Home » Testai » Koks paukštis labiausiai tinka jūsų asmenybei? Atraskite savo tikrąją prigimtį

Koks paukštis labiausiai tinka jūsų asmenybei? Atraskite savo tikrąją prigimtį

by admin

Išskleisk sparnus ir išgyvenk šį išbandymą su mumis! 

REKLAMA

Mums patinka asmenybės testai, nes jie mus moko daugiau apie mus pačius, o dabar galite sužinoti, ką apie jus sako jūsų paukščio asmenybė. Visi paukščiai turi skirtingus pagrindinius norus, emocinius poreikius, kontroliuojančius veiksnius ir savybes.

Richardas M. Stephensonas sukūrė 4 paukščių asmenybės testą, dar žinomą kaip DOPE arba balandio, pelėdos, povo, erelio testas), „remdamasis originaliu keturių asmenybės tipų testu, kurį suformulavo daktaras Gary Couture“.

Pavyzdžiui, šie bruožai taikomi keturiems paukščių asmenybės tipams:

REKLAMA

* Balandis – taiką mylintis ir malonus

* Pelėda – logiška ir protinga

* Povas – efektingas ir iškalbingas

REKLAMA

* Erelis – drąsus ir ryžtingas

4 paukščių asmenybės testas buvo sukurtas kaip būdas žmonėms lengvai susieti su keturiomis asmenybės kategorijomis. Kadangi žinome 4 naudojamus paukščius – balandį, pelėdą, povą ir erelį, galime susieti gyvūno įvaizdį ir tipines asmenybės savybes, kurias galime priskirti kiekvienam.

Taip lengviau atsiminti savo asmenybės stilių, kurį reprezentuoja paukštis. Asmenybės stilių perteikimas vienu iš keturių paukščių taip pat padeda įsivaizduoti bendradarbį, draugą, šeimos narį ar romantišką partnerį kaip kitokį paukščio asmenybės stilių nei jūs pats.

REKLAMA

Žinodami aplinkinių asmenybės stilių, galite geriau su jais bendradarbiauti, nes matote, kad jų požiūris, strategija ir pirmenybė skiriasi nuo jūsų. Kiekvienas paukščio asmenybės tipas skirtingai tvarko santykius, emocijas, bendravimą ir konfliktus.

Štai šiandien nusprendėme pasiūlyti vieną: gerai pažiūrėkite į šią nuotrauką ir išsirinkite paukštį, su kuriuo jaučiatės labiausiai suderinti.

Balandis

Esate labai tylus ir taikus žmogus, mėgstate būti su aplinkiniais žmonėmis, gebate bendrauti su kitais ir mokate būti ištikimu draugu iki galo. Jums labiau patinka būti situacijose, kuriose žinote, kaip jaustis patogiau. Jūs nekenčiate pokyčių ir, jei norime, ir konfrontacijos.

REKLAMA

Pelėda

Jūs esate labai išmintingas žmogus, jūsų smegenys veikia labai greitai ir esate linkę matyti dalykus juodai arba baltai, o tai netgi gali priversti jus laikyti perfekcionistu. Tačiau iš tikrųjų esi labai pareiginga, esi tikslumo ir smulkmenų mėgėja. Jei jis nėra tobulas, jūsų darbas niekada neišeis.

Povas

Jūs visada esate dėmesio centre, kai kurie jus pažįsta tik todėl, kad žinote, kaip būti kiekvieno įvykio centre. Turite aistrą gyvenimui ir viskam, kas jums gali suteikti daugiau pozityvumo. Jūs esate priklausomas ir priklausomas būtybė. Visi nori išeiti su tavimi.

Erelis

Esi stipri asmenybė ir niekada nebijai. Mokate būti tiesioginis ir sąžiningas ir kiekvieną kartą, kai žinote, ką daryti, visada pasirenkate tinkamą sprendimą. Visada susiduri su naujais iššūkiais ir kiekvieną dieną įtikini save, kad visada gali duoti viską, ką gali. Kartais galite būti šokiruoti, kaip elgiatės su kitais. Bet tai jūsų prekės ženklas.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas