Home » Testai » Pasirinkite akmenį ir jis tiksliai apibūdins jūsų gyvenimo situaciją

Pasirinkite akmenį ir jis tiksliai apibūdins jūsų gyvenimo situaciją

by admin

Nuo seniausių laikų žmonės akmenims skyrė nuostabių savybių. Manoma, kad jie gali paveikti ir pakoreguoti žmogaus likimą. Pažiūrėkime, ar akmenų vaizdai gali pasakyti tai, ką žinote tik jūs.

REKLAMA

Kaip atlikti testą

  • Sukurkite sau „tylos erdvę“. Jums tiesiog reikia 3-5 minučių.
  • Užsimerk
  • Atidarykite ir pažiūrėkite į akmenų paveikslėlį
  • Pasirinkite jums patinkantį akmenį

Pasirinkite akmenį, kuris jums labiausiai patinka, ir perskaitykite toliau pateiktą stenogramą.

1 Malachitas

Tai pokyčių akmuo. Dabar ne pats lengviausias etapas, bet po jo pamokų tapsite išmintingesni, stipresni ir įgysite neįkainojamos bendravimo su žmonėmis patirties, išmoksite suprasti kitus.

REKLAMA

Be to, malachitas yra akmuo, nešantis klestėjimą ir gausą, todėl kad ir kokie įvykiai bevyktų dabar – viskas dėl pinigų. Tau pavyks!

2. Saulės akmuo

Išgyvenate nepaprastą laikotarpį, kurį prisiminsite kaip vieną įdomiausių savo gyvenimo dalių. Atsiverkite ir mėgaukitės atsiveriančiomis galimybėmis. Daug kas priklausys nuo jūsų vidinės būsenos.

Jei susiduriate su problemomis, prisiminkite, kad visada turite pusę šaukštelio jėgų!

REKLAMA

3. Haulitas

Haulitas yra ryšio su dvasiniu pasauliu akmuo. Jūsų gyvenime yra dvasinio augimo laikotarpis, gerai, jei praktikuojate meditaciją, jogą. Atkreipkite dėmesį į ženklus, kuriuos siunčia visata.

Atminkite, kad jūs nesate vieni. Klausykite savo intuicijos – dabar ji aktyvesnė nei bet kada. Ir šis akmuo taip pat pranašauja nėštumą. Taigi, jei planuojate vaikus, sėkmė yra jūsų pusėje.

4. Opalitas

Dabar jūs ieškote ramybės. Nuovargis pastaruoju metu vis labiau primena poilsį. Suplanavote daug, bet jėgų įgyvendinimui praktiškai nėra. Bet tai nereiškia, kad reikia jų atsisakyti, veikiau reikia nuoširdžiai sau pripažinti, kad planus reikia pataisyti. Visko bus, bet vėliau.

REKLAMA

Dabar tau svarbu persijungti, daryti tai, kas patinka, palepinti save maloniomis procedūromis. Atsipalaidavimas prasideda nuo kūno priežiūros.

5 Raudonasis Obsidianas

„Praeities negatyvo nutraukimo“ laikotarpis. Atėjo laikas palikti viską, kas buvo praeityje – nuoskaudas, pretenzijas, praradimus – palikti praeityje, tam nėra vietos jūsų ateityje. Jūsų pasąmonė bando su jumis kalbėtis, bet jūs to negirdite. Nes vidinio pretenzijų balso niekaip negalite sustabdyti. Nuolat sukasi galvoje, o kaip gali būti, sustok ir priimk dabartį.

Netrukus įsitikinsite, kad jūsų praeitis neverta atsisakyti savo ateities! Nelygink savęs su kitais, esi nepakartojamas ir daug ko vertas!

REKLAMA

6. Dalmatijos jaspis

Ne pats lengviausias laikotarpis, kurį dabar išgyveni, tiesiog reikia atsipalaiduoti ir nusiraminti. Iš bet kokios situacijos yra išeitis. Tačiau norint jį rasti, svarbu pažvelgti į tai, kas vyksta iš visų pusių ir, pageidautina, iš toli. Atsitrauk. Geriausias veiksmas šiuo metu yra nieko nedaryti.

Nukreipkite dėmesį į savo artimuosius – šeimą ir draugus, ten rasite jums taip reikalingą palaikymą ir būsite kupini energijos.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas