Home » Naujienos » 10 patarimų, kad jūsų namuose visada būtų geras kvapas

10 patarimų, kad jūsų namuose visada būtų geras kvapas

by admin

Atpalaiduojantis kambario aromatas Prieš įjungdami dulkių siurblį, užlašinkite keletą levandų eterinio aliejaus lašų ant vatos disko ir įsiurbkite jį. Siurbiant, kambaryje plinta švelnus „provanso” aromatas. Kvapą galite keisti pasirinkdami gaivų apelsinų arba atpalaiduojantį pušų eterinį aliejų.

Šviežia šaldytuvo aplinka Užlašinkite po 1 lašą levandų ir citrinų eterinio aliejaus ant deginto molio akmens arba paprastos marlės (aliejai greitai išgaruos) ir padėkite juos šaldytuvo durelių lentynoje. Periodiškai atnaujinkite eterinius aliejus.

Gaivinanti šiukšliadėžė Išplaukite ir išdžiovinkite šiukšliadėžę, užlašinkite po 1 lašą levandų ir arbatmedžio aliejaus ant specialaus akmens, gabaliuko marlės ar vatos tampono ir padėkite jį dugne.

Mikrobangų krosnelės atgaiva Įlašinkite 3 lašus eterinio citrinų arba mėtų aliejaus į talpyklą su vandeniu. 3 minutes įjunkite mikrobangų krosnelę.

Kvapnus vonios kambarys Užlašinkite levandų, kvapiosios kanangos arba pušų eterinio aliejaus po 2–3 lašus ant nedidelių akmenų ir padėkite juos ant lentynos. Kas savaitę atnaujinkite akmenis. Aliejai pripildys vonios kambarį maloniu aromatu.

Skalbiniai su gaiviu kvapu Papuoškite frotinę kumštinę 7 lašais levandų, mėtų, rožių, eukalipto ar kitų eterinių aliejų ir įdėkite ją į džiovyklę. Arba įlašinkite 3 lašus tokių pačių aliejų į vandenį lygintuve.

Valomasis mišinys Sumaišykite 30 lašų levandų, arbatmedžio ir/ar citrinų aliejaus su 1 litru acto. Naudojamas ši priemonė puikiai valo ir dezinfekuoja įvairius paviršius.

Kalcijui ir nemaloniems kvapams pašalinti Įlašinkite aukščiau minėtą mišinį (skirtą paviršiams valyti ir dezinfekuoti) į virtuvės kriauklės arba vonios kanalizacijos vamzdį ir leiskite veikti kelias minutes. Tai efektyvus būdas atsikratyti kalkių ir nemalonių kvapų.

Kambario gaiviklis Į vandens purkštuvą įlašinkite keletą mėgstamiausio aliejaus lašų (mėtų, apelsinų, kedrų, santalo) ir išpurškite kambaryje. Tai suteiks malonų aromatą ir padės atsikratyti nemalonių kvapų.

Norėdami apsaugoti nuo vabzdžių, purkškite ore levandų, kedro ar eukalipto aliejų arba įlašinkite kelis lašus aliejaus ant vatinių diskelių ir išdėliokite juos kambaryje.

JUMS TAIP PAT PATIKS