Home » Testai » Pasirinkite Egipto simbolį ir gaukite patarimą iš savo dvasinio mentoriaus

Pasirinkite Egipto simbolį ir gaukite patarimą iš savo dvasinio mentoriaus

by admin

Pažiūrėkite žemiau, pasirinkite vieną iš šių 3 Egipto simbolių ir slinkite žemyn, kad perskaitytumėte patarimą, kurį jums turi duoti jūsų dvasinis mentorius:

REKLAMA

Jei pasirinkote simbolį…

Simbolis Nr.1: 

Dvasinio vadovo teigimu, kita savaitė jums bus sėkminga. Tavo patrauklumas (gyvenimo aspektas nesvarbu, tau visur sekasi) tavo aplinkos akyse augs. Greičiausiai aplinkiniams prireiks jūsų autoritetingos nuomonės. Jūs esate jiems išmintingas žmogus, visada skatinantis žmones priimti teisingą sprendimą.

REKLAMA

Šio pasitikėjimo ir aplinkos požiūrio į save dėka jūs labiau pasitikėsite savo jėgomis. Gerai savigarbai niekas netrukdė, atvirkščiai – tai padeda gyvenime. Suprasite, kad neįvertinote savęs. Yra galimybė pradėti didžiuotis savimi ir toliau didinti savo savivertę!

Simbolis Nr.2:

Tikėtina, kad artimiausiu metu iškils problema, kuri sukels jums painiavą. Gali būti, kad jūsų protas siūlo vieną dalyką, bet jūsų širdis sakys kitaip. Dvasinio vadovo patarimai, klausykite proto. Žinokite, kad bet kokiu atveju galite tikėtis savo artimųjų „paramos“.

REKLAMA

Simbolis Nr.3:

Likimo iššūkis! Ar tai baisu? Dvasinis mokytojas reikalauja, kad atsitrauktumėte nuo baimės. Netolimoje ateityje likimo iššūkiai bus jūsų pusėje. Jei parodysite drąsą ir rizikuosite, jums pasiseks, priešingu atveju gailėsitės nepabandę. Taigi pirmyn, į pergalę!

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas