Home » Horoskopai » Kaip atsispirti bėdoms pagal Pavelo Globos horoskopą savaitei nuo birželio 17 iki 23 d.

Kaip atsispirti bėdoms pagal Pavelo Globos horoskopą savaitei nuo birželio 17 iki 23 d.

by admin

Astrologinės Pavelo Globos prognozės padeda bet kurio zodiako ženklo atstovams sėkmingai versle ir meilėje kiekvieną naują savaitę. Astrologo patarimai pasakoja, kaip susidaryti veiksmų planą ir išvengti nemalonumų. Ši savaitė nebus lengva: Merkurijus taps destruktyvus, tačiau Venera, priešingai, sustiprins savo kūrybinę energiją. Tai suteiks mums jėgų susidoroti su bėdomis.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui pasiseks meilėje. Vienišas Avinas gali sutikti žmogų, su kuriuo gali sukurti darnius santykius. Svarbu būti ryžtingam, nesinerti į buitinius ir antraeilius reikalus, lankytis perpildytose vietose, atrodyti ryškiai ir patraukliai.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Vidinę pusiausvyrą pasiekusiems Jaučiams žadami teigiami pokyčiai. Išleiskite pinigus sau, atnaujinkite garderobą ir įvaizdį. Raskite naujos motyvacijos, palaikykite gerą nuotaiką ir aiškius tikslus. Kruopščiai priimkite sunkius sprendimus ir rimtai priimkite atsakomybę.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniai turėtų būti dosnūs, skirti savo laiką ir dėmesį artimiesiems. Savaitė netinkama dideliems pirkiniams, romantiškiems susitikimams ir peizažo kaitai. Sunkiai dirbkite, bet neperkraukite savęs.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai gali susirasti sielos draugą, draugą ar mentorių. Nugalėkite melancholiją ir vienatvę. Savaitės pradžia bus sunki, tačiau padidėjęs Veneros aktyvumas įveiks nuovargį. Pailsėkite laiku ir nešvaistykite laiko nesvarbiems dalykams.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtai turi imtis iniciatyvos ir būti aktyvūs. Lengvas aplinkos pakeitimas be ilgų kelionių yra naudingas. Aplankykite savo šeimą ir atkreipkite į juos dėmesį. Sėkmę atneš intuicija, tačiau nuolatos geriau pasikliauti logika.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelės turėtų išlikti ramios sunkiose situacijose. Visata išbandys jų išmintį. Jums prireiks santūrumo versle ir darbe. Geriau apsipirkimą atidėti.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Venera padės Svarstyklėms padidinti energiją ir gyvybingumą. Sėkmė priklauso nuo motyvacijos ir ryžto. Neleiskite neigiamoms mintims jus valdyti. Daugiau bendraukite su žmonėmis, padėkite jiems. Antroje vietoje yra finansiniai reikalai ir darbas.

Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpionai turėtų pasirūpinti buities darbais: švara pritrauks sėkmę ir gerą nuotaiką. Ypač pasiseks kūrybingiems žmonėms ir tiems, kurie remiasi kūrybišku mąstymu. Tikėtis didelių permainų asmeniniame gyvenime ir šeimos reikaluose.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams, kurie palaiko santykius, pasiseks meilėje. Tikėtis pokyčių. Darbe gali kilti nemalonumų, susijusių su nepasitikėjimu viršininkais ir kolegomis. Pasikliaukite savo jėgomis.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai galės rasti savo tikslą. Sėkmė juos lydės naujose pastangose. Padaryk visko po truputį. Vienišiems Ožiaragiams gali pasisekti meilėje. Kovok su tinginimu ir išeik iš komforto zonos.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Savaitė tinkama dvasinėms praktikoms, tačiau įgyti naujų žinių bus sunku. Vandeniai patys turi susidoroti su negatyvumu. Savaitės pabaiga palanki pasimatymams ir bendravimui. Parodykite toleranciją ir dėmesingumą.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Savaitės pradžioje Veneros dėka Žuvų nuotaika pagerės, dings nuovargis. Spręsti problemas bus lengviau. Savaitė tinkama finansinei veiklai, apsipirkimui ir garderobo atnaujinimui. Sutelkite dėmesį į santykius, meilę ir romantiką.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas