Home » Įdomybės » Imuniteto stiprinimas: gydytojų rekomenduojami ingredientai arbatoms

Imuniteto stiprinimas: gydytojų rekomenduojami ingredientai arbatoms

by admin

Karštoji arbata yra viena iš pirmųjų gėrimų, kurį žmonės renkasi norėdami šiek tiek sušilti ir atgauti jėgas. Pateiksime unikalius arbatos gėrimų receptus, kurie padės sukurti jaukią atmosferą vakarui namuose, draugų susitikimui arba tiesiog pasiimti su savimi termose. Be to, šie receptai tinkami visai šeimai, nes juose nėra alkoholio.

Kokie ingredientai padės sustiprinti imuninę sistemą?

Masalos arbata Neužmirškite apie Rytų kultūrą. Atrodo, kad Indijoje gėrimas vadinamas masala arbata yra populiarus rudens vakarais. Jame dažniausiai yra imbiero,

kardamono sėklų, cinamono ir kitų prieskonių. Kai kurie žmonės deda klevų sirupo, kad gėrimas būtų saldesnis. Naudingi ingredientai stiprina imuninę sistemą ir veikia kaip prevencinė priemonė nuo peršalimo.

Apelsinų arbata su imbieru ir cinamonu Aštrus mišinys, kuris neleis jūsų imuninei sistemai susilpnėti, net ir esant šlapiam orui!

Citrusiniuose vaisiuose esantis vitaminas C, sveikas imbieras ir cinamonas pavertė šį gėrimą ne tik skaniu, bet ir tikru vitaminų kokteiliu. Beje, apelsinų arbata suteiks energijos ir geros nuotaikos. Rekomenduojame vartoti ypač debesuotu oru!

Medaus karštas vynas Kitas gėrimas, kurį reikėtų išsivirti patiems arba užsisakyti kavinėje, tai medaus karštas vynas. Galite išbandyti klasikinį receptą su vynu arba pasirinkti nealkoholinį variantą.

Šio gėrimo unikalumas yra prieskonių kiekis ir jų derinys. Karštas vynas gali būti raminantis ir tonizuojantis, viskas priklauso nuo recepto.

Medaus versija suteiks kasdieniškam rutinui šiek tiek saldumo ir jaukumo. Tai taip pat puikus būdas susidoroti su pirmosiomis peršalimo apraiškomis.

Šermukšnio arbata Mūsų protėviai, senovės slavai, neįsivaizdavo gyvenimo be šermukšnio. Šią uogą dažnai vartojo šaltuoju metu – žmonės stiprino imunitetą, kad nepersirgtų dėl šalčio ar ligos.

Šiandien šermukšniai retai naudojami gėrimuose, nors reguliariai juos vartojant, galima gauti daug energijos, pagerinti savijautą, papildyti psichinės jėgos trūkumą ir palaikyti reikiamą organizmo vitaminų B1, B2, B9, PP, A, E ir C kiekį. Geriausias rudens gėrimas – šermukšnio arbata.

Citrusinių vaisių arbata su šaltalankiais Apelsinai turi nuostabų aromatą ir kartu su šaltalankių uogomis sukuria ryškią puokštę. Įdedant juodosios arbatos lapelių, gauname tonizuojantį gėrimą bet kuriuo metu per dieną.

Imbiero arbata Klasikinis imbiero gėrimas – vitaminų gausas stiprinti imunitetą. Ugninis imbieras bus dar naudingesnis, jei į gį įdėsite ir cinamoną.

Cinamono arbata Cinamonas yra puikus prieskonis, kuris labai praverčia vėsiais rudens dienomis. Jis ne tik stiprina imuninę sistemą ir pagerina virškinimą, bet ir savo aromatu mažina stresą ir gerina nuotaiką.

Cinamoninė arbata yra puikus lengvas užkandis, pakeičiantis nesveikus saldumynus. Šis gaivus ir įdomus skonis idealiai tinka rudens metų laikui.

JUMS TAIP PAT PATIKS