Home » Horoskopai » Romantiškas mėnuo: 5 ženklai gali sutikti savo gyvenimo meilę 2024 m. liepos mėn

Romantiškas mėnuo: 5 ženklai gali sutikti savo gyvenimo meilę 2024 m. liepos mėn

by admin

2024-ųjų liepa žada būti ypač romantiška ir kupina įvykių dėl palankių astrologinių tranzitų. Liepos 1 – liepos 6 dienomis sekstilė tarp Veneros Vėžio ir Marso Jaučio kurs atmosferą, palankią santykių harmonizavimui ir flirtui. Liepos 4-ąją Vėžiui svarbus jaunatis suteiks emocinio komforto ir noro pasinerti į romantiškus santykius. Pasvarstysime, kurie zodiako ženklai šiuos meilės virpesius gali pajusti stipriausiai.

REKLAMA

Avinas (kovo 21 – balandžio 19 d.)

Avinams liepos vidurys bus ypač reikšmingas laikotarpis. Nuo liepos 13 dienos Venera pradės tranzuoti jūsų meilės sektorių, ir jūs turėsite galimybę sutikti žmogų, kuris jums sukels visą emocijų audrą. Liepos 14 dieną Mėnulis praskris per Svarstyklėmis esantį Praeities mazgą, kuris gali sugrąžinti ką nors iš praeities į tavo gyvenimą arba pažadinti jausmus buvusiam partneriui.

Tačiau tiems Avinams, kurie neplanuoja atgaivinti senų santykių, liepos 15-16 dienos gali tapti netikėtų susitikimų periodu dėl Marso ir Urano jungties. Ši pažintis gali prasidėti kaip draugiška pažintis, bet gali išsivystyti į kažką reikšmingesnio.

REKLAMA

Jautis (balandžio 20 d.–gegužės 20 d.)

Jaučiui liepa bus kupinas aistros ir naujų emocijų mėnuo. Venera bus susitikimų sektoriuje, o Marsas – jūsų ženkle, sudarydamas idealias sąlygas aršiems gerbėjams pasirodyti. Jei esate vyras, turėsite noro imtis daugiau iniciatyvos meilės reikaluose.

Šis mėnuo suteiks galimybę paskęsti švelnumo ir emocinio komforto jausmuose. Visai gali būti, kad šalia atsiras žmogus, kuris suteiks jums nepamirštamų įspūdžių, tarsi būtumėte jaukiame kokone, priglausiame jus nuo išorinio pasaulio.

REKLAMA

Vėžys (birželio 22 d.–liepos 22 d.)

Jūsų ženkle įvyks liepos 4-osios jaunatis, kuri atveria duris naujai meilei. Jūsų potencialus partneris gali būti susijęs su užsienio šalimi ar studijų sritimi, pavyzdžiui, jis gali būti mokytojas, teisininkas ar atvykti pas jus stažuotis. Kai kuriems Vėžiams tai gali būti atostogų romanas, tačiau liepą tokie susitikimai turi visas galimybes į tikrą tęsinį.

Liūtas (liepos 23 d. – rugpjūčio 22 d.)

REKLAMA

Liūtui Venera judės per paslapčių sektorių, kur jaunatis įvyks liepos 4 d. Tai rodo galimą naujo gerbėjo atsiradimą, tačiau santykiai gali likti slapti arba vystytis susirašinėjant internetu. Tai gali pasikeisti iki liepos 13 d., kai Venera jūsų ženkle priešinsis Plutonui Vandenio ženkle, o tai gali atnešti intensyvaus seksualinio potraukio kupiną susitikimą.

Ožiaragis (gruodžio 22 d. – sausio 19 d.)

Ožiaragiams liepa bus atradimų metas meilės sferoje. Liepos 4-osios jaunatis ir Veneros tranzitas jūsų meilės sektoriuje padidins jūsų šansus sutikti ką nors naujo. Svarbu atkreipti dėmesį, kad iniciatyva jūsų santykiuose gali kilti iš jūsų partnerio, nesvarbu, ar tai būtų kvietimas į pasimatymą, ar pažintis per susirašinėjimą.

REKLAMA

Tiems Ožiaragiams, kurie jau palaiko rimtus santykius, liepa gali tapti sąjungos persvarstymo periodu. Jūsų emocinė būsena sieks gilesnių ir prasmingesnių dialogų, kurie gali paskatinti stipresnius santykius ar jų transformaciją.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas