Home » Naujienos » 10 svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš santuoką

10 svarbių dalykų, kuriuos reikia žinoti prieš santuoką

by admin

Žinoma, negalima iš anksto apsidrausti nuo visų gyvenimo išbandymų, bet išklausius vienas kitą ir sužinojus, kaip būsimasis gyvenimo partneris įsivaizduoja bendrą ateitį, galima išvengti daugybės rūpesčių ir sunkumų.

Atėjo tas stebuklingas jūsų gyvenimo momentas, kai jūs ir jūsų mylimasis pasirinkote susivienyti civiliniu santuoku, džiaugsmingai laukianti šios svarbios dienos.

Tačiau ar jūs esate įsitikinusi, kad turite panašias vizijas apie šeiminį gyvenimą ir kad jūsų laukia mažiau staigmenų? Štai dešimt temų, kurias svarbu aptarti iki vestuvių.

Gyvenamoji vieta

Kur gyvensite po vestuvių? Pas jo tėvus? Ar esate pasiruošusios kiekvieną rytą susitikti su jo motina virtuvėje ir susidurti su jo tėčiu prie vonios durų? Planuojate statyti namą ar pirkti butą, tačiau svarbu išsiaiškinti, kiek tai užtruks.

Biudžetas

Kaip tvarkysite šeimos biudžetą? Ar turėsite bendras santaupas ar kiekvienas išlaikys savo lėšas? Kaip reaguosite į finansinę pagalbą iš artimųjų? Svarbu aptarti, kaip planuosite valdyti bendras finansines atsakomybes.

Vaikai

Ar abu norite turėti vaikų? Jei taip, kada ir kaip jūs planuojate dalyvauti jų auklėjime? Aptarkite savo požiūrį į šeimos planavimą, atsižvelgiant į galimus iššūkius ir atsakomybes.

Namų ūkis

Kaip planuojate tvarkyti namų ūkį? Kas bus atsakingas už pirkinius, maisto gaminimą ir valymą? Svarbu nustatyti pareigas ir pasidalinti namų darbais taip, kad abu partneriai jaustųsi patogiai.

Santykiai su artimaisiais ir draugais

Kaip dažnai lankysite vieno ar kito šeimos narius? Ar turėsite šeimos susibūrimus? Svarbu išsiaiškinti, kaip planuosite palaikyti santykius su artimaisiais ir kaip elgsitės, kai bus svečių.

Ką galima daryti ir ko negalima

Apibrėžkite ribas dėl to, kas yra priimtina ir ko negalima jūsų šeimoje. Kalbėkite apie savo asmeninius poreikius ir pageidavimus, siekdami išvengti nesusipratimų ateityje.

Išdavystė

Apibrėžkite, kas laikoma išdavyste jūsų santykiuose. Kalbėkite apie tai, kas jums abiem nepriimtina ir kaip elgtis, jei iškiltų pasitikėjimo problema.

Sprendimų priėmimas

Kaip bus priimami šeimos sprendimai? Ar planuojate viską derinti kartu, ar ieškosite kompromisų? Svarbu nustatyti, kaip bus priimami svarbūs sprendimai, kad abu partneriai jaustųsi įtraukti į šeimos gyvenimo valdymą.

Kaip įtikti vienas kitam

Kalbėkite apie tai, ką jūs kiekvienas mėgstate ir kaip galite tenkinti vienas kito poreikius ir norus. Supraskite savo partnerio pageidavimus ir būkite pasirengę suderinti skirtingus pomėgius ir įpročius.

Ginčas

Kaip jūs ketinate tvarkytis su nesutarimais ir konfliktine situacija? Svarbu nustatyti taisykles, kaip komunikuoti ir ieškoti bendrų sprendimų, kad galėtumėte įveikti iššūkius ir išlikti stipri pora.

Aptariant šias temų, galite išvengti nesusipratimų ir netikėtumų ateityje, kurie gali kelti rūpesčius ir sunkumus šeimos gyvenime. Komunikacija ir atvirumas yra pagrindiniai stiprių santykių elementai.

JUMS TAIP PAT PATIKS