Home » Įdomybės » Kaip sutvarkyti kambarį per 15 minučių

Kaip sutvarkyti kambarį per 15 minučių

by admin

Gaila valandą ar dvi ar net visą dieną sutvarkyti reikalus! Turėdami omenyje šią mintį, valymą atidedate paskutinei minutei ir galiausiai einate miegoti dulkėtame kambaryje.

Kaip išvalyti kambarį per 15 minučių? Kraštutiniu atveju, jei ne taip greitai, tai bet kokiu atveju, nuo šiandien jums nereikės skirti specialaus laiko buities darbams. Mūsų patarimai padės planuoti savo laiką, kad viską atliktumėte.

1. Kol virdulys kaista

Jei turite virdulį su švilpuku, pastatykite jį ant ugnies ir sutvarkykite. Per 4 minutes galėsite išvalyti virtuvę ir atsisėsti gerti arbatos tobulai švarioje patalpoje. Taigi per dieną galite skirti 10–15 minučių, kad būtų lengviau valyti.

2. Reklamos pertrauka

Ką darote, kai paleidžiamas skelbimų bloko įvadas? Ar bėgate į virtuvę ir gaminate sumuštinį? Dabar viskas bus kitaip. Kol rodoma reklama, jūs valote: pirmiausia galite išvalyti kambarį, kuriame yra televizorius, tada kitus. Per vieną filmą sukaupiama iki 15 minučių reklamos laiko.

3. Valymas kalbėdamas

Kasdien šiek tiek laiko praleidžiate kalbėdamas telefonu. Įsigykite radijo telefoną ir skambinkite draugėms vaikščiodami po kambarį su skuduru ir dulkių siurbliu. Taip patalpą galite išvalyti nepastebimai. Net nepastebėsite, kaip viskas spindės.

4. Trys mėgstamiausios dainos

Kai sužinosite, kad namuose netvarka, garsiai įjunkite muziką: tris mėgstamiausias dinamiškas dainas iš eilės, kurios palengvins jūsų kambario valymą. Kol jie žaidžia, tu nuvalai dulkes, viliojančiai sujudindama klubus. Plaunant indus galima garsiai kartu dainuoti.

5. Kodėl tu nieko nenori?

Kartais atidedate kambario valymą vien todėl, kad jums nepatinka „įrankiai“. Pats metas išblukusiems skudurams, riebioms kempinėms ir senoms girgždančioms šluostėms keliauti į sąvartyną!

O tu skubi į prekybos centrą ir renkiesi gražiausius kibirus, prijuostes, servetėles, skalbimo servetėles ir šepečius. Tokios, kurią norite pasiimti.

Valymo priemonės turi gerai atlikti savo darbą. Jei perkate indų želė, kuri vos pašalina riebalus, tada praleidžiate tris kartus daugiau laiko plaudami puodus ir keptuves. Rinkitės efektyvią buitinę chemiją, ir valymas bus malonesnis.

Taikykime logistikos dėsnius namų valymui ir sumažinkime bereikalingas pastangų išlaidas: tikriausiai nuolat vaikštote po butą pirmyn atgal – ar skuduro, arba butelio.

Užsidėkite prijuostę su didele kišene ir susidėkite viską, ko gali prireikti valant: porą rūšių servetėlių, buteliuką stiklo valiklio, kempinę, šepetėlį ir minkštą rankšluostį. Dabar viskas po ranka!

Jei svečiai už valandos

Kartais tu visiškai nenusiteikęs valytis, bet niekur nepabėgsi: laukiesi svečių. Kaip išvalyti kambarį per 15 minučių? Palaukite, nereikia pradėti pavasario valymo. Juk svečiai ateina paplepėti prie arbatos ir bandelių, o ne knaisiotis po spinteles ir sofas, ieškodami dulkių.

Taigi reikia išsiurbti atviras kambario vietas ir visus daiktus paslėpti spintose. Pažiūrėkite į vonios kambarį ir tualetą: jie turi būti visiškai švarūs. Tolygiai pastatykite batus koridoriuje. Ir išplauti indus. Visa tai vieno kambario bute galima padaryti per 15 minučių.

JUMS TAIP PAT PATIKS