė

Ši korta skatina Vėžius tapti aktyvesniais. Tinkamas laikas investuoti į save, į savo ilgalaikius projektus. Mėnuo bus turtingas susitikimų su šeima ir draugais.

LIŪTAS: Įsimylėjėliai

Liūtų laukia sunkus pasirinkimas. Teks daug galvoti ir analizuoti. Jei jums sunku apsispręsti, galite kurį laiką jį atidėti ir sutelkti dėmesį į ką nors kita. Tikėtina, kad sulauksite kvietimo į kokį nors ypatingą renginį, kuriame Liūtai taps dėmesio centru.

MERGELĖ: Aeonas

Liepą Mergelėms reikės atsinaujinti. Tai naujų idėjų metas. Tačiau prieš imantis veiksmų svarbu viską gerai apgalvoti. 2024 m. liepos mėn. bus pradžios mėnuo. Gali pasikeisti pareigos darbe. Asmeniniai santykiai pasieks naują lygį. Taip pat tinkamas laikas pradėti treniruotis.

REKLAMA

SVARSTYKLĖS: Balansas

Liepos įvykiai pareikalaus apgalvotų ir subalansuotų sprendimų. Svarbu išlaikyti pusiausvyrą veikiant užtikrintai ir nuosekliai. Bet kokių derybų metu turėtumėte elgtis kiek įmanoma diplomatiškiau. Tikriausiai daug bendravimo su valdžios pareigūnais.

SKORPIONAS: Laimės ratas

Nuo to, kaip Skorpionai gyvens iki 2024 m. liepos mėn., priklausys jų tolesnis gyvenimas. Ši korta yra simbolis, kad Skorpionai yra ant didelių pokyčių slenksčio. Svarbu žengti žingsnį į priekį, kad įvykių eiga pasikeistų. Neturėtumėte susikoncentruoti į dabarties komfortą, o galvoti apie būsimą laimę. Liepos mėnesį galimos nedidelės kelionės.

ŠAULYS: 10 taurių

2024-ųjų liepa bus turtinga įvairių renginių. Jūsų nuotaika dažnai keisis, todėl priimant sprendimus svarbu vadovautis protu, o ne emocijomis. Verta daugiau laiko praleisti su artimaisiais. Nuotaikos svyravimai gali neigiamai paveikti jūsų sveikatą.

REKLAMA

OŽIARAGIS: gausa

2024 metų liepos mėnesį aplink Ožiaragius vyksiantys įvykiai juos visiškai sužavės, pakels nuotaiką. Tai bus metas, kai Ožiaragiai džiaugsis teigiamomis emocijomis, pasitenkinimu, optimizmu, tikėjimu šviesia ateitimi ir meile.

VANDENIS: Menas

2024-ųjų liepa Vandeniui bus nuostabi. Tolimesnė Vandenio raida priklausys nuo galimybės ir noro užmegzti ilgalaikius santykius. Tai taikoma tiek asmeniniam, tiek verslo gyvenimui. Šį mėnesį svarbu būti atsargiems savo veiksmuose, žodžiuose ir susikoncentruoti į rezultatą. Viskas, kas bus pastatyta 2024-ųjų liepą, duos nuostabių vaisių, neatpažįstamai pakeisiantį gyvenimą.

ŽUVYS: 9 diskai

Kortelė jums žada ne mėnesį, o pasaką. Puikios perspektyvos atsivers Žuvims. Tai gali būti nauji projektai, susitikimas su įtakingais žmonėmis, mokymai – visa tai atneš pajamų ateityje. Svarbu nebūti pasyviam. Jei imsitės aktyvių veiksmų, viskas susitvarkys.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas