Home » Testai » Pasirinkite saulę ir sužinokite, ko šiuo metu vertėtų neatidėlioti!

Pasirinkite saulę ir sužinokite, ko šiuo metu vertėtų neatidėlioti!

by admin

Ikoninė tradicija vaizduoti saulę spinduliais ir žmogaus veidu susiformavo Vakarų tradicijoje ankstyvaisiais viduramžiais ir išplito Renesanso epochoje, primenant Saulės dievą.

REKLAMA

Kiekvienas konkretus dizainas reiškė angelišką vadovą arba spinduliuojančią energiją. Kurį iš šių 3 senovinių saulės atvaizdų pasirinkote jūs?

Jei pasirinkote:

Saulė Nr.1

Gerkite vandenį, maitinkitės sveikai ir įsitikinkite, kad esate laisvas, kad galėtumėte sutelkti dėmesį į tai, kaip jums sekasi. Esame nepaprasti, fantastiški, todėl įsitikinkime, kad aiškiai suprantame, ko norime, prieš tai atskleisdami, gerai?

REKLAMA

Angelai norėtų, kad žinotumėte, jog laikas atsikratyti baimės ir judėti pirmyn! Jūsų gyvenime yra kažkas, ką jau seniai norėjote patirti ir kas, jūsų manymu, atneš jums laimę.

Taigi atidėkite baimę į šalį ir šiandien stenkitės žengti žingsnį ar net mažą veiksmą šio tikslo link.

Saulė Nr.2

Daug kartų galime jaustis taip, lyg nesame suderinti su savo sielos tikslu. Jei jaučiate, kad esate šiek tiek nuklydę nuo kelio, skirkite šiek tiek laiko ir apmąstykite, pamatysite, kad Visatos energijos srautas sugrąžins jus teisinga kryptimi.

REKLAMA

Dabar pats laikas judėti į priekį atsargiai. Prieš imdamiesi kokių nors veiksmų norima kryptimi, turite sugebėti surinkti visus aplinkinius faktus ir išteklius.

Arkangelas Urielis nori padėti jums rasti išteklių ir žinių, kurių jums reikia norint judėti į priekį norima linkme, visiškai suprasdamas visas jums prieinamas galimybes.

Saulė Nr.3

Dabar laikas susikaupti. Suprantame, kad jus dažnai blaško dalykai, bet jūs turite pasirinkti, kas jums svarbu ir tiems, kuriuos palaikote per šį gyvenimą, ir pašalinti visus trukdžius, kai judate į priekį savo labui.

REKLAMA

Žinome, kad nežiūri į dalykus lengvai. Yra šeimos situacija, kuriai reikia dėmesio, meilės ir paramos. Jūs esate vienas iš pagrindinių žiburių sprendžiant situaciją, o būti inkaro energija susijusiems žmonėms dabar yra labai svarbu.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas