Home » Testai » Mėnulis, Saulė ar žvaigždė? Pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kokio tipo karmą sekate

Mėnulis, Saulė ar žvaigždė? Pasirinkite paveikslėlį ir sužinokite, kokio tipo karmą sekate

by admin

Didelė tikimybė, kad tai atsitiks jums dėl blogos karmos. Na, o jei norite sužinoti, kaip pagaliau susidoroti su šiomis problemomis ir pagerinti savo karmą, tiesiog pasirinkite vieną iš šių vaizdų ir perskaitykite jo reikšmę žemiau.

REKLAMA

Pasirinkite paveikslėlį ir slinkite žemyn:

1. Palikite nesveikus santykius

Praeityje išgyvenote laiką, kai jautėtės vienišas, izoliuotas ir kitų paliktas. Štai kodėl dabar stengiatės puoselėti jums nenaudingus santykius. Kartais žmoguje matai tik gėrį ir net nepastebi, kad blogis vyrauja.

Viskas, ko jums reikia norint pagerinti savo karmą, yra kovoti už gerus ryšius. Pamirškite nerealią baimę likti visiškai vienam, jei aplink jus nėra per daug žmonių, ir sutelkite dėmesį į tuos žmones, kurie yra brangūs jūsų laikui.

REKLAMA

2. Nustokite abejoti savimi ir sabotuoti savo tikslus

Galbūt susidūrėte su daugybe sudėtingų situacijų, o nevalingi jūsų sprendimai tik pablogino rezultatus. Galbūt šiuo metu nežinote, kad šios klaidos įvyko tik todėl, kad netikėjote savimi.

Atėjo laikas atsitraukti ir gerai apgalvoti savo sprendimus. Išanalizuokite visus sėkmingus sprendimus ir veiksmus ir pabandykite juos paversti pavyzdžiu toliau nurodytoms panašioms situacijoms. Taip pat nustokite ieškoti patarimų iš kitų ir susitelkite į tai, ko jums iš tikrųjų reikia.

3. Pradėkite pasitikėti kitais

Taip, jūs tapote daugelio žmonių auka ir kelis kartus buvote nepagarbus. Jūs laikotės atstumo nuo visų ir nežinote, kuo pasitikėti. Tačiau laikas atsikratyti šios blogos karmos pritraukiant žmones, kurie iš tikrųjų jus supranta.

REKLAMA

Tiesiog atkreipkite dėmesį į savo intuiciją ir pradėkite pasitikėti žmonėmis, kurie tikrai parodo jums tinkamą šviesą. Požymius atpažinti nesunku, tereikia pradėti tikėti, kad priimate teisingą sprendimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas