Home » Testai » Atraskite pagrindinę problemą, kurią reikia išspręsti, norint rasti laimę

Atraskite pagrindinę problemą, kurią reikia išspręsti, norint rasti laimę

by admin

Ar kada nors teko priimti sunkius sprendimus tam tikromis gyvenimo akimirkomis, kad išspręstumėte gyvenime iškilusias problemas? 

REKLAMA

Ar bandote išsiaiškinti, kas jums tinka norint rasti laimę?  Kokie patarimai padės išspręsti šią problemą?

Toliau pasirinkite vieną alcheminį simbolį, kad gautumėte nurodymų.

Štai ką reiškia jūsų pasirinkimas:

REKLAMA

1. Liūtas

Liūtai simbolizuoja Saulę ir jūsų poreikį kontroliuoti savo likimą.

 Problema:  jei pasirinkote liūtą, tikriausiai turėsite pabėgti nuo to, ką sukūrėte tiek daug pastangų. Liūtas simbolizuoja Saulę, didžiausią jėgos šaltinį. Vadinasi, Liūtas prilygsta dominavimui. Jūs padarėte viską, ką galėjote, kad sukurtumėte gyvenimą, kurį gyvenate, bet dabar jaučiatės įkalinti ir dominuoja jūsų persekiojantys įsipareigojimai. Taigi jums kyla klausimas, ar neturėtumėte pabandyti kitaip. Kitas gyvenimo kelias…

Sprendimas: ar jūsų dabartinis gyvenimas jus per daug vargina? Ar reikia dar kartą įkvėpti laisvės oro? Ar turėdamas galimybę būtumėte pasirinkęs kitokį gyvenimo kelią? Yra priežastis, kodėl padarėte tai, ką padarėte. Kai tai priimsite, pamatysite, kad galite efektyviai rasti būdų, kaip valdyti savo pareigas.

REKLAMA

Patarimas: susitaikykite su savo pasirinkimais, nes juos padarėte jūs. Jūsų išmintis vystosi, taip pat ir jūs. Taigi, jei norite išsilaisvinti, galite. Likimas visada tavo rankose.

2. Smėlio laikrodis

Smėlio laikrodis – neišvengiamybės, laiko rato simbolis.

Problema:  jei pasirinkote smėlio laikrodį, tikriausiai jaučiatės įstrigę laike. Laikas jums sustojo praeityje dėl tragiškos ar skaudžios patirties. Taigi jaučiatės taip, lyg lėtai skęstumėte, neturėdami energijos, tikėdamiesi, kad įvyks neišvengiamas dalykas.

REKLAMA

Sprendimas: senėjimas taip pat yra gyvenimo ir mirties dalis. Mes visi gimstame, augame ir mirštame. Tačiau tai nėra kažkas, ko turėtume bijoti. Susitaikyk su laiku. Jei galite, susitaikykite ir su praeitimi. Tai padarė jus tuo, kuo esate dabar. Ir tu esi daug stipresnis nei anksčiau.

Patarimas : nuo šiol stenkitės priimti geriausius sprendimus. Gyvenk dabartimi. Tu esi visagalis. Laikas yra tavo draugas.

3. Mėnulis

Mėnulio jėgos yra susijusios su emocijomis ir paslėptomis tiesomis.

REKLAMA

Problema: jei pasirinkote Mėnulį, jūsų širdis yra mūšio laukas. Kažkas galingo, giliai viduje, kurio negalite leisti užmigti arba ką tik pažadino, neleidžia miegoti ir naktimis. Kokia ši slapta emocija, kuri neleidžia miegoti visą naktį? Ar tai įniršis, neapykanta, pyktis ar tiesiog aistra?

Sprendimas: jūsų dvasia turi rasti ramybę ir geriausias būdas tai pasiekti yra atskleisti šias emocijas saulės šviesai = pripažinti jų egzistavimą. Jų priėmimas yra pradžia. Dėl slaptumo tamsios emocijos yra tokios galingos. Kai jie yra atskleisti, jie nustoja mums taip stipriai veikti.

Patarimas: išmok išreikšti savo jausmus. Jų slėpimas ar slopinimas kenkia jums.

REKLAMA

4. Raktas

Raktai visada buvo susiję su mūsų gyvenimo kelio suvokimu.

Problema: Jei pasirinkote raktą, jūsų Dvasiai labai reikia atsakymų. Kelias, kuriuo eini, privertė suabejoti viskuo, ką kažkada laikėte neabejotina. Galbūt nežinote, kur ieškoti, arba pavargote ieškoti. Vienu metu pajusite, kad šiuo metu niekas jūsų nedomina. Taip pat galite jaustis nuobodu.

Sprendimas: dabar atėjo laikas tiesai šviesti kaip saulei. Raktas reiškia jūsų norą atverti kitų sferų ir kelių vartus. Be to, Raktas yra jūsų dvasios apraiška, padedanti jums peržengti savo dabartinį gyvenimą ir ieškoti daugiau įspūdžių ir potyrių.

REKLAMA

Patarimas: Raskite būdą keliauti. Tai padės jums susitikti ir bendrauti su kitais žmonėmis. Iš naujo sužadinkite nuotykių valią.

5. Hamsa ranka

Hamsa ranka yra susijusi su apsauga nuo piktųjų jėgų.

Problema: jei pasirinkote Hamsa ranką, tikriausiai esate piktosios magijos taikinys. Tavo Dvasia trokšta laisvės. Galbūt jau pastebėjote keistų ženklų, bandančių jus įspėti apie šią situaciją.

REKLAMA

Sprendimas: Be to, Hamsa Hand, mums sako, kad laisvė net ir tamsiausiais laikais yra mūsų pačių rankose. Mes esame įstrigę ir visada turime išsilaisvinti. Norėdami tai padaryti, turime apkabinti save ir atleisti sau už šį silpnumo laiką. Tai sustiprins Meilę mūsų Dvasiai, kuri, atvirai kalbant, yra mūsų aukščiausia jėga.

Patarimas: Raskite laiko atsipalaiduoti ir pasipildyti energija.

JUMS TAIP PAT PATIKS

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas