Home » Naujienos » 10 būdų, kaip galite išsibalinti dantis namų sąlygomis

10 būdų, kaip galite išsibalinti dantis namų sąlygomis

by admin

Ką galime padaryti patys, be odontologų pagalbos, kad mūsų šypsena būtų sniego baltumo? Į pagalbą ateis obuoliai, kokosai, soda ir sūrus vanduo.

Kasmet daugiau nei 100 000 britų balina dantis. Statistika mūsų šalyje nevedama, tačiau odontologai pripažįsta, kad procedūra išties populiarėja. Vis daugiau žmonių rūpinasi savo dantimis ir stengiasi pasiekti sniego baltumo Holivudo šypseną.

1. Nuvalykite soda

Taip, arbatinukui ir šaukštams valyti dažniausiai naudojate kepimo soda. Tačiau nėra nieko blogo, jei indelį kepimo sodos perkelti į vonios kambarį. Į daugumą dantų pastų dedama soda, nes tai yra tas pats natūralus baliklis.

„Sumaišykite ketvirtadalį arbatinio šaukštelio kepimo sodos ir panardinkite į mišinį dantų šepetėlį“, – sako odontologas dr. Richardas Marquezas . Taip pat į pigius dantų miltelius galite įdėti kepimo sodos. Kepimo soda palaipsniui padės gana švelniai balinti dantis.

2. Valgykite braškes ir obuolius

Obuoliai yra žinomas dantų valymo būdas, kai nėra dantų šepetėlio. Bet, atrodytų, net nuo marškinėlių braškių nuplauti nepavyks, o jei staiga susitepsite, ar tikrai neparaudonuos dantys?

Pasirodo, braškėse yra obuolių rūgšties, kuri padeda natūraliai balinti dantis. Tačiau yra viena svarbi pastaba! Jūs tiesiog turite valgyti braškes. Niekada nepalikite braškių ant dantų, nes ilgai veikiant jų rūgštis gali pažeisti dantų emalį.

3. Nuplaukite sūriu vandeniu

Sūrus vanduo rūpinasi jūsų dantenomis, nes druska yra natūrali antibakterinė terpė. Be to, stiklinėje šilto virinto vandens įmaišę arbatinį šaukštelį druskos, atvėsinę ir naudodami kaip burnos skalavimo priemonę, pastebėsite, kaip pamažu baltėja dantų emalis.

4. Stebėkite spalvą

Baltas maistas padaro jūsų dantis baltesnius. Į savo racioną įtraukite ryžius, žuvį ir vištieną. Tačiau ryškiaspalviai maisto produktai, tokie kaip mėlynės, morkos ir burokėliai, tik „nudažys“ jūsų dantų emalį.

Beje, po raudonojo vyno, balzaminio acto ir kavos būtinai reiktų išsiskalauti burną, nes šie gėrimai nudažo dantis, neleisdami išbalinti šypsenos (arba galite gerti per šiaudelį, kad gėrimai nepatektų). sąlytis su dantimis).

5. Elektriniai šepečiai

Tai ne reklama, tačiau odontologai teigia, kad elektrinis dantų šepetėlis pašalina 70 procentų daugiau apnašų ir nuvalo tiksliau nei įprastas rankinis dantų šepetėlis. Todėl su tokiu šepetėliu bus lengviau pasiekti baltadantę šypseną.

6. Sūrio terapija

Žinoma, ne sumuštinis su Gouda, bet kietasis sūris iš tikrųjų turi tokią struktūrą, kad gali pašalinti apnašas nuo dantų paviršiaus. Be to, sūryje yra daug kalcio, kuris sustiprins jūsų dantis. Dėl tos pačios priežasties gydytojai pataria gerti pieną.

7. Kokosų aliejus

Apnašos ant emalio dažnai susidaro, kai dantis nudažo maistas, kurį valgome. Daktaras Markesas siūlo skalauti dantis kokosų aliejumi (vienai procedūrai užtenka šaukšto).

Aliejus apsaugo emalį nuo dėmių ir smulkiausių spalvotų produktų dalelių prilipimo, o kokosų aliejus taip pat pašalina bakterijas nuo dantų ir dantenų paviršiaus.

8. Šluotų gaminiai

Yra maisto produktų, kurie gali veikti kaip valymo kempinė – pavyzdžiui, kukurūzų spragėsiai šiurkščiais kraštais puikiai tinka dantims valyti. Su sąlyga, kad spragėsiai nėra saldūs, o po jo išsiskalaujate dantis.

9. Kramtomoji guma

Reklamose ne veltui rekomenduojama kramtyti gumą pavalgius. Jis gali mechaniškai pašalinti „šiukšlių“ perteklių ir paskatinti seilėtekį, kuris neutralizuoja rūgštį po valgio.

Mažiau rūgšties, mažiau šiukšlių – švaresni dantys. Bet reikia rinktis gumą be cukraus ir trumpai kramtyti. Labai dažnai valomės dantis, bet pamirštame tarpdančių plotą.

Jis išlieka tamsesnis nei patys dantys, o šypsena neatrodo tobula. Dantų siūlas padės kovoti už absoliučią švarą, juo reikėtų gydyti plotą tarp dantų, kad šypsena būtų ryški.

10. Nepamirškite apie kalbą

Ar išsivalėte dantis, bet nepalietėte liežuvio? Juk būtent ant jo gali išlikti visi maisto likučiai, taip pat ir nuo dažančių maisto produktų bei gėrimų.

Ir liežuvis šias „spalvas” lengvai perteiks dantims. Taigi būtinai valykite liežuvį kartu su dantimis.

JUMS TAIP PAT PATIKS