Home » Horoskopai » 2024 metų liepos horoskopas visiems Zodiako ženklams: ko laukia laimės mėnuo, o ko liūdesys

2024 metų liepos horoskopas visiems Zodiako ženklams: ko laukia laimės mėnuo, o ko liūdesys

by admin

Skirtingai nei pernai, šią liepą Veneros retrogradinės nėra, todėl galite patirti sklandesnį (ar gausesnį) vasaros meilės romaną. Liūto sezonas prasidės nuo liepos 22 d., suteikiant jums kasmetinį pasiteisinimą būti „vakarėlio žvaigžde“, pridedant deimantų ir žavesio viskam, ką darote.

REKLAMA

Avinas

Liepa sutelkta į jūsų penktąjį namą, pabrėžiant jūsų erotinius poreikius ir kūrybinį polėkį. Atidžiai klausykite, kas jus įkvepia. Kada paskutinį kartą tenkinai savo troškimus? Jūsų gyvenimo jausmas trenkia kaip žaibas, todėl tegul tie blyksniai palieka savo pėdsaką. Kai 12 d. Venera persikelia į Liūtą, prisiminkite, kaip buvimas gražiose vietose padidina jūsų dėkingumą už paprastą egzistavimą. Kai kurios planetos vis dar yra jūsų namuose, tai yra kvietimas į savo erdvę įtraukti afrodiziakų.

Jautis

Kai 21 dieną karingoji planeta Marsas įžengs į Dvynių ženklą, pilnai pajusite savo kūrybiškumą. Marsas Dvyniuose nori suteikti jums laisvę sekti įdomius impulsus, net jei esate savo komforto zonoje. Dabar jūs neturite kito pasirinkimo, kaip išsiveržti, ypač su Jupiteriu Dvyniuose jūsų vietinių kelionių namuose. Tai aktyvi vasara aplankyti vietas, kurias jums siunčia jūsų vidinė mūza. Pagalvokite, kokios pareigos jums atrodo labiau smaugiančios nei noras tobulėti. Kaip atrodo kai kurių įsipareigojimų sąlygų peržiūra? Priimkite pilnatį Ožiaragio ženkle 21 d. kaip kvietimą peržiūrėti savo įsitikinimų, kurie nutildo jūsų kultūrinius jausmus, etiką.

dvyniai

Dėka jaunaties Vėžio mėnulio jūsų išteklių ir savigarbos namuose 6 d., galite suprasti, kur nepaisėte savo pagrindinių poreikių. Eidami į vieną iš savo įnoringų žygių, kartais nesuprantate, kiek kainuoja energija. Jei papildysite rūpinimosi savimi atsargas, vasara spindės visa savo šlove, atverdama galimybių duris ir viliojanti nežinomybe. Kai 21 d. Marsas persikels į jūsų namų ženklą, turėsite pakankamai išteklių, kad pamatytumėte, kokie nauji verslo aljansai ir bendradarbiavimas atitinka jūsų kūrybiškumą ir naujoves. Iki pilnaties Ožiaragyje 21 dieną galite pasirašyti naujas sutartis. Neskubėkite, palaukite bent savaitę po pasirašymo, kad jūsų rami nervų sistema visiškai sutiktų su priimtu sprendimu.

REKLAMA

Vėžys

Jaunatis yra ne tik naujų ketinimų kūrimas, bet ir mūsų intuicijos pasakojimo atpažinimas. Kosminė galimybė pridėti savo vardą garbingumo. Kadangi jus valdo Mėnulis, jūsų intuityvūs kanalai veiks visu pajėgumu per Vėžio jaunatį 6 d. Ugdykite gilesnį pasitikėjimo tuo, kas esate ir ką žinote, jausmą. Kai Venera, Merkurijus ir Saulė Liūte yra jūsų savigarbos zonoje iki 22 d., greičiausiai susidursite su gėdos dalimis, kurios įtikino jus, kad negalite turėti tiksliai to, ko norite. Ožiaragio pilnatis 21 d. jūsų santykių namuose atskleis žmonių vaidmenį jūsų gyvenime ir kaip jie išryškina geriausias ir blogiausias jūsų savybes.

Liūtas

Nekantriai laukėte savo gimtadienio ir jis jau čia pat. Tačiau dar nesibaigus vadinamųjų vakarų serijai, 6 dieną Vėžio jaunatis padės išsigydyti praeities žaizdas, dėl kurių jausmai įstringa atmintyje, tarsi kartojasi nesibaigiančiu ratu. Norėdami nustatyti nuolatinius modelius ir patirtį, naudokite šešėlinio darbo įrankius, pvz., žurnalą. Tai puikus laikas atsipalaiduoti, laikas, kai galite įsijausti į kūrėjo vaidmenį ir vadovauti serialui sąmoningiau. Po to galėsite atsipalaiduoti ir pasitikti savo gimimo sezoną su atnaujintu gerovės jausmu.

Mergelė

Retrogradinis Neptūnas įžengia į jūsų santykių namus, paaštrina jūsų vaizduotę ir siunčia jus į dionisišką dvasinę ekstazę. Kaip galite įsivaizduoti, dėl šių ingredientų jums sunku aiškiai matyti žmones. Gruodžio 8 d. pabusite su naujais apreiškimais apie jūsų santykių akląsias dėmes, kad nubrėžtumėte liniją, kurioje ribos kadaise buvo neryškios. Geriausiuose santykiuose pirmenybė teikiama sąžiningumui ir sąmoningam bendravimui. Dėka pilnaties Ožiaragio ženkle, kuri 21 dieną bus jūsų pažinčių ir romantiškų santykių zonoje, galėsite rinktis savo pomėgius ir galva, ir širdimi, kuri visiškai atitinka jūsų pragmatišką aš.

REKLAMA

Svarstyklės

Merkurijus persikelia į Liūtą jūsų vienuoliktame visuomenės name 2 d., o Jaunatis Vėžyje persikelia į 10 jūsų karjeros ir socialinių vaidmenų namą 6 d. Atėjo laikas pamatyti save kaip visuomenės lyderį ir išeiti iš šešėlio. Žmonėms reikia balso, kuris atitiktų jų veidą, ir jūs pajusite, kad esate pasirengęs prisiimti didelę atsakomybę, kad tai padarytumėte. Tai išlaisvins jūsų jėgą nuo nepasitikėjimo savimi, kuri yra jūsų perdėto įsivaizdavimo rezultatas. Pasinaudokite savo vidiniu konfliktu – noru būti pastebėtam ir baime būti dėmesio centre – ir tikėkite, kad esate čia tam, kad pasakytumėte tiesą. Juk jus valdo lygybės ir teisingumo svarstyklės. 21 d. pilnatis Ožiaragyje suteiks jums galimybę užmegzti ryšį su protėviais, gyvenančiais jūsų kauluose ir kurių galią galite pasinaudoti.

Skorpionas

Kai 6 d. Vėžio jaunatis jūsų tolesnio mokymosi ir mentorystės namuose, pagalvokite, kaip norėtumėte praplėsti savo žinias, kad gautumėte daugiau karjeros galimybių. Tačiau net ir turint tinkamus įgūdžius, jums reikės tinkamų mentorių. Vieni šiuo keliu nueiti nepavyks. Liūto sezonui 21 d. uždegant jūsų karjeros sektorių, sutelkite mintis ir širdį į savo karjeros viziją. Užkopimas į viršūnę neįvyksta iš karto, tačiau sėkmės skoniu tikrai mėgausitės daug ilgiau.

Šaulys

Džiaugsmas ir juokas yra meniu, kai Jupiteris siautėja per jūsų ryšių ir intymumo namus. Marsui Dvyniuose susijungus su Jupiteriu 21 d., tikėtina, kad sulauksite kvietimų į ketvirčio vakarėlius, spontaniškas keliones ir pasaulinius susitikimus. Atminkite, kad neturėtumėte būti visur vienu metu, kitaip jūsų linksmybės gali nutrūkti. Mes nenorime daugiau incidentų, ar ne? Pilnatis Ožiaragio ženkle jūsų išteklių ir vertybių namuose 21 d. gali paskatinti jus atsisakyti įsipareigojimų ar žmonių, kurie neseniai peržengė jūsų ribas. Pasitikėk savo nuojauta, jei tai negerai, greičiausiai taip nėra.

REKLAMA

Ožiaragis

Šį mėnesį teks rasti balansą tarp „tu“ ir „mes“. Kompromisas ir kantrybė yra jūsų raktiniai žodžiai. Tiesiog įsitikinkite, kad savo poreikius neatidėliojate vėliau, kad susitiktumėte vidury kelio. 6 d. Vėžio jaunatis privers naujai pažvelgti į tai, kas sės prie karalienės derybų stalo. Net gerai nusiteikę žmonės gali nesuteikti jums trokštamo intymumo. Nesitenkinkite „pakankamai gerai“. Paklauskite, ko geidžia jūsų širdis, ir turėsite tinkamą lakmuso popierėlį, kad įvertintumėte viską, kas pretenduoja į jūsų dėmesį. Ką jums atskleidė praėjusio mėnesio 22-ąją pilnatis Ožiaragio ženkle? Antrasis turas prasidės šio mėnesio 21 d., Ožiaragio ženkle prasidėjus dar vienai pilnačiai.

Vandenis

Kai Vėžio jaunatis įžengs į jūsų įpročių ir ritualų namus, vėl susisiekite su savo kūnu ir išmokite prisitaikyti prie laiko. Dažnai skubame, jausdami pasaulio, kuriame karaliauja laikrodis, spaudimą ir paliekame nebaigtus dalykus, kuriems reikia gilesnio meistriškumo. Kurią gyvenimo dalį skubate? Karjera, romantiški santykiai, finansai? Keista, bet palaiminimai užplūsta, kai laikui bėgant nustojame apsėsti. 12 d., Venerai persikeliant į Liūtą jūsų santykių ir bendradarbiavimo namuose, dovanas kurkite rankomis ir širdimi lėčiau. Jūsų projektai gali magiškiausiu ir sinchroniškiausiu būdu pritraukti sielos kūrybinius partnerius.

Žuvys

Neptūno retrogradas Žuvyse prasidės mėnesį 2 d., atskleisdamas, kur buvai per didelis chameleonas, sugeriantis kitų žmonių įžeidimus. Keista yra šaunu. Pagalvokite, kaip atitraukti save nuo visų pasaulinių projekcijų. 6 dieną Vėžio jaunatis kviečia įeiti į savo vidinį kokoną. Užsidėkite prijuostę, iškepkite naminį pyragą, pažiūrėkite „Netflix“ laidą ir mėgaukitės asmenine, be kaltės jausmo malachole. Pilnatis Ožiaragyje 21 d. – tai deivių, siunčiančių žmones tau padėti, auka. Puikus priminimas, kad verta prašyti pagalbos. Jūs nesate našta. Tiesą sakant, tai toli gražu nėra.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas