Home » Horoskopai » Taro horoskopas savaitei: kas viską pradės nuo nulio, o kas paskęs problemose

Taro horoskopas savaitei: kas viską pradės nuo nulio, o kas paskęs problemose

by admin

Nauja savaitė, kaip žada Taro kortos, kai kurių Zodiako ženklų atstovams leis pradėti naują gyvenimą. Birželio 17–23 dienomis pasiruoškite netikėtiems įvykiams.

REKLAMA

Ką nauja savaitė žada kiekvienam zodiako ženklui.

Avinas

Jūsų laukia savaitė pakilimo! Taro kortos žada didesnes pajamas, sėkmę karjeroje ir pelningus pasiūlymus. Tačiau būkite atidūs savo partnerio jausmams, galimos abejonės ir nesusipratimai.

Jautis

Ši savaitė suteiks harmonijos santykiuose su artimaisiais. Sujunkite savo šeimą darydami dalykus kartu, tai suteiks jums džiaugsmo. O jei ieškai partnerio, ruoškis susipažinti su įdomiu žmogumi.;

REKLAMA

Dvyniai

Nebijokite sunkumų darbe, drąsūs sprendimai padės pasiekti sėkmės. Tačiau nepamirškite pasirūpinti savo sveikata, svarbu neignoruoti visų „pavojaus varpų“.

Vėžys

Taro kortos rodo, kad galite sulaukti įdomaus pasiūlymo. Tačiau neskubėkite leisti pinigų, geriau venkite neplanuotų išlaidų.

Liūtas

Skirkite laiko savo antrajai pusei. Romantika ir nuoširdumas gali pakeisti viską į gerąją pusę. Tačiau jei ką nors slepiate, būkite itin atsargūs.

REKLAMA

Mergelė

Darbe galėsite sulaukti pripažinimo. Tačiau kolegos gali nepasidžiaugti jūsų sėkme. Būkite pasirengę atstumti pavydžiusius žmones.

Svarstyklės

Būk kantrus. Taro kortos pataria sutelkti dėmesį į tobulėjimą, ypač kalbant apie finansus. Tačiau tai nėra pagrindinis dalykas. Šią savaitę galėsite išspręsti konfliktus su jums rūpimais žmonėmis.

Skorpionas

Būkite pasirengę netikėtiems įvykiams, kurie sukels jums stresą. Jei pavyks susilaikyti ir atsisakyti impulsyvių sprendimų, viską priimsite maksimaliai ramiai.

REKLAMA

Šaulys

Išbandykite viską, turėtumėte pradėti plėsti savo akiratį. Visas prieš jus iškylančias kliūtis galima įveikti. Svarbiausia nepasiduoti per žingsnį nuo pergalės.

Ožiaragis

Naujoji savaitė jūsų laukia malonių staigmenų. Galbūt kas nors nuspręs jus nustebinti kažkuo ypatingu. Ir tai, žinoma, suteiks jums džiaugsmo.

Vandenis

Jūsų laukia pozityvumo ir mažų džiaugsmų savaitė, kuri gali peraugti į didelę laimę. Tačiau norėdami tai padaryti, turėsite nuraminti savo nuotaiką. Kartais geriau tylėti, nei tvarkytis dėl savo spėlionių.

REKLAMA

Žuvys

Kovok su negatyvumu, tau nereikia įsivelti į blogas mintis. Net jei virš jūsų kaupiasi debesys, galėsite pamatyti vaivorykštę. Svarbiausia pakelti akis ir pradėti tikėti stebuklu.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas