Home » Testai » Likimas voke: intuityviai pasirinkite savo voką, kad gautumėte pranešimą

Likimas voke: intuityviai pasirinkite savo voką, kad gautumėte pranešimą

by admin

Mūsų trumpame pasaulyje įvykiai vienas kitą keičia didžiuliu greičiu, o kartais net nespėjame sustoti, atgauti kvapą ir apsidairyti.

REKLAMA

Visata nekantrauja mums padėti ir nukreipti teisingu keliu, karts nuo karto suteikdama užuominų ir ženklų, kurių daugumos mes tiesiog nepastebime, o likusiems neteikiame tinkamos reikšmės.

Visi norime pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę, tačiau siauras matymas neleidžia įžvelgti tų aspektų, į kuriuos pirmiausia reikia atkreipti dėmesį. Tegul likimas duoda jums keletą patarimų, kurie padės pasirinkti sėkmingesnį gyvenimo scenarijų.

Užmerkite akis, 3 kartus giliai įkvėpkite ir pabandykite rasti tylą savyje. Po to atidžiai apžiūrėkite paveikslėlį ir išsirinkite vieną jums skirtą voką. Nepersigalvok, nekreipk dėmesio į skaičius.

REKLAMA

Iš karto atpažinsite savo voką!

VOKAS Nr. 1

Sunkūs laikai visada lydi dvasinį augimą ir pažangą, likimas išbando mus jėga ir stengiasi padaryti mus dar stipresnius ir atsparesnius. Išlaikei visus egzaminus ir priešais tave plati, laisva ir akinančiai balta juostelė.

Netolimoje ateityje jūsų gyvenime prasidės pokyčiai ir jūs, savo ruožtu, nesistenkite užšaldyti laimės jausmo ir judėkite toliau, o Visata apdovanos jus dar didesne nauda.

REKLAMA

VOKAS Nr. 2

Arba visata nusprendė jus įtikti, arba patenkinti jūsų troškimą. Jūsų laukia dideli pokyčiai dviejose svarbiose jūsų gyvenimo srityse: asmeninėse ir finansinėse. Retas pasisekimas, kai du tokie reikšmingi gyvenimo aspektai keičiasi vienu metu. Nors galbūt vienas priklausys nuo kito.

Ateinantys trys mėnesiai jums bus sėkmingiausi daugelį metų, jie privers pažvelgti į pasaulį naujai ir pasijusti absoliučiai laimingu žmogumi.

Stenkitės nesidalyti savo sėkme su abejonėmis ir kažko blogo lūkesčiais, neužprogramuokite savęs, kad visi laimingi pokyčiai dings akimirksniu, tarsi sapnas. Jūs gausite tai, ko nusipelnėte. Tai bus tik tavo, nes tu tikrai to nusipelnei.

REKLAMA

VOKAS Nr. 3

Chaotiški judesiai ratu klaidina jus ir aplinkinius. Net jei neturite aiškaus supratimo, ko norite, kaip Visata gali jus pradžiuginti dovanomis? Pasirinkite tikslą, judėkite į priekį, net jei atrodo, kad vėl pasimetėte ir klystate, net jei nėra jėgų ir noro, net jei visi aplinkiniai nusivilia – nenusileiskite ir nesustokite.

Netrukus atsidursite ten, kur kiti negalėtų net pasvajoti. Jūs daug sugebate, nenuleiskite savęs.

VOKAS Nr. 4

Praeitis yra praeitis ir jos nebebus įmanoma išgyventi. Tačiau įstrigti nejudant dabartyje ir toliau laikyti orą rankomis yra gana realu. Bet ar tau to reikia? Kad ir kaip būtų gerai, priekyje bus daug daugiau.

REKLAMA

Visata niekada neatima iš mūsų kažko gero mainais už blogį. Dabar jūs taip nemanote, bet tada suprasite, kad rezultatas buvo vertas visų patirtų nemalonių akimirkų.

Pažiūrėkite pro langą, nusišypsokite saulei ir paklauskite savęs, ar tikrai dabar gaunate tai, ko nusipelnėte. Jei taip, sveikiname jus.

VOKAS Nr. 5

Nuovargis, kauptas ilgą laiką, užleis vietą džiaugsmui ir malonumui. Kas tiksliai tai sukels, nežinoma. Galbūt tai – pagerėjimas finansinėje gyvenimo sferoje ar nauji santykiai, apversiantys visą jūsų pasaulį aukštyn kojomis, o gal – užtarnautas poilsis.

REKLAMA

Bet kokiu atveju, nebeliks priežasčių neigiamoms mintims, bet bus ir ryški saulė, ir šiltas vėjelis, ir noras skristi! Pasitikėkite Visata ir mėgaukitės stebėdami įdomų procesą, keičiantį savo gyvenimą.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas