Home » Horoskopai » Laimingų žmonių įvertinimas pagal Zodiako ženklą: kas gimęs laimei ir sėkmei

Laimingų žmonių įvertinimas pagal Zodiako ženklą: kas gimęs laimei ir sėkmei

by admin

Garsi astrologė Angela Pearl įsitikinusi, kad norint pasisekti, reikia būti kantriems ir santūriems kitų žmonių atžvilgiu. Tuo pat metu laimingas incidentas su dainininku Jonychu, kurį pagrobė čigonai ir kuris po dešimtmečių surado savo brolį dvynį Miroslavą Kuvaldiną , rodo, kad daugelis žmonių gimsta dėl laimės ir sėkmės.

Kartu ekspertai pabrėžia, kad gimimo laikas nėra „visiškos sėkmės gyvenime“ garantas, o rodiklis, kaip žmogus sprendžia sunkumus ir atpažįsta galimybes. Todėl net 12 vieta reitinge visiškai nerodo, kad šie žmonės pasmerkti nesėkmei – jiems tereikia šiek tiek daugiau pasistengti, kad būtų laimingi.

O astrologai Šaulį laiko didžiausiais „laimingaisiais“.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Pagal numatytuosius nustatymus Šaulys šiame sąraše yra pirmasis. Jo valdančioji planeta yra Jupiteris, kuris visada buvo siejamas su sėkme, dosnumu ir klestėjimu. Pats gyvenimas Šauliui yra turtinga neįkainojamų įspūdžių ir nuotykių drobė.

Šaulys daro savo laimę tiesiog būdamas optimistiškiausiu zodiako ženklu. Beveik visame, kas vyksta, jie mato gerąją pusę.

2. Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragis gali būti ne pirmasis ženklas, kuris ateina į galvą, kai galvojate apie „laimingus nelaimingus atsitikimus“, tačiau jie yra pasiryžę sėkmei, kad ir kiek tai užtruktų. Tai labai gera savybė.

Ožiaragių pasiryžimas negailestingai efektyviai imtis atsakomybės už savo likimą leidžia jiems patiems sukurti tiek savo sėkmės, kiek reikia.

3. Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Visi myli Lvovą! Pasitikėjimas savimi yra pagrindinis sėkmingo gyvenimo komponentas. Liūtas iš kitų pritraukia visokeriopą teigiamą energiją vien todėl, kad jie to tikisi.

Jiems patogu pasakyti auditorijai, ko jiems reikia, o jų pristatymas toks įtraukiantis, kad žmonės mielai suteikia jiems tai, ko jie prašo.

4. Jautis (balandžio 20 d. – gegužės 20 d.)

Jautį traukia turtai, grožis ir patogumas. Natūralus jų vertės jausmas ir saugumo poreikis daro juos gudriais investuotojais, ir ne tik tada, kai kalbama apie materialinę gerovę.

Jaučio teritorijos pojūtis apima kokybiškus žmones ir idėjas bei gražius objektus. Nesėkmė jų teritorijoje yra tiesiog nepriimtina.

5. Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Kai žmonės dar nebuvo atradę nė vienos planetos pagal Saturną, Jupiteris taip pat buvo valdančioji Žuvų planeta. Neptūnas šiandien laikosi šios pozicijos, tačiau daugelis senų asociacijų vis dar aktualios.

Didžiausias Žuvų talentas – empatija: gebėjimas suprasti kitus žmones giliu, emociniu lygmeniu. Jie linkę žinoti, ko reikia kitiems, ir greitai padeda, o tai suteikia jiems platų naudingų ryšių socialiniuose ir profesiniuose tinkluose spektrą.

6. Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms svarbiausia – teisingumas ir pusiausvyra, o ne sėkmė. Tiesą sakant, jei Svarstyklėms per ilgai pasiseks, jos pradės ieškoti neigiamos pusės, kurios, jos žino, ateina.

Svarstyklės jokiu būdu nėra cinikės, tačiau jos linkusios puikiai suvokti, kad viskas, kas gera, turi neigiamą pusę (ir atvirkščiai). Laimei, Svarstyklės gali panaudoti derybų įgūdžius, kad padidintų savo galimybes kuo ilgiau išvengti šio trūkumo.

7. Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenis yra protingas ir intelektualus, bet taip pat ekscentriškas ir dažnai apsuptas chaoso ir pokyčių jėgų. Kartais šie pokyčiai atneša malonių staigmenų ir sėkmės. Dažniausiai jie sukuria nepatogią netvarką.

Vandenis – vienas lanksčiausių ženklų, o jo atstovai geba rasti daug žadančių galimybių net ir pačiose blogiausiose situacijose. Jų sėkmę lemia jų gebėjimas sekti ir realizuoti tas galimybes.

8. Avinas (kovo 21 d. – balandžio 19 d.)

Avinas pasikliauja grubia jėga ir yra pasiryžęs pasiekti savo tikslą, nepaisant sėkmės. Tai dažnai jiems naudinga, nes jie įveikia visas kliūtis savo kelyje. Tačiau toks požiūris taip pat gali lemti daugelio priešų atsiradimą.

Avino entuziazmas žavisi, tačiau sėkmė dažniausiai ateina greičiau ir dažniau, jei jis gali ją pažaboti ir išmokti gauti tai, ko nori, nepaversdamas visko konkurencija.

9. Dvyniai (gegužės 21 d. – birželio 20 d.)

Dvyniai, vienas iš bendriausių ženklų, moka sužavėti žmones ir yra komandos žaidėjai. Didžiausia Dvynių problema iškyla tada, kai jie turi eiti vieni; jie negali ilgai dirbti vieni. Jiems reikia atsiliepimų, nuomonių ir kitų pritarimo.

Dvynių sėkmė priklauso nuo kitų žmonių sėkmės ir tai yra jo nesėkmė.

10. Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Ne tai, kad Mergelė pritraukia nesėkmę. Mergelė tiesiog netiki sėkme. Mergelės pasitiki sąrašais, duomenų bazėmis ir tyrimais, ir nesvarbu, ar atsitinka kažkas gero, ar blogo, jos pradeda ieškoti modelių. Tai nebūtinai yra blogai, bet sėkmės nepavyks pakartoti laboratorijoje.

Mergelės linkusios taip įsitraukti į logiką, kad neatsižvelgia į naują, jų teorijos neatitinkančią informaciją, todėl praranda daugybę netikėtų galimybių.

11. Vėžys (birželio 21 d. – liepos 22 d.)

Jei sėkmė priklauso nuo santykių, Vėžys nedaro sau jokios paslaugos. Šis ženklas linkęs būti gynybinis, pasyvus-agresyvus ir amžinas. Žinoma, Vėžiai turi savo gražių pusių, tačiau kadangi jie iš prigimties yra drovūs ir nuolat ginasi, šią jų dalį sunku pasiekti.

Jei norite padidinti savo sėkmę, turėsite išeiti ir šiek tiek rizikuoti, o vargšai Vėžiui tai sunkiai sekasi.

12. Skorpionas (spalio 23 d. – lapkričio 21 d.)

Skorpiono valdančioji planeta yra Plutonas. Kadangi ši planeta asocijuojasi su tragedijomis ir traumuojančiomis gyvenimo pamokomis, Skorpionas laimingųjų sąraše natūraliai užima paskutinę vietą. Tačiau ar tikrai Skorpionai yra nelaimingiausi zodiako žmonės, ar jie, kaip ir Plutonas, tikrai mėgsta dramos ir iššūkius? Galbūt Skorpionas džiaugiasi nesėkme? (Ir jei taip, ar jų nesėkmės tikrai pasisekė? Skorpionas yra begalinis paradoksas!)

JUMS TAIP PAT PATIKS