Home » Testai » Ar esate pasirengęs susitikti su savo Buda ir gauti galingą dvasinę žinią?

Ar esate pasirengęs susitikti su savo Buda ir gauti galingą dvasinę žinią?

by admin

Priešingai populiariems įsitikinimams, Buda nėra vieno žmogaus vardas. Šis terminas reiškia „pabudimas“, todėl jis ir toliau perduodamas keliems budizmo mokytojams arba žmonėms, kurie prieš tūkstančius metų pasiekė dvasinį suvokimą budizme.

REKLAMA

Buda visada įkvepia mus savo žodžiais ir mintimis. Jo išmintis didelė, bet kartu ir nuolanki, nes jis dalijasi visomis brangiomis paslaptimis, kad gyvenimas būtų prasmingesnis ir laimingesnis.

Šiandien atnešėme labai galingą išbandymą, kupiną teigiamos energijos ir galios žinučių. Norėdami gauti dalį šios išminties, turite pasirinkti vieną iš keturių Budų, parodytų paveikslėlyje žemiau. Iš tiesų, tai Buda, kuris jus pasirinks. Tai, kas jums labiausiai patiks savo išvaizda ir išraiška, atneš jums reikalingą žinią.

Ar esate pasirengęs susitikti su Buda ir gauti jūsų žinią? Pažiūrėk į nuotrauką!

REKLAMA

Buda Nr.1

Esate žmogus, kuris visada ramus, mąstantis ir atsakingas visose srityse, galintis eiti labai pozityviu keliu ir kupinas rezultatų. Tačiau jau kurį laiką jaučiatės vienišas, nes nerandate žmonių, kurių principai būtų tokie patys ir nori su jumis bendrauti.

Neliūdėkite, nes netrukus jūsų laukia svarbus susitikimas, tai gali būti meilė. Šis žmogus įneš naujo oro į jūsų gyvenimą ir pirmą kartą po ilgo laiko pasijusite suprastas. Per jį susipažinsite su daugiau tokių žmonių kaip jūs ir galėsite pradėti kurti savo teigiamą socialinį ratą. Nenusiminkite, nes viskas tuoj pasikeis.

Buda Nr.2

Esate labai išdidus žmogus, išgyvenęs sunkias situacijas su kitais žmonėmis ir šiandien nesutinkate niekieno prašyti pagalbos, jam labiau patinka viską daryti vienas. Tačiau jis galiausiai pasilieka daug neįgyvendintų tikslų, dažnai dėl to, kad neįmanoma visko pasiekti vienam.

REKLAMA

Turite susigrąžinti nuolankumą ir suprasti, kad užsidarymas pasaulyje nėra nieko sprendimas. Kaip yra neigiamų žmonių, taip pat yra geros širdies žmonių, kurie nori būti jūsų draugais. Atsisakykite ribojančių minčių ir supraskite, kad kuo atviresnis būsite gyvenimui ir kitiems žmonėms, tuo daugiau gerų dalykų ateis jums.

Buda Nr.3

Esate tikras altruistas, kuris visada galvoja apie kitus, o ne apie save, o aplinkiniai tai žino, todėl prireikus kreipkitės pagalbos. Gebėjimas padaryti kitus laimingus verčia jaustis labai didžiuotis ir dėkingi, tačiau turite būti atsargūs.

Neleiskite žmonėms pasinaudoti jūsų gera širdimi ar bandyti manipuliuoti jumis siekdami naudos. Jūsų dvasia labai maloni ir nusipelnėte nuoširdžios ir tyros draugijos. Jau dabar daug ką aukojate dėl kitų, neaukokite savo emocinės sveikatos ar laimės. Išmokite pirmenybę teikti sau, kai to reikia, ir būkite saugūs. Tu esi daug vertas.

REKLAMA

Buda Nr.4

Esate žmogus, turintis tiek daug talentų, pradžioje įsitraukiate į daugybę skirtingų veiklų ir visada pasiekiate gerą rezultatą. Tai jums puiku, bet, deja, daugelis žmonių pavydi ir sulaukėte komentarų, dėl kurių pamažu praradote pasitikėjimą savimi.

Daugiau neleiskite sau taip gyventi, leiskite sau atpažinti ir išnaudoti savo potencialą. Labiau tikėkite savimi ir pradėkite kovoti už tai, ko norite – tai viskas, ką jums reikia padaryti, kad pradėtumėte įgyvendinti savo svajones ir kurti gyvenimą, kurio nusipelnėte.

Mąstykite pozityviai, mylėkite save ir pripažinkite savo dovanas. Jūs turite visą galią, kurios jums reikia.

REKLAMA

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas