Home » Testai » Pasirinkite kortelę ir gaukite patarimą, kurio jums reikia dabar, ir atraskite naujus pokyčius, kurie jūsų laukia

Pasirinkite kortelę ir gaukite patarimą, kurio jums reikia dabar, ir atraskite naujus pokyčius, kurie jūsų laukia

by admin

Gyvenimas yra nuostabi kelionė, bet ne nepajudinama, mes nuolat keičiamės.

REKLAMA

Viskas turi savo pradžią ir pabaigą ir dalykų, kurie buvo vakar, rytojaus gali nebebūti mūsų dabartyje. Priėmimas, kad gyvenimas yra nuolatinė kaita, leidžia ramiau gyventi „čia ir dabar“, mėgaujantis tuo, ką turime, nesijaudinant, prarasime ar ne.

Pasirinkite vieną iš trijų kortelių ir slinkite žemyn, kad rastumėte atsakymą.

Kortelė Nr.1

Jei pasirinkote šią kortelę, venkite eiti toliau ir gilintis į asmeninį atradimą bei atsakymus. Atsiribokite nuo materialaus pasaulio dėl dvasinio. Palikite aštrias linijas ir kraštus, atšiaurius garsus, perveriančius sausą orą pavojaus varpu.

REKLAMA

Jūros apkabinimas yra daug švelnesnis ir jausmingesnis, jį jungia bangos ir srautai. Vanduo sušvelnina pojūčių atakas, kad viskas pasidarytų skysta ir sklandi.

Šis pasirinkimas jums sako: „Dabar laikas paleisti ir leisti visam nuovargiui pasitraukti ir išnykti“.

PATARIMAS: Jei galime, pabandykime pasiduoti tyrimams; pasinerkite į save, suraskite vienatvę ir suteikite mums galimybę apmąstyti, mokytis ir įsisavinti energijas. Taigi mes nušviesime savo naująjį kelią maloniai ir lengvai.

REKLAMA

Šešėliai bus atskleisti ir šviesa juos nušvis. Sprendimas gali būti priimtas. Kai atsisakome nerti gilyn, susilaikome. Mes išsižadame pamokų, įstringame į tuos pačius šablonus.

Dabar mes turime galimybę pamatyti, kodėl tai vyksta. Prisiimkite atsakomybę ir nusistatykite ką nors naujo. Leiskite mums žinoti, kada mūsų kelionės dalis bus atlikta ir darbas atliktas, kada pagaliau galėsime ją įveikti ir pakeisti save.

Šiandien bent trumpam pabūkite vienas, medituokite, apmąstykite, įsiklausykite į savo kūną, išlaisvinkite mintis. Pakvieskite savo Aukštesnįjį Aš jus vadovauti. Pasiduoti tylai. Nekovokite su pokyčiais.

REKLAMA

Kortelė Nr.2

Ši kortelė turi jums pranešimą. Kartais, kai jaučiamės toliau nuo to, ko norime, iš tikrųjų esame arčiau nei bet kada.

Tik spiralinio kūrybos žiedo posūkis gali pamatyti, kaip jos pasireiškimas įsišaknija pasaulyje. Turite likti ištikimi savo tikėjimui ir tęsti savo pažangą. Pamirškite tuo patikėti, kai žiūrite!

Bet kuri sena ar jauna siela gali tai padaryti! Jūs esate didesnė, drąsesnė ir senesnė siela. Esate pakankamai drąsus, kad tuo patikėtumėte ir pamatytumėte tai greičiau, didesnį ir ryškesnį! Nepasiduokite tam, kuris jums sako, kad tai jau turėjo įvykti arba kad jums nepavyko.

REKLAMA

Jie tiesiog kenčia nuo kantrybės ir supratimo stokos, taip pat nuo arogantiškos prielaidos, kad jūsų laiko samprata kažkaip pranašesnė už didesnį dievišką gyvenimo laiką.

Būkite geros valios su savimi ir su visata. Viskas klostosi tobulai, ar jauti tai dabar, ar ne. Šis orakulas taip pat atneša jums žinią apie tobulą sinchroniškumą, kuris vyksta jūsų gyvenime.

Galbūt jau pradėjote tai pastebėti. Kai gyvename širdimi, gerbiame savo kūrybinį centrą ir pasirenkame mažai tikėtinus, bet su meile maištingus buvimo pasaulyje būdus, tada mes pradėsime pastebėti sinchroniškumą kiekvieną dieną.

REKLAMA

Atrodo, kad visata mums artimai kalbėjo apie visus dalykus, kurie, žinoma, ir yra. Ši kortelė taip pat primena, kad nėra prasmės bėgti į autobusų stotelę. Jei dar per anksti, tu tik gaiši laiką.

Geriau gyventi savo gyvenimą tinkamesniu tempu ir atvykti tinkamu laiku. Jums nereikia nerimo, kuris kyla bėgant į tikslą. Stenkitės tiek nesijaudinti dėl ateities. Kur kas maloniau pritrauksite tai, ko norite ir ko norite, jei atsipalaiduosite ir pasirūpinsite „čia ir dabar“.

PATARIMAS : Taip pat atminkite, kad jūsų gyvenimo kelionė vyksta harmonijoje su kitų keliais. Didžiausios naudos jie susitiks, kai pasitikėsite didžiosios kūrybinės spiralės, kurioje sukasi ši galaktika, srautu.

REKLAMA

Viskas, galiausiai, suderinta su viskuo, kad patenkintų didžiausią ir didžiausią kūrybinį aukščiausios ir kūrybinės meilės jėgos ketinimą. Jūs esate įtrauktas į tai. Sėkmė! “

Kortelė Nr.3

„Pasiduok gyvenimo tėkmei“. Atsisakykite būtinybės kontroliuoti. Viskas vyksta taip, kaip turi būti. Ateitis atneš tai, ko jums reikia, o ne tai, ko norite. Kontrolė yra iliuzija. Jūsų įtaka ateityje yra ribota. Pasiduok ir būk lankstus. Švelnus ir pasyvus požiūris.

Poreikis kontroliuoti kitus ar situaciją kyla iš baimės. Nesvarbu, ar baimė yra prarasti ką nors ar ką nors, ką mylime, buvimą vieni, ar tiesiog baimė patirti nesėkmę ar tai prarasti, mes darome viską, ką galime padaryti, kad išlaikytume iliuziją, kad valdome.

REKLAMA

Tačiau kontrolė tėra iliuzija, net jei norėtume tikėti kitaip. Galime priimti pagrįstus sprendimus ir dirbti su deramu kruopštumu bei atsidavimu.

Galime kurti su gryniausia intencija ir būti motyvuoti meilės, tačiau norimiems rezultatams įtakos turės ir akimirka, aplinkybės bei kiti žmonės – tiek artimiausi, tiek nepažįstami.

Dėl šios priežasties mes galime turėti tik dalinę įtaką, o visa kita priklauso nuo paskirties vietos. Jei bandysime daryti didesnę įtaką ir kontroliuoti, rizikuojame sužlugdyti savo viltis ir troškimus ir pasiekti labai skirtingą rezultatą, nei norime.

Ateitis nėra fiksuota; jis yra sklandus ir kintantis ir toks platus, turintis begalinių galimybių, kad jo neįmanoma suvaldyti. Tebūnie! Emociškai paleiskite, atsisakykite visų lūkesčių ir tikėkite. Neinvestuokite į spekuliacijas.

Ši korta praneša jums, kad laikas giliai kvėpuoti ir iškvėpti. Jei užsibrėžėte savo ketinimus, jus motyvuoja meilė ir padarėte viską, ko reikia dabartyje, tada laikas leisti sau atsipalaiduoti ir paleisti save.

Įsigykite taikią, reaguojančią ir sklandžią būseną, kuri perkels jus į kitą kelionės etapą. Jūsų ateitis dabar yra likimo rankose.

PATARIMAS : Lėtinkite ir mėgaukitės jusliniais gyvenimo malonumais: muzika, maistu, gera kompanija, gamta, vienatve. Giliai įkvėpkite. Suraskite savo gyvenime kuo daugiau dalykų ir žmonių, už kuriuos galite būti dėkingi. Gyvenimas yra gražus ir netrukus gerės. Žinokite tai giliai savo širdyje.

Išlaikykite aukštą vibraciją, kad patenkintumėte geriausią įmanomą tikrovę. Vadovaukitės savo intuicija.

Apsupkite save teigiamais, mylinčiais ir palaikančiais žmonėmis. Išjunkite televizorių, pailsėkite nuo technologijų ir būkite šalia. Pažvelkite į jus supančią gausą ir palikite savo širdyje vietos daugiau.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas