Home » Horoskopai » 5 Zodiako ženklams vasara bus kupina romantikos ir karštų aistrų

5 Zodiako ženklams vasara bus kupina romantikos ir karštų aistrų

by admin

Šviečia saulė, kyla temperatūra, veržiasi aistros, dienos ilgesnės, naktys trumpesnės, laikas poilsiui – galimybių įsimylėjėliams apstu.

REKLAMA

Tai tikriausiai pats nerūpestingiausias sezonas ir nors vasara gali atrodyti ne taip, kaip vaikystėje, jūsų laukia tiek daug smagių nuotykių.

Trys Zodiako ženklai gali tikėtis, kad vasara bus naujos meilės ir romantikos sezonas. Jei esate vienas iš laimingųjų, nepamirškite prisisegti saugos diržo, nes šį sezoną bus karšta.

Nors kiekvienas iš 12 ženklų turės tam tikros naudos iš vasaros sezono, yra 3 išrinktieji, kurių santykiuose šį sezoną bus daug naujos veiklos.

REKLAMA

Nesvarbu, ar išgyvenate kai kuriuos dabartinių santykių lūžius, ar ruošiatės naujiems įdomiems vasaros įvykiams, šis laikotarpis atneš daug naujienų.

Šaulys

Jūsų laukia emocinio gilumo ir intymumo su artimaisiais laikotarpis, o jūs būsite persmelkti abipusės meilės. Vienišoms širdims sezonas gali atnešti įdomių romantiškų potyrių. Rūpinsitės kitais, nepaisydami savo prioritetų, ir tikrai pamatysite, kaip vystysis jūsų santykiai.

Ožiaragis

Šiuo laikotarpiu dėmesio centre bus jūsų romantiškos pastangos. Kadangi esate linkęs teikti pirmenybę savidisciplinai ir savo tikslų siekimui, šis sezonas jums gali pasirodyti šiek tiek nepatogus. Tačiau tai puikus laikas išsiaiškinti savo jausmus.

REKLAMA

Žuvys

Šis laikotarpis įneš į jūsų meilės gyvenimą šviežios, įdomios naujos energijos. Tikėtina, kad jūsų Zodiako ženklo vasara bus gana karšta, ir nors ji nebūtinai tęsis amžinai, jūs vis tiek galėsite džiaugtis laime. Leiskite sau priimti smagią ir nerūpestingą susitikimo su nauju žmogumi dalį be jokių lūkesčių.

Svarstyklės

Jei ieškai meilės, laikotarpis bus tinkamas pasimatymams. Jūs nusipelnėte besąlygiško dėmesio. Jei savo santykiuose ieškote emocinio gylio, dabar tikrai galite patirti emociškai įkrautą intymumą su kuo nors ypatingu.

Vėžys

Asmeniniame gyvenime prasideda karščiausias metas, o tai reiškia, kad šis sezonas visiškai skirtas jūsų jausmams, bus palankus užmegzti darnius ir ilgalaikius santykius. Ženkite pirmąjį žingsnį ir nebijokite užmegzti naujų santykių. Laikotarpis išryškins jūsų jausmus ir nušvies esamus santykius.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas