Home » Testai » Likimo ženklas – pasirinkite kortelę ir atraskite žinią

Likimo ženklas – pasirinkite kortelę ir atraskite žinią

by admin

Susikoncentruokite į savo gyvenimo įvykius ir intuityviai pasirinkite kortelę.

REKLAMA

1 kortelė:

Kad ir kokia būtų mėnesio pradžia, laikas apie tai pamiršti ir pažvelgti į savo gyvenimą iš kitos perspektyvos. Ar esi viskuo patenkintas ar yra troškimų, kurie tave persekioja, bet atrodo nerealūs?

Atėjo laikas. Drąsiai išbandykite naujas verslo kryptis, užmegzkite pažinčių, gyvenkite aktyvų gyvenimą ir ieškokite teigiamų dalykų aplinkui. Investuokite į juos visas savo jėgas ir įgūdžius, o gražūs vaisiai neprivers jūsų ilgai laukti!

2 kortelė:

Daugelį mėnesių kauptas nuovargis pasiekia piką. Sustokite ir apsidairykite, ar turite tai, ko norite, ar visos jūsų pastangos buvo neįvertintos ir rezultatas jus nuvylė?

REKLAMA

Padarykite dviejų savaičių pertrauką ir pabandykite suprasti save. Išanalizuoti pagrindinius tikslus, sudaryti išsamų sąrašą ir žingsnius jiems pasiekti. Suformuokite savo galvoje ir popieriuje aiškų idėją apie norimą ateitį ir nedvejodami pradėkite įgyvendinti visus punktus.

Patikėkite, konkretus veiksmų planas yra tai, ko jums reikia dabar ir kuris gali duoti konkrečių teigiamų rezultatų.

3 kortelė:

Buvo gerai, bet bus dar geriau! Esate linksmas, kupinas energijos ir judate tinkama linkme. Jūsų daugiafunkcinis darbas atsiperka. Pastangos randa teigiamą likimo ir aplinkinių atsaką.

REKLAMA

Kitą mėnesį verta apriboti savo išlaidas. Lėšų kaupimas per ateinančias 4 savaites turi šventą reikšmę ir labai paveiks finansinę situaciją per ateinančius šešis mėnesius. Paprasčiau tariant, pinigai įsišaknys jūsų namuose ir pagal inerciją grįš ten, kur jaučiasi gerai.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas