Home » Horoskopai » Veidas po kauke: Zodiako ženklai, sumaniai slepiantys savo jausmus ir mintis

Veidas po kauke: Zodiako ženklai, sumaniai slepiantys savo jausmus ir mintis

by admin

Ar matėte filmą Džokeris? Reikalas tas, kad mes visi slepiames po kaukėmis, vieni geresni, kiti blogesni.

REKLAMA

Kažkas paprastai nuo savęs slepiasi po kauke.

Šių Zodiako ženklų atstovams pagalvokite, kad kaukė tapo antruoju žmogumi. Nes po juo jie slepia ne tik jausmus, bet ir mintis.

Skirkite šiek tiek laiko perskaityti šį straipsnį ir sužinoti, apie ką yra Zodiako ženklai!

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai yra labai įdomūs žmonės. Juk labai sunku suprasti, ką jie iš tikrųjų jaučia. Bet ten tai beveik neįmanoma.

Atrodo, kad visą gyvenimą pažįsti žmogų, o paskui pasirodo, kad viskas ne taip. Pasirodo, Dvynių atstovas – bent dvigubą dugną turintis žmogus.

Viena vertus, tokia charakterio savybė labai gelbsti. Juk nereikia kitiems žinoti, kas iš tikrųjų yra tavo širdyje. Nes ten tikrai atsiras norinčių spjauti.

REKLAMA

Kita vertus, ta pati savybė gali šiek tiek apsunkinti gyvenimą, nes bus sunkiau laimėti artimųjų pasitikėjimą. Tačiau Dvyniams tai negresia, jie labai patrauklūs žmonės.

Vėžys

Apskritai Vėžiai yra gana tiesioginiai ir apskritai atviri žmonės. Ypač jei kalbama apie savus, tuos, kurie yra Vėžio pasitikėjimo rate.

Tačiau daugelis Vėžių turi savybę neatskleisti visų savo jausmų iki galo. Žinoma, jį turi ne visi šio ženklo atstovai.

REKLAMA

Niekada iki galo nežinai, ko tikėtis iš tokio Vėžio. Juk bet kurią akimirką į paviršių gali iškilti kažkokie neišsakyti pasipiktinimai, problemos, pretenzijos…

Rezultatas gali būti bet koks. Nuo banalių kivirčų iki kapitalinių įžeidinėjimų ir skyrybų. Kuriame iš esmės nebus nei teisingo, nei neteisingo.

Skorpionas

Kas viduje siautėja? Apie ką galvoja Skorpionai? Kartais labai sunku visa tai įsivaizduoti. Mat Skorpiono atstovai dažnai ne viską parodo.

REKLAMA

Taip, jiems dažnai tenka apdairių ir ciniškų veikėjų vaidmuo. Bet kas iš tikrųjų slypi po šia kauke? Kartais to negali žinoti net patys artimiausi Skorpiono atstovo žmonės.

Dažnai, labai dažnai, Skorpiono atstovai savo veidus slepia po kaukėmis. Kartais tai daroma siekiant neišgąsdinti ir nesužaloti artimųjų. O kartais viskas būna visiškai priešingai. Po draugo kauke slepiasi tas, kuris šnypščia į nugarą ir šaiposi iš smulkmenų.

Vandenis

Nežinau kaip jūs, bet šie draugai man dažnai primena veikėją iš Džokerio.

REKLAMA

Jie irgi kurį laiką gali atrodyti mieli, nekalti, šiek tiek keisti… O tada kažkas nutinka ir kaukė nuskrenda nuo Vandenio. Ir kad niekas to negali žinoti po ja.

Gal tai bus tiesiog gedimas, o gal… Gal išeis Džokeris. Ir jei jūs tikrai niekada gerai nesielgėte su Vandeniu, Džokeris sugrąžins tokį požiūrį.

Tik skųstis bus nenaudingas. Nes Vandeniai yra tokie žmonės, kurie gali bet ką paversti savo naudai.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas