Home » Horoskopai » Kurie 5 zodiako ženklų deriniai laikomi blogiausiais draugystei ir meilei

Kurie 5 zodiako ženklų deriniai laikomi blogiausiais draugystei ir meilei

by admin

Nepaisant stipraus pradinio potraukio, tokių porų atstovai turi mažai galimybių pasisekti ilgalaikėje perspektyvoje.

REKLAMA

Tačiau niekas neatšaukė taisyklių išimčių

Kartais nutinka taip, kad du atskirai nuostabūs žmonės negali sutarti ir vienas kito pradžiuginti. Viskas vyksta visiškai priešingai, ir dėl to kalti ne šie du, o… žvaigždės. Išvardijame zodiako ženklų poras, kurioms sunku suartėti ir suprasti vienas kitą.

Žuvys – Avinas

Žuvys ir Avinas dažnai nesutaria vienas su kitu. Avinas yra pirmasis ženklas ant zodiako rato, o Žuvys – paskutinis. Jie retai būna toje pačioje vietoje tuo pačiu metu, kad santykiai vyktų. Tarp jų yra latentinė atstumo energija.

REKLAMA

Kadangi Žuvys yra kintantis ženklas, jos gali rasti požiūrį į bet ką, tačiau su Avinu jie turi daugiausiai svyravimų ir rūpesčių. Tokie santykiai gali lemti tai, kad Avinas ims per daug, o Žuvys duos per daug, santykiuose nebus pusiausvyros ir harmonijos. Kadangi šie du ženklai yra aistringi ir emocingi, tokie santykiai kupini dramos.

Šaulys – Jautis

Šaulio ir Jaučio nesuderinamumas yra labai akivaizdus. Šaulys nori be galo keliauti ir vaikytis naujų potyrių, o Jautis – būti namuose ir tvarkyti savo gyvenimą. Jaučiui reikia materialių rezultatų, o Šauliui laimę randa proto darbas ir aukšti idealai. Ši pora nėra pati geriausia, nes abu gyvenime nori visiškai skirtingų dalykų, jau nekalbant apie tai, kad jie visada juda skirtingu tempu.

Juos gali vienyti abiejų noras atsipalaiduoti, smagiai praleisti laiką ir mėgautis gyvenimu, todėl jie gali sukurti puikų tandemą vienam vakarui. Tačiau kalbant apie romantiką ar draugystę, ši pora vargu ar sugyvens.

REKLAMA

Skorpionas – Dvyniai

Skorpionas ir Dvyniai kartu kuria chaosą. Paprastai jiems labai smagu kartu, tačiau į šią porą geriausia žiūrėti darbinėje, o ne romantiškoje aplinkoje. Šio derinio ypatumas yra tas, kad jie visiškai nesupranta vienas kito. Bendravimo procese jiems sunku susigaudyti, į ką linksta pašnekovas, dėl to tarp jų dažnai kyla nesusipratimų ir pasipiktinimo.

Skorpionas ir Dvyniai atskirai jau tapo vienais labiausiai aptarinėjamų Zodiako ženklų, kurie neturi pačios geriausios reputacijos. Šių dviejų ženklų derinys gali būti ryškus, bet retai – ilgalaikis ir produktyvus.

Vandenis – Vėžys

Vandenis ir Vėžys retai užmezga romantiškas ar artimas draugystes, nes turi visiškai skirtingus tikslus ir idealus. Vėžys gali atrodyti per jautrus santūriam Vandeniui, o Vandenis – per daug racionalus emocingam Vėžiui. Vėžį gali suintriguoti Vandenis, tačiau santykiai su juo dažniausiai būna vienpusiški.

REKLAMA

Vėžys jaučiasi atiduodantis visas jėgas, tačiau Vandeniui to neužtenka. Jis gali vertinti Vėžio pastangas, bet galiausiai Vandeniui to reikia ne tam, kad pasitenkintų. Tačiau Vandenio ir Vėžio duetas turi vieną bendrą bruožą – tai jų ištikimybė. Būtent todėl šie santykiai gali tapti stipria draugyste, tačiau romantikos prasme jie mažiausiai dera.

Ožiaragis – Liūtas

Ožiaragio ir Liūto santykiuose per daug kovų dėl valdžios ir konfliktų, nes abu turi šiek tiek išpūstą ego. Ši pora dažnai nesutaria, turi ypač daug dirbti, kad plėtotų ir augtų savo santykius. Šios poros ypatumas yra tas, kad Liūtas nori būti dievinamas ir puoselėjamas, visada būti dėmesio centre, tarsi scenoje, o Ožiaragis – ne į teatrą.

Ožiaragis labiau mėgsta neskubėti ir palaipsniui plėtoti santykius, nesvarbu, ar tai būtų romantiški, draugiški ar net dalykiniai, todėl iš pradžių nėra linkę žmonėms dosniai skirti dėmesio, o jei Liūtas negauna visko, ko reikia, jaučiasi nuskriaustas ir nemylimas. Kad ši partnerystė būtų sėkminga, reikia kompromiso ir sąžiningumo dėl to, ko kiekvienas iš jų tikisi.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas