Home » Horoskopai » 3 Zodiako ženklai, kurie iš prigimties yra energetiniai vampyrai

3 Zodiako ženklai, kurie iš prigimties yra energetiniai vampyrai

by admin

Tarp šių trijų ženklų atstovų dažnai pasitaiko veikėjų, galinčių maitintis kitų sąskaita.

REKLAMA

Vampyrai yra pasaka, vampyrai yra mitas, nors tai priklauso nuo žmogaus požiūrio. Ne veltui pabendraujant su kai kuriais veikėjais apima gilus nuovargis ir sugriovimas.

Kiekvienas, bent kartą tai patyręs, niekada nepamirš, ką reiškia sutikti energijos vampyrą. Ir tai ne mistika, o mūsų pilka ir nuobodi realybė.

Kodėl čia yra Zodiako ženklas?

Čia viskas paprasta, faktas yra tas, kad tarp šių trijų ženklų atstovų dažnai yra veikėjų, galinčių maitintis kitų sąskaita.

REKLAMA

Liūtas

Liūtas. Keista, keista, bet, deja, tikra. Daugelis išdidaus Liūto atstovų turi panašią tendenciją. Kai kurie net nesąmoningai sugeba iš kitų pasisemti šiek tiek daugiau jėgų nei reikia.

Tai atsitinka bendraujant ir dažniausiai nepastebima. Nes tai neperžengia energijos mainų normų. Kadangi mes visi esame maži vampyrai ir donorai, tai gerai.

Bet būna ir tokių Liūtų po bendravimo, su kuriais vienintelis noras – kur nors nukristi ir atsijungti dvidešimčiai valandų. Nes nuovargis kaupiasi kaip sniego gniūžtė.

REKLAMA

Ir greičiausiai pats Liūto atstovas nesuprato arba nesuprato, kaip tai atsitiko. Nes tie, kurie supranta, kaip tai veikia, ne itin primygtinai reikalauja vieno pašnekovo. Ir jie stengiasi paimti energiją iš kelių, bet iš daugybės žmonių.

Mergelė

Mergelė. Su šiais bendražygiais, kalbant apie vampyrizmą, viskas nėra taip paprasta, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Daugelis Mergelės atstovų žino, kad turi tokią savybę, moka puikiai ja pasinaudoti, kai reikia. Tačiau nemaloniausia yra tai, kad jie gali visiškai kontroliuoti visą procesą.

REKLAMA

Net ir tam ne visada reikia būti šalia, užtenka trumpai pabendrauti… Tam, kad vėliau per atstumą prieiti prie maisto.

Akivaizdu, kad ne visi Mergelės atstovai savyje atranda ir išsiugdo tokį talentą. Todėl nebūtina pakartotinai kvėpuoti ant jų česnaku ir baksnoti drebulės kaiščiais. Mergelėms tai nepatinka.

Vandenis

Vandenis. Prieš gamtą negalima eiti… Faktas, kad Vandenio atstovai taip pat turi šią įdomią dovaną. Tačiau šiuo atžvilgiu jiems sunkiausia.

REKLAMA

Ne, Vandeniams kažkaip lengviau atrasti, suvokti, suprasti ir priimti nei kitiems. Tačiau jiems pavojingiausia išsiugdyti tokią dovaną.

Nes Vandenius jam lengviausia pakliūti. Gamta kiek audringa ir emocionali, norisi pasisemti vis daugiau emocijų… O tai greitai pasiekti gali tik per negatyvą. Likusi dalis reikalauja daugiau pastangų.

Ir kartu su tuo nepastebimai prastėja charakteris, santykiai su kitais, artimaisiais nustoja tokie būti. Nes niekas nenori kęsti nuolatinių pykčio priepuolių ir nepasitenkinimo… O suvaldyti procesą darosi vis sunkiau.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas