Home » Testai » Pasirinkite širdį ir sužinokite, kokia bus jūsų meilės būsena

Pasirinkite širdį ir sužinokite, kokia bus jūsų meilės būsena

by admin

Šis testas skirtas ypač tiems žmonėms, kurie ieško savo sielos draugo arba galvoja, ką ir kaip įsitikinti, kad traukos dėsnis palankus jų susitikimui.

REKLAMA

Instinktyviai pasirinkite širdį ir perskaitykite jos pranešimą:

Jei pasirinkote širdies Nr. 1

Žinia iš jūsų širdies: esate nuostabus žmogus, geros, mielos ir subtilios sielos, net jei išgyvenote daugybę gyvenimų. Vieną dieną norėsis jį atrasti ir apsaugoti kaip brangiausią lobį.

Jūs nusipelnėte meilės, laimės ir pagarbos, tikite savimi ir savo pasirinkimais! Palikite praeitį ir išgydykite tai, ką reikia išgydyti, atleiskite ir stenkitės būti laimingi dabartyje.

REKLAMA

Atsineškite savo širdį ir akimirka, kai susitiksite su bi, bus taip, tarsi abu eitumėte namo. Dar šiek tiek kantrybės… tu to ieškai su tokiu pat meilės alkiu, kokį, žinau, turi savo sužeistoje, bet švelnioje širdyje.

Jei pasirinkote širdies Nr. 2

Žinutė: paslėpk savo širdyje aistrą, ugnį, pakylėjančius jausmus, jėgą ir pažeidžiamumą. Tai priverčia jį nusilenkti tau ir šiltai apkabinti, kai tave sutinka.

Iki tol mėgaukitės kiekvienu mažu dalyku savo gyvenime. Būkite dėkingi gyvenimui už visus gerus dalykus, kurie jums nutiko, ir už visas klaidas, kurias padarėte, nes iš jų tiek daug išmokote.

REKLAMA

Visata yra jūsų pusėje ir padarys viską, kad jus suburtų, kai abu būsite pasiruošę.

Jei pasirinkote širdies Nr. 3

Žinutė: dažnai jį matai sapnuose ir jo gyvenimas su tavimi bus daug gražesnis. Taip yra dabar, bet tavo širdies tuštuma bus užpildyta tik jos buvimu.

Išskleisite viską, kas jau yra jumyse, ir būsite geriausi draugai bei meilužiai. Žinau, kad buvote išbandyta siela, bet niekada nepraradote pasitikėjimo ir vilties, kad viskas bus gerai.

REKLAMA

Esate optimistiškas, pozityvus, stiprus ir kartais užsispyręs, bet kilnus ir geras. Jums patinka padėti kitiems ir keisti pasaulį į gerąją pusę.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas