Home » Horoskopai » 2024 m. liepą 4 zodiako ženklai gaus labai reikalingus Visatos ženklus

2024 m. liepą 4 zodiako ženklai gaus labai reikalingus Visatos ženklus

by admin

Liepos mėnuo atneša daug pokyčių, numatančių sudėtingus rugpjūčio tranzitus. Keturi Zodiako ženklai pajus stiprų šių tranzitų poveikį ir gaus labai reikalingas žinutes iš Visatos.

REKLAMA

Mėnuo prasideda Neptūno retrograde liepos 2 d., o po to tą pačią dieną Merkurijaus įžengia į Liūtą.

Vėžio jaunatis liepos 5 d. bus emocinio suvokimo ir apmąstymų metas. Venera įžengia į Liūtą liepos 11 d., atnešdama taip reikalingą ugningą energiją – laiką, kai galime jaustis įgalinti išreikšti save ir uždegti savo aistras.

Marsas įžengs į Dvynius liepos 20 d., pridėdamas transformacinės energijos, kuri padės šiems ženklams siekti pergalių. Antroji pilnatis Ožiaragio ženkle būna liepos 21 d., kita metas, kai apmąstome mūsų santykius su valdžia ir kontrole.

REKLAMA

Saulė įžengs į Liūtą liepos 22 d., o Merkurijus bus Mergelėje nuo liepos 25 d. Žemiau išvardyti ženklai turi išmokti klausytis šių tranzitų pranešimų prieš prasidedant Liūto sezonui:

Avinas

Mėnesio pradžioje Vėžio planetos signalizuoja apie laiką atsipalaiduoti ir imtis metodiškesnių žingsnių. Turite didelę galią, bet laikas nukreipti šią energiją tokiu būdu, kad jaustumėte subalansuotą ir atnaujintą.

Planetų koncentracija vandens ženkluose nukreips jūsų dėmesį į emocinį gijimą, o Vėžio jaunatis liepos 5 dieną atkreips jūsų dėmesį į namus ir šeimą.

REKLAMA

Tai gali pasirodyti keista, bet jūs turite išmokti sulėtinti tempą, jei norite ir toliau sėkmingai dirbti savo karjeroje. Kaip ženklas, mėgstantis važiuoti visu greičiu, nuo birželio 29 d. grįžtantis Saturnas privers jus patirti gyvenimą per emocinį objektyvą.

Prieš žengiant į Liūto sezono magiją ir galią, svarbu į savo kasdienybę įtraukti įžeminančios ir raminančios energijos.

Priimkite šį savistabos ir emocinio augimo periodą. Tai darydami būsite geriau pasirengę siekti žvaigždžių ir siekti savo ambicijų su atnaujintu tikslo jausmu ir aiškumu.

REKLAMA

Skirkite laiko savo vidiniam „aš“ puoselėjimui, sutelkite dėmesį į savo emocinę gerovę ir sukurkite tvirtą pagrindą ateinantiems įdomiems laikams.

Ožiaragis

5 d. jaunatis parodys, kiek jums rūpi jūsų santykiai, ypač ar buvote šalia mylimų žmonių.

Šis mėnuo žymi analizės ir sąžiningumo su savimi laikotarpį.

REKLAMA

Kai šiais metais jūsų ženkle yra dvi pilnatis, žinia yra aiški: laikas prisiimti didesnę atsakomybę už savo veiksmus. 21 d. pilnatis leis jums apmąstyti tai, ką atskleidėte prieš septynis mėnesius, kai jūsų ženkle buvo jaunatis.

Vėžio sezonas skatina sutelkti dėmesį į partnerystę, bet ir ugdyti savarankišką pusę.

Kaip kardinalus ženklas, skatinamas pasiekimų ir sėkmės, dabar turite apsvarstyti, kas jums geriausia, ir klausytis savo kūno, kai jūsų valdovas Saturnas 29 d. pasisuka atgal.

REKLAMA

Tai laikas savistabai ir pusiausvyrai. Apmąstykite savo santykius ir asmeninius tikslus. Išnaudokite šį laikotarpį savo ryšiams su kitais ir savo gerovei plėtoti.

Pasinaudokite galimybe suderinti savo ambicijas su savo emocine sveikata, suteikdami sau labiau subalansuotą ir visavertiškesnį kelią į priekį.

Vandenis

Vėžio jaunatis 5 dieną skatina jus priimti emocinį skaidrumą. Vėžio sezono metu nebijokite parodyti savo emocijų.

REKLAMA

Dabar pats laikas sustiprinti emocinį ryšį su partneriu, prieš pat Saulei įeinant į Liūtą ir pereinant per jūsų santykių namus.

8 d., Mėnulis priešinsis Plutonui, siūlydamas galimybę pagerinti jūsų santykius, jei tik dirbsite su asmeniniu gydymu. Būdami atviresni ir nuoširdesni su draugais ar artimu partneriu, užmegsite tvirtesnius ryšius.

Šis laikotarpis taip pat atkreipia dėmesį į jūsų 12-ąjį namą su jaunatis Ožiaragio ženkle, todėl galėsite vėl prisijungti prie savo svajonių.

REKLAMA

Nors tai gali atrodyti kaip sudėtingas tranzitas, pilnatis leis jums uždaryti skyrius prieš Saulei įeinant į jūsų ženklą. Kai 22 d. Saulė pereis į Liūtą, patirsite vaisingų ryšių ir galėsite susitelkti ties savo tikslais.

Priimk šį permainingą laiką, Vandeniai. Atverk savo širdį, išgydyk praeities žaizdas ir sustiprink savo santykius. Judėdami šiais tranzitais, rasite gilesnių ryšių ir aiškesnį kelią į savo siekius.

Skorpionas

Jūsų valdančioji planeta Marsas mėnesio pradžioje bus jūsų partnerystės namuose, o tai gali sukelti konfliktų jūsų santykiuose, jei nenorite eiti į kompromisus.

Tos pačios temos kartosis, kai Mėnulis Liūte priešinsis Plutonui 8 d. Klausykitės savo draugų ar partnerių ir išmokite pamatyti visas lygties puses.

20 dieną Marsui persikėlus į Dvynius, galite jaustis nusivylę. Tačiau galbūt norėsite vadovauti mokykloje ar dirbti, nes Venera, Merkurijus ir Saulė šį mėnesį bus Liūto ženkle.

Nors jus mato visi, vis tiek galite jaustis pasislėpę, nes Marsas Dvyniuose kelia savų iššūkių.

Bet jūs esate ženklas, kuris supranta kantrybės ir sunkaus darbo vertę. Jums pasiseks, jei nebūsite verčiami veržtis į priekį. Šio mėnesio mantra – ramiai ir stabiliai judėti pirmyn, užtikrinant, kad lenktynes ​​baigtumėte neskubėdami.

Laikykitės pusiausvyros tarp matomumo ir savistabos. Jūsų gebėjimas valdyti sudėtingas emocijas ir situacijas jums pasitarnaus.

Būkite susikaupę, atidžiai klausykitės ir imkitės rimtų žingsnių siekdami savo tikslų. Šis tvarus požiūris padės pasiekti sėkmės ir išlaikyti harmoniją jūsų santykiuose.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas