Home » Testai » Sugalvokite norą ir pasirinkite kortelę, kad gautumėte atsakymą, kada išsipildys jūsų svajonės

Sugalvokite norą ir pasirinkite kortelę, kad gautumėte atsakymą, kada išsipildys jūsų svajonės

by admin

Jei kažko labai nori ir pavargote laukti, kol trokštama svajonė pateks į jūsų rankas, nenusiminkite. Labai gali būti, kad svajonė jums labai artima ir tereikia numoti ranka.

REKLAMA

O gal norite kažko visiškai kitokio, nei iš tikrųjų reikia? Nenorite palaukti dar minutės? Mūsų metodas jums padės.

Nesąmoningai jūs tikrai žinote atsakymą, tačiau jį pasiekti nėra lengva. Viskas, ko jums reikia, tai kelioms akimirkoms išjungti sąmonę ir pasitikėti savo intuicija.

Štai trys kortos, kurių reikšmė apima senąją sakralinę reikšmę.

REKLAMA

Pasirinkite bet kurią kortelę, vadovaudamiesi ne logika, o savo vidine nuojauta. Tada tiesiog perskaitykite rezultatą.

1. Pirmosios kortelės pasirinkimas

Tai reiškia, kad pasirinkote tinkamą laiką savo tikslams, norams ir svajonėms įgyvendinti. Ir tavo svajonė verta tavęs, ir tu taip pat. Ji tikrai suteiks jums daug laimingų jausmų.

Labai gali būti, kad netrukus jums pasiūlys arba jau pasiūlys pagalbą siekiant tikslų – drąsiai priimkite tai, taip priartinsite savo svajonę. Visata dabar aiškiai jūsų pusėje, pasinaudokite akimirka ir neabejokite pasirinktu keliu, jo kryptis teisinga.

REKLAMA

2. Antros kortelės pasirinkimas

Gerai pagalvok, ar tikrai to nori? O ar tai tavo svajonės, ar kažkieno norų įgyvendinimas, kuriuos laikai savo? Bet kuriuo atveju jūsų norams išsipildyti dar neatėjo laikas.

Atidžiai pasverkite pliusus ir minusus, jei kyla nors menkiausių abejonių dėl tikslo vertės, atsisakykite jo. Būtent šis noras atima jūsų energiją iš viso kito, ką dabar galite lengvai pasiekti. Tuo metu, kai visos durys tau atviros. įsilaužiate į tvirtai užrakintą.

3. Trečiosios kortelės pasirinkimas

Niekas tau lengvai neateis – su šia mintimi reikia susitaikyti ir ją priimti. Pasiruoškite sunkiai dirbti, kuo daugiau investuokite tiek energetiškai, tiek fiziškai.

REKLAMA

Kantrybė, valia, užsispyrimas, ryžtas – štai kas padės gauti norimą atlygį. Nepaisant to, neatsisakykite svajonės, štai ko jums dabar trūksta, kovokite už laimę. Sužinokite, kaip elgtis lengvai, jei pasitikite savo vidiniu balsu ir teisingai jį interpretuojate.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas