Home » Horoskopai » Kas laimės, o kas susidurs su skandalais, žvelgiant į taro kortų prognozę

Kas laimės, o kas susidurs su skandalais, žvelgiant į taro kortų prognozę

by admin

Tarologai sukurė savaitės horoskopą nuo gruodžio 11 d. iki gruodžio 17 d. Ši savaitė gali būti palanki kai kurių zodiako ženklų atstovams, tačiau kitiems gali tekti susidurti su iššūkiais.

Avinas Jūsų dėmesys šią savaitę bus sutelktas į gilesnę emocinę transformaciją ir savęs investavimą. Jausite norą ištyrinėti vidinius psichologinius aspektus, ypač susijusius su praeitimi.

Refleksija padės jums siekti asmeninio augimo. Skirkite pastangas savęs tobulinimui ir šeimos santykių gerinimui. Darbe gali kilti kova dėl valdžios ir padėties.

Jautis

Ši savaitė stipriai paveiks jūsų santykius, verslo partnerystę ir sprendimus. Gali patikti romanas ir stačia galva leistis į aistringus nuotykius, tačiau gali kilti konfliktų dėl nesutarimų.

Siekit harmonijos šeimos gyvenime, teikite džiaugsmo ir laimės savo artimiesiems. Taip sukaupsite teigiamos energijos ir lengviau įveiksite problemas.

Dvyniai

Artimiausiomis dienomis dėmesys bus skiriamas karjeros perspektyvoms, sveikatai ir kasdienėms užduotims. Gebėsite pasiekti savo tikslus ir išspręsti problemas. Organizuotumas ir paprastumas padės jums.

Jūsų finansinė padėtis gerės, suteikdama saugumo jausmą. Išlaikykite teigiamą požiūrį ir eksperimentuokite su naujais dalykais.

Vėžys

Jums teks išreikšti kūrybiškumą. Kūrybiški sprendimai ir idėjos darbe leis jums siekti aukštumų. Netgi gausite pagyrimų iš kolegų ir vadovų.

Tačiau neigiamų žmonių pavydžiai gali kilti. Būkite ramūs, nepasiduokite neigiamiems komentarams iš nusiteikusių žmonių. Konfliktai jus aplenks, nesijaudinkite.

Liūtas

Nauja savaitė atneš iššūkių. Jums teks spręsti šeimos problemas ir susidurti su susiklosčiusiomis situacijomis. Santykiai gali būti įtempti, gali iškilti nesutarimai ir konfliktai.

Ramumas ir supratimas padės išspręsti ginčus. Aplinkiniai gali reikalauti daugiau dėmesio ir kantrybės, todėl neatsisakykite suteikti jų.

Mergelė

Šią savaitę skirkite laiko savo ryšiams, sugebėjimams ir naujų kontaktų plėtrai. Bendravimas su srities žmonėmis padės jums tobulėti.

Taip pat galite domėtis paslapčių atskleidimu. Stenkitės įsigilinti ir nepasiduoti, jei iš pradžių nepavyks visko atskleisti. Būkite atkaklūs.

Svarstyklės

Galėsite rasti alternatyvių pajamų šaltinių ir įveikti asmeninius finansinius sunkumus. Atsivers daug galimybių, todėl nebijokite jų.

Stenkitės išvengti neigiamų emocijų ir pasitikėti procesu. Svarbu išlaikyti ramybę. Be to, vertinkite savo darbo kolegas – jie gali jums padėti.

Skorpionas

Artimiausiomis dienomis skirkite daugiau laiko savęs reiškimui ir savo sveikatai. Be to, turėsite stiprinti savo pozicijas darbe ir įveikti sunkumus.

Laukia nauji iššūkiai, todėl būkite pasiruošę. Šiuo laikotarpiu taip pat gali atsiverti kelionių galimybės. Tačiau būkite atsargūs ir vengkite rizikos.

Šaulys

Nauja savaitė atneš jums vienatvės jausmą. Yra patirtys, kurias verta apmąstyti vieniems. Atlikite savirefleksiją.

Gali būti emocinių protrūkių, kurie iš pradžių gali kelti baimę, bet jei susivaldysite, rasite vidinę harmoniją. Jei tai tampa sunku, ieškokite patarimo iš žmogaus, kuriam pasitikite.

Ožiaragis

Artimiausiomis dienomis leiskite daugiau laiko su draugais. Nekasdami laiko susitikimams ir šiltiems pokalbiams. Galite būti nustebinti, kai sužinosite, kur tai jus atves.

Savaitės pabaigoje jūsų laukia įdomios karjeros perspektyvos ir galimybė.

JUMS TAIP PAT PATIKS