Home » Horoskopai » 4 zodiako ženklai, kurie turi dovaną nuspėti ateitį

4 zodiako ženklai, kurie turi dovaną nuspėti ateitį

by admin

Matyti, kas ateis, yra dovana ar prakeiksmas?

REKLAMA

Tikriausiai abu, nes ne visada norisi žinoti ir matyti į priekį. Ypač jei nėra galimybės ką nors pakeisti.

Gebėjimas pažvelgti į ateitį, sužinoti, kas bus, kartais labai gelbsti. Bet šauniausia, kad to gali išmokti kiekvienas, tam reikia išsiugdyti šeštąjį pojūtį ir, žinoma, išmokti jį įvaldyti.

Tačiau mūsų herojams šiuo atžvilgiu pasisekė labiau nei kitiems. Šių Zodiako ženklų atstovai natūraliai turi panašią dovaną ateities tamsoje matyti, kas bus. Belieka tik išvystyti šią galingą dovaną.

REKLAMA

Dvyniai

Dvyniai – jų atstovams tam tikra prasme pasisekė. Faktas yra tas, kad jų gebėjimas žvelgti į ateitį nereikalauja ypatingo tobulėjimo ir yra labai praktiškas, o tai palengvina savininkų gyvenimą.

Kalbama ne tik apie gyvą ir lankstų Dvynių ženklo atstovų protą, ne tik apie jų intuiciją, kuri aštri kaip skustuvas. Tiesiog jų dovana veikia pagal nutylėjimą, nepaisant norų.

Paprastai praktiškai atrodo, kad Dvyniai visada ką nors žino iš anksto. Jie nespėja, o būtent žino arba yra tikri, kas bus, nes jaučiasi taip pat. Sutikite, tai labai naudingas įgūdis.

REKLAMA

Tie iš Dvynių, kurie nori išsamiau suprasti savo dovaną, labai greitai randa jiems reikalingus atsakymus. Tarsi kažkas ar kažkas nukreipia ranką tinkama linkme. Belieka tik pasiimti tai, ko reikia.

Svarstyklės

Svarstyklės, norėdami pažvelgti šiek tiek į priekį ir tiesą, nenaudokite jokių įrankių ir slaptų žinių. Su jais vyksta tas pats, kas su Dvyniais, jie tiesiog žino ir viskas.

Tačiau ne viskas taip paprasta, kaip atrodo! Daugelis Svarstyklių atstovų turi dovaną matyti ateitį. Yra net tokių, kurie išvysto savo dovaną, pasiekia tam tikras ribas.

REKLAMA

Tik keli Svarstyklių atstovai eina iki galo ir pagal pilną programą lavina savo panašų talentą. Ir visas dėmesys čia yra būtent ribose. Tame pačiame pasirinkime, po kurio kelio atgal nebebus, nes po jo regėjimo dovana gali tapti sunkia našta.

Tiesiog tam tikru momentu pažangus Svarstyklių atstovas, ugdantis savo viziją, ateina prie šio supratimo. Kad laikas apsispręsti, peržengti ribas ir pradėti iš tikrųjų matyti tai, kas paslėpta nuo žmonių akių, arba palikti viską taip, kaip yra.

Beje, visos praktikos išgyvena kažką panašaus, kažkada pasiekia panašų tašką.

REKLAMA

Vandenis

Vandenis, jo atstovai turi savo ypatingą santykį su regėjimu. Tokių nėra jokiame kitame Zodiako ženkle. Intuicija ar dar kas nors čia nenaudinga. Viskas priklauso nuo troškimo.

Tikriausiai Vandenis yra vienintelis Zodiako ženklas mūsų straipsnyje, kuris, atrodo, neturi stiprios dovanos vienam dalykui. Tačiau jos atstovams visi būdai vienodai prieinami. Na, beveik visi… Tai priklausys nuo Vandenio.

Taigi, grįžtant prie noro, kadaise beprotiškas troškimas, palaikomas nepasotinamo smalsumo, pereina į ketinimų kategoriją. O tai savo ruožtu tampa magijos paleidikliu.

REKLAMA

Dėl to Vandeniui atvėsus, pamiršus savo troškimą, suveiks vienas gudrus mechanizmas ir įvyks burtai. Dėl to smalsūs Vandeniai pradės žadinti gabumus regėjimui, prognozavimui ir viskam, kas su tuo susiję.

Žyvys

Žuvys, gabiausi žmonės regėjimo prasme. Tuo pačiu jie išmoksta puikiai dirbti su taro kortomis ir kitomis nuspėjimo priemonėmis.

Žuvų ženklo atstovams nesunku trumpai pažvelgti į ateitį. Turbūt net daug lengviau nei kiti. Tik tam jums reikia atitinkamų įrankių.

REKLAMA

Norėdami nukreipti jėgą per juos, gauti tiksliausią, teisingiausią atsakymą. Aišku, kad po kurio laiko jiems įrankių nelabai reikia. Nes gebėjimas matyti labai išsivystys.

Tik Žuvų atstovai, kad ir kokie gandai apie juos sklandytų, vis tiek yra labai praktiški žmonės. Be to, kam atsikratyti mėgstamų įrankių, kurie vis tiek tarnaus, bet jau kaip kerėjimo galios daiktai…

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas