Home » Horoskopai » Sėkmės horoskopas nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos visiems Zodiako ženklams

Sėkmės horoskopas nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos visiems Zodiako ženklams

by admin

Du sėkmingi aspektai vienu metu suteiks daug galimybių augti karjerai ir padidinti pajamas, tačiau tik nedaugelis galės pakliūti po sėkmės kriokliu.

REKLAMA

Sėkmės horoskopas nuo liepos 9 iki liepos 20 d. visiems zodiako ženklams

Pačioje laikotarpio pradžioje Merkurijus sekstiliuos Jupiterį, o Venera susijungs su Uranu. Tai du puikūs tranzitai, kurie žada didelį pelną ir atveria galimybes reklamuotis. Žinoma, sėkmė ant galvos nenukris, teks spręsti klausimus ir leistis į derybas savo labui.

Beje, visi verslo susitikimai laikotarpiu nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos bus kuo sėkmingesni. Bus galima pasiekti susitarimus, kurie tiktų abiem pusėms. Kaip kiekvienam Zodiako ženklui pasireiškia sėkmė ir kaip jos nepraleisti?

REKLAMA

Avinas

Šio ženklo žmonėms bus didžiausia sėkmė. Kad ir ko jie imtųsi, viskas pavyks iš pirmo karto, o kartais atrodys, kad pati situacija klostosi kuo puikiausiai. Dabar pats laikas pradėti naujus projektus, kažką keisti asmeniniame gyvenime ir galvoti apie pajamų didinimą.

Jautis

Jautis turės pasistengti, kad pasiektų tai, ko nori. Tačiau pamačius atlikto darbo rezultatą, nuovargis akimirksniu dings. Sėkmė lydės kiekvieną žvaigždyno atstovą, o ypač pasiseks šio ženklo moterims. Laisvos Jautis damos galės susirasti dosnų gerbėją, kurį neš ant rankų.

Dvyniai

Dvyniams prasideda geras laikotarpis. Bendraujantys Dvyniai jausis ramiai. Svarbu maksimaliai parodyti savo gabumus ir bendrauti ne tik dėl malonumo. Pasinaudokite akimirka susiraskite verslo partnerių, naujų draugų ir tiesiog praplėskite savo klientų bazę. Yra nedidelis įspėjimas: problemų išvengsite, jei daugiau dėmesio skirsite smulkmenoms.

REKLAMA

Vėžys

Tačiau Vėžiai turi atkreipti dėmesį į save, savo interesus ir šeimą. Su karjera susijusias užduotis geriau atidėti vėlesniam laikui. Dabar ne pats geriausias laikas kalbėtis su savo viršininku ir tikrai neprašyti atlyginimo. Sėkmė ateis kiek vėliau, tačiau kol kas pasirūpinkite savimi ir įkvėpkite bendravimo su artimaisiais ir draugais. Vėžiai taip pat gali tikėtis nedidelio pelno. Greičiausiai tai bus mylimo žmogaus dovana.

Liūtas

Šio ženklo atstovų sėkmė priklausys nuo Liūto nuotaikos. Liūtai gali įtikinti save, kad jiems niekas neišeis, ir pritraukti problemų į save. Tačiau šį triuką galima pasukti visiškai kita linkme. Liūtai turi tikėti, kad sėkmė nuolat lipa ant kulnų, problemų neegzistuoja ir bet koks verslas, kurio jie imasi, klostosi be vargo. Norėdami pakelti nuotaiką, galite padovanoti sau nedidelę dovanėlę.

Mergelė

Mergelėms pavyks pasiekti sėkmės. Tačiau šio zodiako ženklo problema yra ta, kad jie yra išsibarstę keliuose projektuose. Kad daugiau pasisektų, Mergelėms reikia apsispręsti dėl savo prioritetų ir sutelkti dėmesį į juos, tuomet greičiau pavyks pasiekti rezultatų. Tačiau pelno geriau nelaukti nuo liepos 9 iki liepos 20 d. Iš to galime daryti išvadą, kad išlaidas reikia mažinti.

REKLAMA

Svarstyklės

Geros perspektyvos atsiveria ir Svarstyklėms. Šio ženklo žmonėms nereikia nieko bijoti. Pagaliau jie tapo to laikotarpio laimingaisiais ir gali atsipalaiduoti bei pasitikėti likimu. Jeigu nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos Svarstyklėms teks rinktis, tuomet reikia pasikliauti ne logika, o klausytis savo vidinio balso, tuomet problemų pavyks išvengti.

Skorpionas

Pagrindinė Skorpionų sėkmė šiuo laikotarpiu yra finansinė. Visą šio ženklo žmonių jėgą reikėtų panaudoti apgalvojant pajamų didinimo planą. Nereikia galvoti, kad pinigai pateks į jūsų rankas. Kai kuriais klausimais Venera padės, tačiau ryžtingi veiksmai vis tiek lieka Skorpionams. Tačiau asmeniniame gyvenime geriau palikti viską taip, kaip yra. Aistros turi nurimti, kad šio ženklo žmonės išlaisvintų jėgų uždarbiui.

Šaulys

Šio ženklo žmonės turi atidžiai planuoti savo laiką. Šaulys nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos gali pradėti nuolaidžiauti savo silpnybėms ir tingėti. Dabar ne pats geriausias metas gulėti ant sofos. Šaulys didžiąją laiko dalį turėtų praleisti darbe, tačiau neturėtų tiesiog sėdėti ir laukti darbo dienos pabaigos. Šauliai turi būti aktyvūs ir išreikšti save bei kūrybingi, jei artimiausiomis dienomis nori gauti paaukštinimą.

REKLAMA

Ožiaragis

Šio ženklo atstovų laukia absoliuti sėkmė ir laimė. Ožiaragiai sulauks pelnyto atlygio už ankstesnes pastangas, taip pat jų galvose suksis daug idėjų, kurios padės pasiekti dar vieną proveržį ne tik karjeroje, bet ir finansiškai. Turite būti atidesni savo sveikatai, nes prasta sveikata gali sujaukti visus jūsų planus ir atsilikti nuo grafiko.

Vandenis

Vandeniui prasidėjo sąstingio laikotarpis. Viskas, kas buvo jų gyvenime, dabar išnyksta. Tačiau juodo ruožo taip pat neturėtų būti – šio ženklo atstovams tereikia šiek tiek palaukti. Kol darote pertrauką nuo aktyvios veiklos, užsiimkite saviugda arba skirkite laiko kūrybai. Taip galite pasisemti įkvėpimo ir pasisemti puikių idėjų. Jei kalbame apie bendravimą, tai nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos reikia kalbėtis tik su žmonėmis, kuriais pasitikite 100%.

Žuvys

Nedidelis procesų sulėtėjimas prasidėjo ir Žuvyse. Tačiau šio ženklo žmonės vis tiek galės pasinaudoti palankiu Veneros tranzitu. Žvaigždyno atstovams reikia tikėti savimi ir nebijoti rizikuoti, tuomet pavyks įvykdyti kokį nors projektą ir gauti kur kas daugiau nei tik pinigų. Žuvys laikotarpiu nuo liepos 9 iki liepos 20 dienos turės iš karto kelias pažintis, visos jos bus malonios ir naudingos, todėl turėtumėte būti draugiški ir malonūs.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas