Home » Įdomybės » Pavasario dieta lemia ne tik svorio kritimą, bet ir katastrofiškus sveikatos pokyčius

Pavasario dieta lemia ne tik svorio kritimą, bet ir katastrofiškus sveikatos pokyčius

by admin

Pavasarį nereikėtų kardinaliai keisti mitybos: tai gali sutrikdyti vidaus organų veiklą.

Kodėl neturėtumėte pradėti mesti svorio ir laikytis dietos pavasarį

Pavasaris – gamtos atbudimo, perėjimo iš žiemos miego į aktyvų gyvenimo būdą metas. Tačiau nepaisant daugybės paskatų pradėti naują gyvenimo etapą ir pasiryžti sulieknėti, pavasaris tam gali būti ne pats tinkamiausias metas.

Visų pirma, pavasaris – pokyčių organizme laikotarpis. Po žiemos mūsų organizmas turi atsigauti ir pasisemti energijos. Dėl dietos, ypač griežtos, gali trūkti būtinų maistinių medžiagų, o tai gali turėti įtakos bendrai jūsų sveikatai ir imuninei sistemai.

Be to, iš pradžių mūsų organizmas nėra pasirengęs staigiems mitybos pokyčiams. Pavasarį dar pratinamės prie naujų sąlygų, o dietinis stresas situaciją gali tik pabloginti. Dietos laikymasis gali sukelti stresines situacijas, o tai neigiamai paveiks psichinę sveikatą.

Pavasarį taip pat padidėja noras valgyti šviežias daržoves ir vaisius, kurių atsiranda po žiemos. Tačiau laikydamiesi dietos galime apsiriboti produktų pasirinkimu ir praleisti progą pasimėgauti visais pavasarinės dietos privalumais.

Be to, pavasaris – aktyvaus judėjimo ir fizinės veiklos metas. Laikydamiesi dietų galime atimti iš savęs treniruotėms ir aktyviam gyvenimo būdui reikalingos energijos. Fizinio aktyvumo derinimas su tinkama mityba yra efektyvesnis būdas numesti svorio.

Ir galiausiai, pavasaris – džiaugsmo ir pasimėgavimo metas. Neleiskite sau atimti galimybės mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti šis nuostabus sezonas. Leiskite sau mėgautis pavasario skoniais ir kvapais be dietų apribojimų ir streso.

Taigi, nors pavasaris gali paskatinti pradėti naują gyvenimą ir sulieknėti, dietos skubėti nereikia. Per šį laikotarpį organizmas turi atsigauti ir prisitaikyti prie naujų sąlygų. Palaipsniui keisti gyvenimo būdą ir saikingai mankštintis bus efektyviau ir saugiau pasiekti norimų rezultatų

JUMS TAIP PAT PATIKS