Home » Testai » Jūs gavote pranešimą iš Dangaus! Pasirinkite ir sužinokite kas jūsų laukia

Jūs gavote pranešimą iš Dangaus! Pasirinkite ir sužinokite kas jūsų laukia

by admin

Likimas yra jėga, kuri stumia mus į neišvengiamą įvykių seką, iš kurios negalime pabėgti!

REKLAMA

Gyvenimas labai nenuspėjamas. Dažnai nesuvokiame, ką darome teisingai, o ką ne.

Mes visi darome klaidų, nes be jų gyvenimas nebūtų geras. Svarbu tai priimti kaip pamoką ir iš to pasimokyti geresnių savybių.

Siūlome atlikti paprastą testą, kuris suteiks patarimų ir motyvacijos judėti toliau. Pasirinkite vieną iš Dangaus ritinių ir sužinokite, kas tavęs laukia…

REKLAMA

Laiškas Nr. 1

Atėjo laikas: turite planų ir projektų, kurių visada atsisakote manydami, kad dar ne laikas su jais tvarkytis.

Galite sugalvoti tokius pasiteisinimus kaip: „Aš nepasiruošęs“, „Aš neturiu pinigų“, „Dabar ne laikas“, „Aš labai užsiėmęs“, o taip praeina dienos, mėnesiai, metai, o jūs darote. nieko nepradėti ir nebaigti…

Jūsų žinutė yra ta, kad atėjo laikas jums veikti!

REKLAMA

Niekada nevėlu ką nors planuoti ir kurti. Jūs vis dar jaunas: juk jaunystė yra dvasios būsena, todėl turite būti drąsūs, mylėti savo protą ir sielą bei suteikti sau galimybę įgyvendinti savo svajones!

Laiškas Nr. 2

Toliau veikite ir tikėkite: gyvenimas yra mokykla. Kiekviena jūsų gyvenimo situacija suteikia jums unikalų ir pavyzdinį tikslą bei patirtį. Dabar pats metas nedvejoti ir judėti pirmyn tuo, ką darai.

Jūsų žinutė yra ta, kad jūs neturite pasiduoti! Tęskite ir nepraraskite tikėjimo, nes geriausia dar ateis!

REKLAMA

Laiškas Nr. 3

Viskas bus gerai: dienos ir savaitės bus kupinos džiaugsmo ir liūdesio, ir tai visiškai normalu. Žinoma, dažnai savęs paklausite: „Kada pamatysiu savo darbo rezultatus? Kada turėsiu daugiau aiškumo, ko noriu iš gyvenimo? Ką turėčiau daryti šiuo savo gyvenimo momentu?

Jūsų žinutėje sakoma, kad viskas, kas turi įvykti, tikrai įvyks! Nenusiminkite įsikibę laiko ir leiskite viskam įvykti laiku. Nuo šiol dirbkite tik su meile, valia, drąsa ir, svarbiausia, tikėkite savimi ir savo gyvenimu.

Galų gale viskas bus gerai; ir jei matote, kad kažkas dar nesusidaro, tai dar neatėjo laikas!

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas