Home » Naujienos » 4 paprasti būdai kaip galite išvalyti mikrobangų krosnelę nenaudojant cheminių medžiagų

4 paprasti būdai kaip galite išvalyti mikrobangų krosnelę nenaudojant cheminių medžiagų

by admin

Mikrobangų krosnelė yra naudingas išradimas, kuris supaprastina maisto kaitinimo ir gaminimo procesą. Tačiau reguliariai naudojant prietaisą dažnai kaupiasi nešvarumai ir anglies nuosėdos. Veiksmingi ir paprasti būdai, kaip išvalyti mikrobangų krosnelę nenaudojant chemijos.

Kokosų aliejus

Jei jūsų mikrobangų krosnelė pagaminta iš nerūdijančio plieno, rekomenduojama naudoti kokosų aliejų. Užtepkite šiek tiek ant minkšto skudurėlio ir švelniai patrinkite paviršių.

Indų muilas ir soda

Sumaišykite kokybišką valymo tirpalą sumaišę nedidelį kiekį kepimo sodos su indų plovikliu. Šis sprendimas gali veiksmingai susidoroti su bet kokiais nešvarumais ar likučiais jūsų mikrobangų krosnelėje.

Užtepkite mišinį ant drėgnos kempinės ar skudurėlio ir švelniai nuvalykite vidinius paviršius, tada nuplaukite vandeniu.

Vanduo, actas ir citrinos sultys

Norėdami pašalinti riebalus ir kvapus, sumaišykite lygiomis dalimis vandens ir acto mikrobangų krosnelėje tinkamame inde. Į mišinį įpilkite kelis šaukštus citrinos sulčių. Šį tirpalą kaitinkite keletą minučių.

Pakaitinę atsargiai išimkite indą ir šluoste nuvalykite mikrobangų krosnelės vidų. Šis metodas efektyviai pašalina nemalonų kvapą ir palieka jūsų mikrobangų krosnelę šviežią ir švarią.

Citrinos sulčių

Alternatyva yra naudoti citrinų sultis. Į mikrobangų krosnelėje tinkamą indą supilkite didelį kiekį citrinos sulčių ir pakaitinkite kelias minutes.

Dėmėtas vietas patepkite citrinos sultimis ir palikite apie 10 min. Po to nuvalykite nešvarumus skudurėliu arba kempine ir jūsų mikrobangų krosnelė bus putojanti. Šis metodas taip pat padeda pašalinti nemalonų kvapą.

JUMS TAIP PAT PATIKS