Home » Testai » Pasirinkite dvasinį mokytoją ir sužinokite, kokią žinią jis jums turi

Pasirinkite dvasinį mokytoją ir sužinokite, kokią žinią jis jums turi

by admin

Holistinė sveikata ir brangus gyvenimas eina koja kojon, o kai kurie tyrimai yra susiję su dvasiniais ieškojimais. Kaip dvasingi žmonės, kiekvienas iš mūsų vertiname tam tikrus gilius įsitikinimus, kurie vadovaujasi mūsų mintimis, veiksmais ir sprendimais. 

REKLAMA

Šios vertybės taip pat gali formuoti mūsų tikslus, o išbandyta formulė, kaip įveikti iššūkius ir pasiekti laimę bei sėkmę, yra įkvėpimas, kuriuo vadovaujamės. Tuo pačiu metu kiekvienas iš mūsų galime įvertinti svarbias dvasinių guru įžvalgas, nepaisant jų religinių pažiūrų.

Dvasingiems žmonėms šios idėjos yra svarbios, kad padėtų mums įveikti kasdienes kovas. Štai 4 dvasiniai mokytojai, pripažinti teikę esmines žinutes, padedančias mums dvasinėje kelionėje. 

Koks tu stebuklingas ir kokias aukštesnes galias įkūniji kiekvieną dieną? Kurį dvasinį mokytoją renkiesi?

REKLAMA

1. Mokytojas Jėzus

Jūs įkūnijate krikščionio mokytojo Jėzaus jautrumą ir jausmus. Jūs esate tikras lyderis, negalite nustoti bandyti pakeisti pasaulio.

Žmonės klausosi jūsų kiekvieną kartą, kai kalbate, o jūsų žodžiai visada išmintingi ir tiesūs.

Supraskite, kad gyvenimas reikalauja aukų ir kad jūs turite paaukoti dalykus, kad gautumėte didesnį gėrį. Savanaudiškas ir stiprus, esate pranašesnis dvasinis mokytojas.

REKLAMA

2. Ganeša

Galite išspręsti problemas, kai tik su jomis susidursite. Pašalinkite kliūtis ir būsite meno globėjas, klestėkite kūrybiškumu ir šviesa.

Kuriate naujus kelius ir pamatus, kad ir kur eitumėte, esate tikras dvasinis mokytojas ir žmonės mėgsta būti šalia jūsų.

Jūs sukuriate galimybes visiems ir mėgstate dalytis savo intelektu ir išmintimi, kad pasaulis taptų geresnis.

REKLAMA

3. Krišna

Jūs įkūnijate indų dievybės Krišnos galią. Žaisminga ir galinga, jūs esate šviesos dvasia, kuri sklinda energija ir magija kiekviename jūsų žingsnyje.

Naujos ribos ir taisyklės yra tam, kad jos būtų pažeistos, o jūs esate tikras menininkas, kurio žmonės nori būti šalia.

Modelių mylėtojas, kupinas entuziazmo ir įkvėpimo šaltinis aplinkiniams.

REKLAMA

4. Buda

Jūs esate toks pat išmintingas ir tyras, kaip ir dvasinis Budos mokytojas. Tikėkite karma ir tuo, kad viskas, ką duodate savo gyvenime, galiausiai sugrįžta.

Gyvenimas turi moralinę pamoką ir jūs pasirenkate gyventi visapusiškai dabartimi ir skleisti šią energiją kitiems.

Laimę lengva rasti, nes jūs turite ramybės būseną iš vidaus. Žmonės jūsų klausosi, o jūs skleisite meilę ir džiaugsmą, kad ir kur būtumėte. Jūs esate dvasinis mokytojas, turintis galią tvarkyti pasaulį.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas