Home » Testai » Pasirinkite kortelę žinutei, kurią reikia išgirsti būtent šiuo momentu

Pasirinkite kortelę žinutei, kurią reikia išgirsti būtent šiuo momentu

by admin

Atidžiai apžiūrėkite kortas, leiskite sau vadovautis savo intuicija ir išsirinkite mėgstamiausią.

REKLAMA

Tiesiai toje kortoje yra žinutė, kuri, tikimės, įkvėps jus paimti viską į savo rankas dabar, šią akimirką, ne vėliau, ne rytoj, o dabar, nes laikas veikti ir pagerinti savo gyvenimą yra DABAR.

ILIUZIJA

Komentaras apie kortą: Drugelis šioje kortoje vaizduoja išorę, kuri nuolat juda, ir tai, kas nėra tikra, o iliuzija.

Už drugelio yra sąmonės veidas, žvelgiantis į tai, kas amžina. Ta erdvė tarp dviejų akių atsivėrė, atskleisdama dvasinio atsiskleidimo lotosą ir kylančią sąmoningumo saulę.

REKLAMA

Tekant vidinei saulei gimsta meditacija. Korta primena mums, kad reikia ieškoti to, kas tikra, bet ieškoti viduje. Kai orientuojamės į išorę, mes pernelyg dažnai pakliūname į vertinimus – tai gerai, tai blogai, aš noriu šito, nenoriu ano.

Šie sprendimai mus įkalina mūsų iliuzijose, mieguistuose, senuose įpročiuose ir modeliuose. Atsikratykite savo nuomonės ir eikite į vidų. Ten galite atsipalaiduoti giliausioje savo tiesoje, kur skirtumas tarp svajonių ir realybės jau žinomas.

Kortos reikšmė: Tai vienintelis skirtumas tarp sapno ir tikrojo; realybė leidžia abejoti, o sapnas neleidžia abejoti… Man gebėjimas abejoti yra viena didžiausių palaiminimų žmonijai.

REKLAMA

Religijos buvo priešos, nes iškirto pačias abejonių šaknis, ir yra priežastis, kodėl jos tai darė: nes nori, kad žmonės tikėtų tam tikromis iliuzijomis, kurias skelbė…

Kodėl tokie žmonės kaip Gautam Buda taip atkakliai laikosi, kad visa egzistencija – išskyrus jūsų liudijantį „aš“, išskyrus jūsų suvokimą – yra tik trumpalaikė, sudaryta iš tų pačių dalykų, iš kurių kuriami sapnai?

Jie nesako, kad šių medžių ten nėra. Nesupraskite klaidingai dėl žodžio „iliuzija“… jis buvo išverstas kaip iliuzija, bet iliuzija nėra tinkamas žodis.

REKLAMA

Iliuzija iš tikrųjų neegzistuoja. Realybė egzistuoja. Maya yra tik tarp jų – ji beveik egzistuoja. Kasdienės veiklos atveju tai gali būti laikoma realybe. Tik galutine prasme, nuo jūsų apšvietimo viršūnės, tai tampa netikra, iliuzinė.

 2. TRANSFORMACIJA

Komentaras apie kortą: Centrinė šios kortos figūra sėdi ant didžiulės tuštumos gėlės ir laiko transformacijos simbolius – kardą, kuris perkerta iliuziją, gyvatę, kuri atsinaujina nusimesdama odą, nutrūkusią apribojimų grandinę, ir yin/yang peržengiančio dvilypumo simbolis.

Viena iš jo rankų guli ant kelių, atvira ir imli. Kitas pasilenkia, kad paliestų miegančio veido burną, simbolizuojančią tylą, kuri ateina, kai mes ilsimės.

REKLAMA

Tai gilaus atleidimo metas. Leiskite bet kokiam skausmui, liūdesiui ar sunkumui tiesiog būti šalia, priimdami jų „faktiškumą“. Tai labai panašu į Gautam Budos patirtį, kai po daugelio metų ieškojimo

jis galiausiai pasidavė žinodamas, kad nieko daugiau negali padaryti. Tą pačią naktį jis nušvito. Transformacija ateina, kaip ir mirtis, savo laiku. Ir, kaip mirtis, ji perkelia jus iš vienos dimensijos į kitą.

Kortos reikšmė: Zen meistras nėra tik mokytojas. Visose religijose yra tik mokytojai.

REKLAMA

Jie moko jus apie dalykus, kurių jūs nežinote, ir jie prašo jūsų tikėti, nes nėra būdo tos patirties perkelti į objektyvią tikrovę. Taip pat mokytojas jų nepažino – jis jais patikėjo; jis perkelia savo tikėjimą kam nors kitam.

Zen nėra tikinčiųjų pasaulis. Tai ne tikintiesiems; ji skirta toms drąsioms sieloms, kurios gali mesti bet kokį tikėjimą, netikėjimą, abejonę, protą, protą ir tiesiog įeiti į savo tyrą egzistenciją be ribų.

Tačiau tai atneša didžiulę transformaciją. Taigi, leiskite man pasakyti, kad nors kiti yra susiję su filosofijomis, zen yra susijęs su metamorfoze, transformacija. Tai autentiška alchemija: ji paverčia jus iš netauriųjų metalų į auksą.

REKLAMA

Tačiau jos kalbą reikia suprasti ne savo samprotavimu ir intelektualiu protu, o mylinčia širdimi. Ar net tiesiog klausytis, nesijaudinti, ar tai tiesa, ar ne. Ir staiga ateina akimirka, kai tu tai pamatai, o tai bėgo nuo tavęs visą gyvenimą. Staiga atsidaro tai, ką Gautam Buda pavadino „aštuoniasdešimt keturiais tūkstančiais durų“.

3. SĖKMĖ

Komentaras apie kortą: akivaizdu, kad šis veikėjas šiuo metu yra „pasaulio viršūnėje“, o visas pasaulis švenčia jo sėkmę skraidydamas juostų paradą! Dėl savo noro priimti paskutinius gyvenimo iššūkius, dabar – arba netrukus džiaugsitės – nuostabiu pasivažinėjimu sėkmės tigru.

Pasveikinkite jį, mėgaukitės juo ir dalinkitės savo džiaugsmu su kitais – ir nepamirškite, kad visi ryškūs paradai turi pradžią ir pabaigą. Jei atsižvelgsite į tai ir išspausite kiekvieną sulčių lašą iš dabar patiriamos laimės, galėsite nesigailėdami priimti ateities tokią, kokia ji ateina.

REKLAMA

Tačiau nesusigundykite sulaikyti šią gausią akimirką arba padenkite ją plastiku, kad ji išliktų amžinai. Didžiausia išmintis, kurią reikia turėti omenyje apie visus reiškinius savo gyvenimo parade, nesvarbu, ar tai būtų slėniai, ar viršūnės, yra ta, kad „tai irgi praeis“. Švęskite, taip, ir toliau jodinėkite ant tigro.

Kortelės reikšmė: Stebėkite vandenyno bangas. Kuo aukščiau banga kyla, tuo giliau ją seka. Vieną akimirką tu esi banga, kitą akimirką tu esi tuščiaviduris pabudimas, kuris seka paskui.

Mėgaukitės abiem – neprisijunkite prie vieno. Nesakyk: aš visada norėčiau būti viršūnėje. Tai neįmanoma. Tiesiog pamatykite faktą: tai neįmanoma. To niekada nebuvo ir niekada nebus. Tai tiesiog neįmanoma – ne pagal dalykų prigimtį.

Ką tada daryti? Mėgaukitės viršūne, kol ji tęsiasi, o tada mėgaukitės slėniu, kai ji ateina. Kas negerai su slėniu? Kas blogai būti žemam? Tai atsipalaidavimas. Viršūnė yra jaudulys, ir niekas negali nuolat egzistuoti susijaudinus.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas