Home » Testai » Pasirinkite kristalą ir sužinokite, ką jis atskleidžia apie jus

Pasirinkite kristalą ir sužinokite, ką jis atskleidžia apie jus

by admin

Išsirinkite jums labiausiai patinkančią dabar, o ne tik savo mėgstamą spalvą! Kurią renkatės jūs?

REKLAMA

Žemiau rasite savo pasirinkimo paaiškinimą ir tai, ką jis atskleidžia apie jus.

Vadovaukitės savo pirmuoju instinktu.

1.- Mėlynasis haulitas

Jei pasirinkote kristalą 1, jūsų bus paprašyta patobulinti savo bendravimo įgūdžius. Ar reikia kalbėti apie tai, ką turi omenyje? Ar esate sąžiningas su savo jausmais, su savimi ar su kuo nors kitu? Ar efektyviai klausotės kitų?

REKLAMA

Šis akmuo simbolizuoja gerklės čakrą, kuri taip pat apima ausis, todėl yra susijusi su visų formų bendravimu. Jei turite fizinių problemų, pavyzdžiui, skauda gerklę, laikas suvokti, ko kam nors nesate, esate kviečiami kalbėti diplomatiškiau.

Ar slepiate žodžius, kad išlaikytumėte taiką ar išvengtumėte konflikto? Ar tu kalbi piktai? Atėjo laikas įvertinti emocinę problemą, slypinčią už jūsų gerklės problemos. Jei turite problemų su ausimi, galbūt nusprendėte, kad nebenorite klausytis arba esate pašauktas klausytis aplinkinių, įskaitant aukštesniojo „aš“ šnabždesius.

Tik jūs žinosite tiesą apie šį fizinį negalavimą. Vaikai dažnai turi problemų su ausimis, nes nenori girdėti žodžio „ne“ arba girdėti, kaip tėvai juos bara. Šis haulito kristalas buvo nudažytas mėlyna spalva, todėl šis kristalas taip pat gali rodyti, kad nesate sąžiningas su savimi.

REKLAMA

Ar visą laiką dėvite kaukę, neleisdami kitiems pamatyti tikrojo jūsų? Mes visi esame unikalūs ir turime individualių talentų bei gebėjimų – niekas kitas nėra toks kaip jūs. Atėjo laikas parodyti pasauliui savo tikrąjį save, gražųjį.

2. Žaliasis avantiūrinas

Jei pasirinkote kristalą numerį 2, jums reikia gydymo, pusiausvyros, harmonijos, ramybės ar daug meilės. Žalia spalva reiškia širdies čakrą, kuri yra žemiausiosios ir aukščiausios čakrų centras. Taigi ši čakra reiškia viską, kas susiję su širdimi, pusiausvyra, harmonija, gydymu ir meile.

Ar nejaučiate ramybės būdamas gamtoje? Eidami į gamtą natūraliai subalansuojame šią čakrą žalios lapijos pagalba. Šio kristalo pasirinkimas reiškia poreikį gydytis arba grįžti į savo centrą. Ar uždarėte šią čakrą dėl praeities traumų?

REKLAMA

Turėtumėte žinoti, kad kai ši čakra užsidaro, jūs artinatės, kad gautumėte meilę ir užmegztumėte ryšį su žmonėmis. Galbūt jums sunku susirasti draugų. Ši čakra taip pat simbolizuoja meilę sau, todėl galbūt pats laikas pradėti maitinti save ir leisti jaustis vertiems ir nusipelniusiems visko, geriausio, ką gali pasiūlyti gyvenimas.

Galbūt pastebėjote, kad ligoninėse dažnai yra žaliai dažytos sienos. Taip yra todėl, kad žalia spalva yra labai gydanti ir taip pat reiškia augimą.

Taigi dabar pats laikas ieškoti kokių nors vaistų. Akivaizdu, kad bet kokia širdies ar plaučių problema taip pat rodo, kad šiai čakrai reikia švelnios ir mylinčios priežiūros.

REKLAMA

3. Citrinas

Jei pasirinksite kristalo numerį 3, tai rodo problemas aplink saulės rezginio čakrą. Ši čakra yra mūsų jėgos centras arba valios vieta. Ar atidavėte savo galią kitiems? Ar leidote kitiems valdyti jūsų gyvenimą, o ne rūpintis savo gyvenimu?

Galbūt tapote priklausomas nuo kitų ir (arba) turite žemą savigarbą. Dabar pats laikas sutelkti dėmesį į savo gyvenimo vairavimą. Praleiskite laiką medituodami tyloje ir susitelkite į tai, ką norite sukurti savo gyvenime. Taip, jūs turite galią vizualizuodami kurti savo realybę, išsikelti tikslus ir turėti drąsos kiekvieną dieną mažais žingsneliais žengti savo tikslų link.

Svajokite plačiai, ir galėsite įgyvendinti savo svajones. Tobulumo nereikia pradėti, jis tiesiog prasideda. Šis kristalas taip pat yra vienas didžiausių, kurį galima naudoti, kad įeitų į savo gyvenimą, gausa visomis formomis.

REKLAMA

Galbūt šiuo metu turite problemų dėl pinigų arba išvijote turtus, nes nesijaučiate to vertas ar vertas. Tu to nusipelnei tiek pat, kiek ir bet kuris kitas žmogus, todėl leisk daugybei patekti į tavo gyvenimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas