Home » Testai » Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas jums pavydi ir kodėl

Pasirinkite kortelę ir sužinokite, kas jums pavydi ir kodėl

by admin

Jei visada pažintume savo priešus, iš pirmo žvilgsnio gyvenimas būtų paprastesnis. Deja, dažnai net nesusimąstome, kad kažkas mums pavydi ir kodėl. 

REKLAMA

Atlikite šį testą ir sužinokite, kas jums gali pavydėti ir kodėl. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pasirinkti kortelę.

Kortelė Nr. 1

Kas pavydi?

Tai žmogus, turintis stiprų emocinį prisirišimą, potraukį ir meilę tau. Tačiau dėl tam tikrų aplinkybių ji šiuo metu negali atvirai reikšti savo jausmų. Jis tarsi verčia savo jausmus, bijo žengti pirmą žingsnį.

REKLAMA

Kodėl jie tau pavydi?

Nes esate labai sėkmingas žmogus, kurio socialinė padėtis yra aukštesnė už jį. Esate likimo mylimasis, kuris iš gyvenimo atima viską, kartais net stebuklingai. Be to, esate labai patrauklus priešingai lyčiai ir turite didžiulį gerbėjų pasirinkimą.

Kortelė Nr. 2

Kas pavydi?  Tikriausiai tau pavydi ne vienas, o du žmonės. Šie žmonės gali būti jūsų šeimos nariai arba tiesiog laukiami jūsų namuose.

REKLAMA

Taip pat gali būti, kad tai yra susituokusi pora arba žmonės, gyvenantys po vienu stogu. Tačiau jie yra jums artimi žmonės.

Kodėl jie tau pavydi?

Tai finansinės gerovės klausimas. Galbūt jūs turite šiek tiek daugiau pinigų ir gyvenate šiek tiek geriau nei šie žmonės. Tai sukelia didelį pavydą, kuris gali peraugti net į neapykantą. Įsitikinkite, kad taip neatsitiks.

REKLAMA

Kortelė Nr. 3

Kas pavydi?

Tai žmogus, kurį sutikote anksčiau. Galbūt jis yra jūsų buvęs mylimasis arba ankstesnio darbo praradimas. Bet kuriuo atveju, praeityje buvote siejamas su bendrais finansiniais reikalais ar kitais ryšiais. Žmogus nusivilia, kai negauna to, ko norėjo.

Kodėl jie tau pavydi?

REKLAMA

Jei atpažįstate buvusį sutuoktinį, jo pavydo ir pykčio prieš jus priežastis – ne jam palankus bendrosios nuosavybės padalijimas. Arba atsisakydamas jam padėti finansiškai. Jei jis yra jūsų viršininkas, galbūt jis nenorėjo jums mokėti jokių piniginių premijų, bet kažkaip jums pavyko gauti tai, ko norėjote.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas