Home » Horoskopai » Kaip pagal horoskopą visiems ženklams praeis savaitė nuo 2024 m. liepos 1 d. iki liepos 7 d.

Kaip pagal horoskopą visiems ženklams praeis savaitė nuo 2024 m. liepos 1 d. iki liepos 7 d.

by admin

Karščiausio vasaros mėnesio pradžia žada būti ypač šviesi ir kupina dėl Merkurijaus įtakos, liepos 2 dieną įžengiančio į Liūto ženklą. Šis perėjimas pagerins energiją ir padarys mūsų gyvenimą lengvesnį ir malonesnį. Tačiau savaitė prasideda ne taip rožiškai, nei norėtume.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinui ši savaitė reikalauja aktyvumo ir tuo pačiu atsargumo. Svarbu neskubėti priimti sprendimų ir nesistengti visų problemų išspręsti akimirksniu. Sunkumai vienoje gyvenimo srityje gali tapti impulsu sėkmei kitoje.

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jautis šiuo laikotarpiu pataria atrodyti geriausiai. Aplinkiniai tikėsis palaikymo ir pagalbos, net jei tai nepasakyta tiesiogiai. Svarbu būti entuziastingam ir padėti.

Dvyniai (gegužės 22–birželio 21 d.)

Dvyniams svarbiausia yra aktyvumas. Tai puikus laikotarpis daugelio dalykų įgyvendinimui. Svarbu vengti viešų konfliktų ir neviešinti asmeninių problemų.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Vėžiai visame kame turėtų prisiminti saiką. Meilė, atsipalaidavimas ir nuoširdūs žodžiai gali būti raktas į sėkmę ir harmoniją. Vėžių gerumas ateityje jiems sugrįš dvigubai.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

Merkurijaus perėjimas į Liūto ženklą suteiks Liūtams geresnės atminties ir optimizmo. Šis laikas tinkamas planavimui ir studijoms. Svarbu parodyti savo teigiamus ketinimus ir gyvenimo džiaugsmą.

Mergelė (rugpjūčio 23 d. – rugsėjo 22 d.)

Mergelėms savaitė – tikras maratonas. Svarbu neapsigyventi ties negatyvais ir nesiblaškyti nuo pagrindinių tikslų. Merkurijus suaktyvina stipriąsias Mergelės savybes, padeda įveikti sunkumus.

REKLAMA

Svarstyklės (rugsėjo 23 d. – spalio 22 d.)

Svarstyklėms patartina darbą traktuoti kaip žaidimą. Klaidos suteikia patirties, todėl svarbu nesijaudinti dėl nesėkmių ir mokytis iš kiekvienos situacijos. Sąžiningumas ir ketinimų grynumas padės išlaikyti jūsų pranašumą.

Skorpionas (spalio 23 – lapkričio 21 d.)

Skorpionams svarbu išlaikyti teigiamą nuotaiką ir mąstymo aiškumą. Subtilūs išvaizdos pakeitimai gali pagyvinti bendrą išvaizdą, tačiau geriausia vengti drastiškų pokyčių.

Šaulys (lapkričio 22 d. – gruodžio 21 d.)

Šauliams svarbu įvertinti tai, ką jau turi, ir vengti perdėtos savikritikos. Šis laikas palankus santykių stiprinimui, įkvėpimo semtis kasdienėje veikloje.

REKLAMA

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiai turėtų išsivaduoti iš vidinių demonų ir nebandyti kištis į kitų gyvenimus. Šis laikas palankus paleisti praeities nuoskaudas ir susitelkti į malonius gyvenimo aspektus.

Vandenis (sausio 20 d. – vasario 18 d.)

Vandeniams svarbu išlikti motyvuotiems ir pasitikėti savo jėgomis. Neturėtumėte nukrypti nuo savo tikslų, net jei iškyla sunkumų. Šis laikas palankus nugalėti baimes ir žengti į naujus pasiekimus.

Žuvys (vasario 19 d. – kovo 20 d.)

Žuvims ateina laikas, kai finansinės problemos gali greitai ir netikėtai išsisklaidyti. Svarbu išlikti ramiems ir ieškoti naujų įkvėpimo šaltinių. Teigiamas požiūris padės įveikti bet kokius sunkumus.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas