Home » Horoskopai » Nematomas amuletas: kuri deivė tave saugo pagal tavo zodiako ženklą

Nematomas amuletas: kuri deivė tave saugo pagal tavo zodiako ženklą

by admin

Žvaigždžių įtaka mūsų likimui jau seniai pripažinta, tačiau mažai kas galvoja, kad kiekvieną Zodiako ženklą saugo konkreti deivė. Ji padeda, veda ir įkvepia. Sužinokite, kuri deivė jus saugo.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avino globėja yra pergalės deivė Viktorija. Savo pareigas ji apdovanoja atkaklumu ir tiesumu. Avinas dėl savo kūrybinės prigimties stengiasi sugriauti stereotipus ir sukurti naujas taisykles, kurios vėliau atsiliepia daugeliui žmonių. Jų sunkus darbas ir drąsa atveria jiems daugybę kelių, todėl jų gyvenimas yra turtingas ir kupinas malonių potyrių.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis saugomas meilės deivės Veneros. Jos įtaka Jautis daro ypač švelnų ir pažeidžiamą. Šie žmonės yra sentimentalūs ir švelnūs, todėl kartais jiems sunku bendrauti su agresyvesniais ir atkaklesniais žmonėmis. Jautis stengiasi apsupti save grožiu ir džiaugtis mažais gyvenimo dalykais, dėl kurių jų egzistavimas yra tikrai nuostabus.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvynius globoja deivė Iris. Ji įkvepia juos naujiems laimėjimams, padeda jiems įveikti kliūtis kelyje. Komunikabilūs ir paslaugūs Dvyniai pasižymi unikaliu gebėjimu įnešti kibirkšties bet kokiam darbui. Iris palaiko jų norą tobulėti ir asmeniniam augimui.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžius saugo vaisingumo ir žemdirbystės deivė Demetra. Ji suteikia jiems stiprų motinišką instinktą ir norą aukotis, kad pasiektų savo tikslus. Rūpinimasis artimaisiais ir klaidų baimė dažnai neleidžia Vėžiams imtis veiksmų, tačiau jų rūpestis ir atsidavimas neturi ribų.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Liūtą globoja židinio deivė Hestia. Jos įtaka daro Liūtą malonų ir geranorišką, vertinantį šeimos ryšius ir artimųjų meilę. Nors Liūtai gali atrodyti pedantiški, iš tikrųjų jie yra šilti ir simpatiški žmonės, gebantys giliems jausmams ir nuoširdiems poelgiams.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms padeda gerumo ir jaukumo simbolis deivė Hestija. Jos įtaka daro Mergeles jautrias ir reaguojančias, nepaisant jų pedantiškumo. Mergelėms svarbu šeima ir namai, jie visada siekia darnos ir tarpusavio supratimo su artimaisiais.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Temidė, teisingumo deivė, yra Svarstyklių globėja. Tai suteikia jiems teisingumo troškimą ir galimybę prieš priimant sprendimus pasverti privalumus ir trūkumus. Svarstyklės turi subtilų žmonių jausmą ir retai įsileidžia piktadarius į savo aplinką, nepaisant galimų sunkumų, susijusių su jų tiesos troškimu.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams padeda požemio ir pavasario deivė Persefonė. Jos stiprybė padeda Skorpionams įveikti sunkiausius iššūkius, paverčiant juos augimo ir geresnio gyvenimo galimybėmis. Persefonė suteikia Skorpionams ne tik išorinį, bet ir vidinį patrauklumą, paverčia juos žaviomis ir stipriomis asmenybėmis.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliui vadovauja Artemidė, medžioklės ir mėnulio deivė. Tai simbolizuoja nepriklausomybę ir kovą už idealus, suteikia Šauliui energijos ir aktyvumo. Jie stengiasi išreikšti save ir atskleisti savo kūrybinį potencialą, žavėdami aplinkinius charizma ir aistra gyvenimui.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Hera, viena iš galingiausių deivių, globoja Ožiaragius. Jos įtaka padeda Ožiaragiams rasti harmoniją su savimi ir priimti teisingus sprendimus. Nepaisant uždaros prigimties, Ožiaragiai lengvai užmezga naujas pažintis ir turi nuostabų gebėjimą rasti bendrą kalbą net ir sudėtingose ​​situacijose.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandenį valdo išminties ir žinių deivė Atėnė. Ji suteikia jiems noro mokytis, ypač tiksliųjų mokslų. Atėnė suteikia Vandeniui drąsos ir ryžto, padeda greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų ir rasti sprendimus netikėtose situacijose.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims padeda sielos ir grožio deivė Psichė. Ji skatina Žuvys būti stipriomis ir atsargiomis, kartu išlaikant savo sielos tyrumą. Žuvys yra atsakingos ir visada užbaigia tai, ką pradėjo, o jų veiksmai ir pažadai visada nusipelno pasitikėjimo ir pagarbos.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas